Karadžića treba poštovati - kapu dole za ovo!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Jede lešnike, bademe i grožđe


BEOGRAD - Radovan Karadžić već šest dana ne uzima hranu, pa čak ni hleb. Jede samo lešnike, bademe i suvo grožđe i pije vodu. Uprkos zabrinutosti da Karadžić zapravo štrajkuje glađu, njegov brat i advokat smiruju javnost rečima da je to samo uobičajeni režim ishrane koji najtraženija srpska glava već duže vreme primenjuje.
- Radovan je na posebnom režimu ishrane koji je sebi propisao. U ovom trenutku jede samo određene vrste voća i pije vodu. Ne pije kiselu već čistu, negaziranu vodu - otkriva Luka Karadžić. On objašnjava da Radovan već dugo živi isposničkim životom.

- Duže od tri godine ne jede meso, koje je potpuno izbacio iz ishrane. Posti svaku sredu i petak, kao i pravoslavne postove - kaže Luka.
Karadžićev advokat Svetozar Vujačić takođe tvrdi da nema razloga za zabrinutost.

- Trenutno ne jede skoro ništa, samo lešnike, suvo grožđe i bademe, koje kupuje u kantini. Nije ostario ni dva meseca za punu deceniju, kao da se zamrzao! On je stručnjak alternativne medicine, zna šta radi - uverava Vujačić i dodaje:
- On ne zahteva ništa. Jedino što traži jeste da se utvrdi istina da je uhapšen u petak, a ne ponedeljak i moli državu da više ne progoni, ne maltretira i ne prisluškuje njegovu porodicu i preko 300 prijatelja. To mu jako teško pada i oseća se odgovornim za njih. Ovo je jedina njegova želja, ali ona nema veze sa režimom ishrane - napominje advokat.

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-25-07-2008/jede-lesnike-bademe-i-grozdje

A jos kad sam procitao danas da posti, tako sto uzima samo vodu 21 dan, lik me je odusevio! Uz izuzetan talenat za glumu u najneobicnijoj zivotnoj ulozi u skorijoj istoriji, podatak koji je iznet gore o njegovom asketskom nacinu zivota i visenedeljnom postu samo na vodi taj covek kod mene izaziva divljenje i postovanje. Ne ulazim u to za sta je optuzen od strane suda u Hagu, niti znam za sta je tacno optuzen ( verovatno neka komandna odgovornost ), samo zelim da kazem da je u mojim ocima, nakon ovog saznanja o njemu, on porastao za enormnu vrednost.

Uzgred, zna li neko zasta je ovaj izuzetan covek optuzen?
 
Karadzic
piss.gif
 
A jos kad sam procitao danas da posti, tako sto uzima samo vodu 21 dan, lik me je odusevio! Uz izuzetan talenat za glumu u najneobicnijoj zivotnoj ulozi u skorijoj istoriji, podatak koji je iznet gore o njegovom asketskom nacinu zivota i visenedeljnom postu samo na vodi taj covek kod mene izaziva divljenje i postovanje. Ne ulazim u to za sta je optuzen od strane suda u Hagu, niti znam za sta je tacno optuzen ( verovatno neka komandna odgovornost ), samo zelim da kazem da je u mojim ocima, nakon ovog saznanja o njemu, on porastao za enormnu vrednost.

Uzgred, zna li neko zasta je ovaj izuzetan covek optuzen?

A to sto se bavi prevarama, to nikom nista?:think:

A za optuznicu pitaj ove na trgu, verujem da oni znaju.
:mrgreen:
 
Mozes li malo da konkretizujes ta "opsta mesta" iz optuznice...kad, gde, koga...???

znas onaj vic o titaniku...
profesor pita jednog studenta
- kad je potonuo titanik?
- paja mislimproslog veka,ali...-poce student
- odlicno kolega, izvolite indeks 10 - daje mu indeks iz koga je prethodno uzeo 1000 e.
drugi student koji nije filofao indeks ceka pitanje
- istopitanje kolega - kaze profa
- titanik je potonuo...
- stanite kolega, to smo vec culi, dajte recite nam imena putnika i starosnu dob
 
Ko je onda odgovoran za etničku čistionu Srbalja iz 51% BiH???

pa isti oni koji su proterali ove prve,a onda dobili "naredjenje" da ih puste da se vrate......valjda ih bilo sramota da im pogledaju u oci:???:mislim,cisto,ako komsije suljo i ante pitaju,de mi je traktor,gde mi je trosed...de je televizor...de je crep....ko da odgovori na sve to....jeli:mrgreen:
ja znam za slucajeve,da u zvorniku,i dan danas nalaze zakopane traktore u zemlju...ej,ceo traktor zakopaju
a znam i za pricu,kad srpska porodica se sklonila u srbiju,pa kad se posle dejstava vratili u mesto,nadju kucu maltene u gruboj gradjevinskoj fazi...ono,samo cigle i patos
odu kod komsinice,inace rodjake,da se pozale,kad njoj u dnevnoj sobi njihov namestaj....hebiga,mislili ljudi da se ovi nece ni vracati iz srbije...mada jeste fer...sto su i bezali...
cuj...salu na stranu...ti znas dobro,da neko mora da odgovara za ono celo shranje....neko mora da plati racun na kraju pijanke...bolje ovi sa vrha drzave,nego obican narod...sto je i logicno
a sto se tice druge strane.....svaki svoga ubite subasu....to je njihov problem....mislim da se dudakovicu treba da sudi...nisam siguran,zbog sane 95
elem...sta se desilo sa kucom i imovinom marijana benesa u banja luci?ovo pitam off toppic
 
