povrijedjena vrana

Ne hrane se svi mladunci ptica na taj nacin....tako se hrane npr. male gugutke , male rode iz roditeljske volje...
mladunci malih ptica pevacica se npr. hrane insektima koje im roditelji donose i stavljaju u jaaaako otvoren kljunic (veci otvoren kljun od celog mladunca, videli ste bar na slici)....
itd...
 
Nisam znao sta tacno pitate...pticje mleko ne postoji, pomislih da se salite.

Neki vrste mladunaca ptica se hrane iz roditeljske volje a neke vrste ne.

Konkretno za mladunce sive vrane, ne hrane se iz roditeljske volje vec im roditelji, koji su vrlo pozrtvovani i jako brinu o njima donose puno raznovrsne hrane da bi brzo rasli, operjali itd...cesto i sami ne jedu da bi za mlade bilo dovoljno jer su stalno gladni dok su bas mali i stalno drze otvorene kljunove, cim se roditelji priblize.
 
Poslednja izmena:
jao,eno je vrana kod moje zgrade,povredila je nogu :(
ja se plasim da je donesem da ne prenese nesto(rece mi vet da moze da nosi na sebi sve i svasta) na psa ili mache(mache nije jos vakcinisano) :sad2:
dala sam joj malo zive piletine i vodu

ne znam gde da je stavim....zao mi da umre :(
prvo sam mislila da je bolesna posto je kunjala,medjutim kad sam joj donela klopu i vodu,ona je pocela da bezi od mene(pa sam skapirala da je noga boli) ali cim sam se odaljila,ona je prisla hrani i pocela da zdere halapljivo....
ne znam sta cu sa njom,sad me to kopka
 
Možda bi neko u tvojoj blizini hteo da je pričuva? Ne treba pticama mnogo. Makar u nekom predsoblju ili hodniku... ili neki veći kavez bi bio zgodan.. . .
Ja sam čuvala povređenog vrapca, ali sam mačke morala strogo da odvojim u drugu prostoriju (htele su da ga pojedu :!: ).
 

Back
Top