Finalizovani pregovori sa Fijatom

Све се нешто мислим да нису то наши драги властодршци ПУСТИЛИ "ПАТКУ", знате оно: "иде патка преко Саве, носи писмо на вр' главе, у том писму пише, не волим те вишеееееее.......":think:


Ja se sve nešto mislim da si stvarno k'o stvoren da budeš saradnik Kurira, Pravde, Press-a:mrgreen:
Da ne spominjem kako bi ti, lično, bilo izuzetno drago da posao sa FIat-om propadne.



недеља, 27. јул 2008, 15:02 -> 19:12
Завршени преговори са Фиатом

Преговори о битним елементима заједничког улагања у фабрику Застава Крагујевац са италијанском компанијом Фиат успешно су завршени, потврдио је за РТС помоћник министра за економију и регионални развој Небојша Ћирић.
После успешно завршених преговора о стратешком улагању Италијанског Фијата у Заставу, потписивање уговора очекује се крајем недеље, уз претходну сагласност владе.
http://www.rts.rs/page/stories/ci.html?view=story&id=8003&sectionId=5
 
Ja se sve nešto mislim da si stvarno k'o stvoren da budeš saradnik Kurira, Pravde, Press-a:mrgreen:
Da ne spominjem kako bi ti, lično, bilo izuzetno drago da posao sa FIat-om propadne.



недеља, 27. јул 2008, 15:02 -> 19:12
Завршени преговори са Фиатом

Преговори о битним елементима заједничког улагања у фабрику Застава Крагујевац са италијанском компанијом Фиат успешно су завршени, потврдио је за РТС помоћник министра за економију и регионални развој Небојша Ћирић.
После успешно завршених преговора о стратешком улагању Италијанског Фијата у Заставу, потписивање уговора очекује се крајем недеље, уз претходну сагласност владе.
http://www.rts.rs/page/stories/ci.html?view=story&id=8003&sectionId=5

А ја ипак мислим да сте ви жути "наватали стра' " ОД МИТИНГА ЗАКАЗАНОГ ЗА УТОРАК - па држ' брже.боље лажи-мажи, ово, оно.... па до краја недеље... да се случајно НЕ БИ У БГ ПОЈАВИЛИ КРАГУЈЕВЧАНИ.... а.......ахахаха......
....:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Све се нешто мислим да нису то наши драги властодршци ПУСТИЛИ "ПАТКУ", знате оно: "иде патка преко Саве, носи писмо на вр' главе, у том писму пише, не волим те вишеееееее.......":think:

Nemoj da si takav, pa pusti ove nashe jevropejce da se raduju, to bi bilo isto kao da detetu kome roditelj kaze da ce kupiti bombone, a ti znash da on to nece uraditi, saspesh surovu istinu u ochi, ipak treba imati obzira prema deci, makar i prema onoj koja to vishe nisu fizichki, ali jesu na tom intelektualnom nivou. :hahaha:
 
Poslednja izmena:
А ја ипак мислим да сте ви жути "наватали стра' " ОД МИТИНГА ЗАКАЗАНОГ ЗА УТОРАК - па држ' брже.боље лажи-мажи, ово, оно.... па до краја недеље... да се случајно НЕ БИ У БГ ПОЈАВИЛИ КРАГУЈЕВЧАНИ.... а.......ахахаха......
....:hahaha::hahaha::hahaha:

Ponavljam: jasno mi je da bi ti svim srcem voleo da sporazum sa Fiat-om propadne.
Zato i tražiš isključivo informacije koje govore u prilog tome.
Siguran sam da nikad nisi sklapao nikakav iole vredniji posao, a naročito ne ovakav, zato i nagađaš jer veze nemaš o čemu se radi.

BIće potpisano, možeš da plaćeš zajedno sa Koštunicom, i njemu je krivo kao i tebi.
 
Nemoj da si takav, pa pusti ove nashe jevropejce da se raduju, to bi bilo isto kao da dete kome roditelj kaze da ce kupiti bombone, a ti znash da on to nece uraditi, saspesh surovu istinu u ochi, ipak treba imati obzira prema deci, makar i prema onoj koja to vishe nisu fizichki, ali jesu na tom intelektualnom nivou. :hahaha:

vidi, kolega ekonomista i političar opšte prakse:mrgreen:
 
Drugari, slatko ste me nasmejali vecheras, idem, a vi sanjajte Fijat, izvore nafte u Vojvodini, rudnike dijamanata shirom Srbije, ili neka nova dostignuca nashih jevropejskih naprednjaka koja ce pravovremeno na rezimskim medijima biti objavljena, na radost nashe jevropske raje :hahaha:
 
Ponavljam: jasno mi je da bi ti svim srcem voleo da sporazum sa Fiat-om propadne.
Zato i tražiš isključivo informacije koje govore u prilog tome.
Siguran sam da nikad nisi sklapao nikakav iole vredniji posao, a naročito ne ovakav, zato i nagađaš jer veze nemaš o čemu se radi.

BIće potpisano, možeš da plaćeš zajedno sa Koštunicom, i njemu je krivo kao i tebi.

Нисам ја жути па да растурам Гасни споразум, па ауто пут Хоргош-Пожега...и да се радујем овде и пуштам шарене удуване балоне као ви...

Видим ја да ће овде да буде један веееееееелики Дизниленд, Микија Мауса већ имамо а ево сада и Патка плива преко Саве...

100pxpaskopatakprviei5.png


п.с. Па како то, човече, сада је викенд... јуче је објављено ДА ЈЕ СВЕ ОДЛОЖЕНО ДО ЈЕСЕНИ... а данас у недељу објављено ДА ЈЕ СВЕ ПОТПИСАНО........аллооооооооооооооо.......
 
п.с. Па како то, човече, сада је викенд... јуче је објављено ДА ЈЕ СВЕ ОДЛОЖЕНО ДО ЈЕСЕНИ... а данас у недељу објављено ДА ЈЕ СВЕ ПОТПИСАНО........аллооооооооооооооо.......

Bem ti...:dash:

Danas je potpisan ugovor o zajednickom ulaganju.
Citas li vest o kojoj postujes ili komentarises kontra po defaultu?:think:

Ima tu par ugovora da se potpise, al sta da objasnjavam kad ne citas.
 
п.с. Па како то, човече, сада је викенд... јуче је објављено ДА ЈЕ СВЕ ОДЛОЖЕНО ДО ЈЕСЕНИ... а данас у недељу објављено ДА ЈЕ СВЕ ПОТПИСАНО........аллооооооооооооооо.......

Potpuno te razumem, ništa ti nije jasno.
Zato što si površan.
Uostalom, ko kaže da je bitno da BAŠ TEBI bude jasno?:mrgreen:
 

Back
Top