Ujedinjena opozicija ruši režim Borisa Tadića ZES-SPS-LDP

Kao nekada pre 8 godina kada se opozicija ujedinila protiv Slobodana Milosevica tako se danas opozicija tj SRS DSS i NS ujedinila protiv rezima Borisa Tadica sa namerom da ga srusi.... Sta mislite koliko ce trebati ovoj ujedinjenoj opoziciji da to i uradi?

Pa pokusali su - nisu uspeli.
Izborni glasovi su prebrojani jos pre neki mesec, cudi me da nisi obavesten.
 
Pa pokusali su - nisu uspeli.
Izborni glasovi su prebrojani jos pre neki mesec, cudi me da nisi obavesten.

pa? sta hoces da kazes? nece vise biti novih izbora?

pa opozicija se ujedinila da srusi tadica ne na proslim izborima vec na buducim :lol:

sada se situacija kristalisala


imacemo u srbiji 2 bloka stranak

ZES-LDP-SPS i na drugoj strani SRS-DSS-NS .

Predlazem da SRS DSS i NS sklope koalicije na svim nivoima sa ciljem rusenja antisrpskog rezima Borisa Tadica...
 
E pa ne moze izbori svaka 2 meseca.
U stvari moze, ako mislite da je Srbija toliko bogata, mada u tom slucaju, ne znam zbog cega se bunite.

pa nas vise kosta ova zlikovacka i lopovska vlast nego da imamo izbore svakih 10 dana....

jedni izbori kostaju desetak miliona dok nas svaki dan ovog rezima na vlasti kosta stotine miliona mesecno....
 
Super ti je predlog.
I to su uradili, imaju vlast u Zemunu, Gornjem Pickovcu, Donjem Brijanju i u Vrbasu.
:super::super:

to su postizborne koalicije. mi pricamo o tome da ce cela opozicija na sledece izbore izaci sa JEDNOM LISTOM .

Na jednu stranu korumpirani lopovi, domaci izdajnici i strani placenici na drugu stranu casni posteni i patriote pa nek narod bira...
 
nema tisine rusicemo vas dok vas ne srusimo. u parlamentu na ulici, gde god sve dok vas ne srusimo rusicemo vas.

ako ti se ne svidja ti se zali upravi vodovoda

Uvek postoje ljudi kojima odgovora sran*e u drzavi - a takvi su mahom postovaoci radikala.
Navikli ljudi da svercuju i prodaju benzin na ulici.

Jel su bili izbori - jesu.
Molim lepo, dovidjenja, cao.
 
to su postizborne koalicije. mi pricamo o tome da ce cela opozicija na sledece izbore izaci sa JEDNOM LISTOM .

Na jednu stranu korumpirani lopovi, domaci izdajnici i strani placenici na drugu stranu casni posteni i patriote pa nek narod bira...

A sta je sada bilo?
Kao nije se znalo da ce kradikali i dss-ovce uci u koaliciju 5 minuta po objavljivanju rezultata?

Mozete da izadjete sa jednom, dve, tri, cetiri liste, rezultat ce biti isti.
Duvanje.
 
nema tisine rusicemo vas dok vas ne srusimo. u parlamentu na ulici, gde god sve dok vas ne srusimo rusicemo vas.

ako ti se ne svidja ti se zali upravi vodovoda

Ovo mi lici na onaj cercilov govor:
We shall go on to the end, we shall fight in France, we shall fight on the seas and oceans, we shall fight with growing confidence and growing strength in the air, we shall defend our Island, whatever the cost may be, we shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds, we shall fight in the fields and in the streets, we shall fight in the hills; we shall never surrender
 
nema tisine rusicemo vas dok vas ne srusimo. u parlamentu na ulici, gde god sve dok vas ne srusimo rusicemo vas.

ako ti se ne svidja ti se zali upravi vodovoda

Ali nas necete srusiti...Ne znate kako...Nemate podrsku...I ono malo sto sad okupljate razocarace se vrlo brzo kad shvate da ne mogu nista da promene....Uzalud vam trud sviraci....

A ako ti se ne svidja zali se Medvedevu.
:mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top