Verovatno opet isto Karadzic, ili Milosevic.....ne konacan odgovor je smoproterali su se i samopoubijali su se....
Onda i nije važno što smo se natamanili onolikih Muya po Potočarima, jer svejedno smo bili unaprijed krivi!!! Šteta je samo što ih nismo još više nahvatali!!!
Umjesto na deklarativno proklamovanog pomirenja, haški Tribunal je Srbima zapravo promovisao sasma druge zaključke:
Kad opet krenete u sranje, onda se namlavite što je moguće više turske stoke, jer tamanili ih ili ne, svejedno ste krivi!!!
Pa kad smo već unaprijed krivi, uvijek je bolje da mi tamanimo njih, nego obratno!!!

Na kraju ispade da je najveća Radovanova greška bila ta što se nije do kraja spustio u Sarajevo i ušao u Bihać te i tamo odradio srebrenički recept!!! Teško da bi mogao više da fasuje od onog što planiraju da mu namaknu!!! Da nije bilo Srebrenice, genocid bi bio proglašen u Sarajevu, a da nije bilo Sarajeva, bilo bi to u Kozarcu!!! Kad ga nema zločin je potrebno i izmisliti da bi se njim opravdao novi zločin u funkciji sprječavanja tog prvobitno izmišljenog zločina!!!
 
cuj...salu na stranu...ti znas dobro,da neko mora da odgovara za ono celo shranje....neko mora da plati racun na kraju pijanke...bolje ovi sa vrha drzave,nego obican narod...sto je i logicno
a sto se tice druge strane.....svaki svoga ubite subasu....to je njihov problem....mislim da se dudakovicu treba da sudi...nisam siguran,zbog sane 95
Oni hoće suđenjem Karadžiću da sude i Republici Srpskoj!:thumbdown::rtfm::evil:
 
znas onaj vic o titaniku...
profesor pita jednog studenta
- kad je potonuo titanik?
- paja mislimproslog veka,ali...-poce student
- odlicno kolega, izvolite indeks 10 - daje mu indeks iz koga je prethodno uzeo 1000 e.
drugi student koji nije filofao indeks ceka pitanje
- istopitanje kolega - kaze profa
- titanik je potonuo...
- stanite kolega, to smo vec culi, dajte recite nam imena putnika i starosnu dob

Ja ne trazim imena putnika, samo njihov broj i mesto tragedije.
 
Onda i nije važno što smo se natamanili onolikih Muya po Potočarima, jer svejedno smo bili unaprijed krivi!!! Šteta je samo što ih nismo još više nahvatali!!!
Umjesto na deklarativno proklamovanog pomirenja, haški Tribunal je Srbima zapravo promovisao sasma druge zaključke:
Kad opet krenete u sranje, onda se namlavite što je moguće više turske stoke, jer tamanili ih ili ne, svejedno ste krivi!!!
Pa kad smo već unaprijed krivi, uvijek je bolje da mi tamanimo njih, nego obratno!!!

Na kraju ispade da je najveća Radovanova greška bila ta što se nije do kraja spustio u Sarajevo i ušao u Bihać te i tamo odradio srebrenički recept!!! Teško da bi mogao više da fasuje od onog što planiraju da mu namaknu!!! Da nije bilo Srebrenice, genocid bi bio proglašen u Sarajevu, a da nije bilo Sarajeva, bilo bi to u Kozarcu!!! Kad ga nema zločin je potrebno i izmisliti da bi se njim opravdao novi zločin u funkciji sprječavanja tog prvobitno izmišljenog zločina!!!

:):):)
to mozes da zasmejavas dikana,koji je pokalvinisao......a do srebrenice.....hm....proteklo mnogo drine,i mnogo balija njome,i sana odnjela tristo muslimana...i doslo vrijeme da se srbi svete,sve dzamije u oblake lete...i jos stosta.....pusti ti srebrenicu,to je za decu.....mene zanima foca,visegrad,brcko,rogatica.....tamo,tvoj kraj.....najvise ubijanja jew bilo u 92....dok se granice nisu formirale,dok se jos izbacivali ljudi ono,poluobuceni iz kuca,hvatani na spavanju maltene...no nebitno....
znam ja,da je isto tebi,pobili 1 ili 1 milion muslimana...postujem ja tvoj stav...ali,onda nemoj pitati za 51% teritorijew,jer tim ponasanjem,i to vam je mnogo
a evo se prica i da ce i srpska biti provucena po sudu....joj muke ako vas opet spoje u jedan razred:):)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top