DRUGARSTVO IZMEDJU MUSKARCA I ZENE!?

streetspirit:
...svako drugarstvo se zavrsilo makar sa poljubcem i lekim petingom......

Ali nekako se sve to brzo zaboravi i nastavlja se sa druzenjem....

Tako nekako i ja mislim,uvek postoji onaj crvic sumnje-sta bi bilo kad bi bilo.A to ce da prestane da visi u vazduhu posle nekog "bliskog kontakta",pa makar to bio obican poljubac.Kada se taj tabu razbije i shvatite da nema nikakvih iskrica izmedju vas,druzenje postaje opusteno i pravo.Naravno u ovo ne spadaju oni slucajevi gde se neko bas zatreska u druga/drugaricu;to se uvek zavrsi ruzno i bolno.
 
pa ne mora uvek da se zavrsi ruzno i bolno, ali kada s nekom osobom pocnes da provodis 'previse' vremena, a da niko od vas nije vec u vezi, onda se kad tad postavi to pitanje: kao mmm, pa zasto da ne ?
Mozda odmah na pocetku treba reci: E privlacis me /ne privlacis, pa onda posle toga mozda i moze sve "opusteno"... ma ko ce ga znati :roll:
 
raindog:
pa ne mora uvek da se zavrsi ruzno i bolno, ali kada s nekom osobom pocnes da provodis 'previse' vremena, a da niko od vas nije vec u vezi, onda se kad tad postavi to pitanje: kao mmm, pa zasto da ne ?
Mozda odmah na pocetku treba reci: E privlacis me /ne privlacis, pa onda posle toga mozda i moze sve "opusteno"... ma ko ce ga znati :roll:

potpuno se slazem.ALI DOBRO NEKAD SE I DRUGARSKI POVATAMO CISTO REDA RADI IZ DOSADE :D :D :D
 
HOMER:
Moje iskustvo je suprotno. Samo devojke su mi prijatelji, jedino njima verujem u potpunosti i sjajno funkcioniše. Sa njima i pijem i izlazim...
I meni su pravi prijatelji samo muskarci, drugarice mi i nisu neke - imam samo jednu, ali bih drugu sve mogla reci. I generalno gledano, vise se slazem sa muskarcima.
A naravno da ne mora postojati zelja jedne strasne za necim vise!
Mada, ima slucajeva, nazalost...
Nema niceg lepseg od prijateljstva mladica i devojke, medju kojima postoji simpatija ali ne i sexualna privlacnost.
 
raindog:
pa ne mora uvek da se zavrsi ruzno i bolno, ali kada s nekom osobom pocnes da provodis 'previse' vremena, a da niko od vas nije vec u vezi, onda se kad tad postavi to pitanje: kao mmm, pa zasto da ne ?
Mozda odmah na pocetku treba reci: E privlacis me /ne privlacis, pa onda posle toga mozda i moze sve "opusteno"... ma ko ce ga znati :roll:
Daleko od toga da ja mislim da je to ruzno i bolno ako ti drug postane nesto vise, samo ne veruejm u drugarstvo izmedju muskarca i zene!
 
S obzirom da sam neizlecivi i nepopravljivi romantik po pitanju bilo kakavog odnosa izmedju muskarca i zene apsolutno verujem u musko-zenska prijateljstva... A ako se u medjuvremenu i poljube ili nesto jos vise od toga (odu na kafu) sto da ne ako je to ono sto im je u tom trenutku potrebno... U ostalom pogledajte "Lost in traslation" tu je sve leeeeeeepo ispricano...
 
:arrow: ...pa vrlo diskutabilna tema,ali mislim da u principu sex diktira uglavnom sve.Ukoliko ste bili zajedno,pa sad se druzite...e pa ako vam je sex bio odlican i ako ste se lozili jedno na drugo izuzetno,onda u skorije vreme posle raskida necete moci da se opusteno i iskreno druzite,jer ce jedno od vas(muskarac)pozeleti nesto sto nije kafa,setnja....koliko je sex bio slabiji to je vreme prelaska u normalan odnos krace,ali i neizvesnije da li ce uopste i ostati kontakt i druzenje posle veze.A sto se tice druzenja bez prethodnog zabavljanja,slazem se da mogu da se druze i da to drugarstvo moze biti iskreno i uspesno,mada opet sve zavisi da li se lozite na tog druga/drugaricu...uglavnom,sex je taj koji odredjuje,to je moje misljenje.Moguce je da sam negde pogresio posto nisam apsolutno izanalizirao sve to,ali to bi bilo to :wink:
 
Imam mnogo ženskih prijatelja, igrom slučaja možda i više nego muških. poistovećivanje m-ž prijateljsva sa nerealizovanim sexom je neodrživa teorija. Kada bi mi prijatelji bili samo muškarci to bi značilo da se družim sa njima samo zato što ne mogu da dodjem u iskusenje da ih hresnem.

Ok poneko izabere zaobilazni put do ljubavi preko prijateljsva ili se to jednostavno desi /najredja varijanta/

Ali to su izuzeci a ne pravilo
 
Hronos:
Imam mnogo ženskih prijatelja, igrom slučaja možda i više nego muških. poistovećivanje m-ž prijateljsva sa nerealizovanim sexom je neodrživa teorija. Kada bi mi prijatelji bili samo muškarci to bi značilo da se družim sa njima samo zato što ne mogu da dodjem u iskusenje da ih hresnem.

Ok poneko izabere zaobilazni put do ljubavi preko prijateljsva ili se to jednostavno desi /najredja varijanta/

Ali to su izuzeci a ne pravilo
Moji muški prijatelji su definitivno probrani tako da ni oni ni ja ne možemo da dođemo u iskušenje. Doduše možda i možemo ali ćemo definitivno stopirati svaku nedozvoljenu akciju jer smo povezani komšijsko-kolegijalno-daljerodbinskim vezama i niko neće da ugrozi ono što ima. Da smo na pustom ostrvu pa još posle atomskog rata, prštalo bi na sve strane...a ovako smo dobri prijatelji...
 

Back
Top