skype

Skines skype, besplatno je (ukucas u gugl). Razgovori su besplatni sa korisnicima skype-a (tj, ako ga neko ima, onda trazis user name osobe ili trazis po imenu i prezimenu).
Ako hoces da zoves sa skype-a na telefon, onda moras da uplatis kredit, sto je vrlo jednostavno (u skypeu ima opcija za to i vrlo je vidljiva), kreditnom karticom. Jeftino je.
 
Uh meni je skype zivot... telefonirati sa njega i nije nesto, ali svako ko ima net i slusalica treba da ga ima... iako kad zovem iz Kine Srbjiu zna da secka... ali dobro i to je bolje od giganticnih telefonskih racuna! :super:
 
Joj ja sam to pokušala da koristim nekoliko puta i uvek ili sestri ne valja konekcija ili meni ranije bežični, sad ne znam kako bi išlo sa ADSL-om ali svejedno nikad nisam uspela da pričam kako treba. A i komplikovano je dogovaranje, mada..... kad neko ima ritam OK je.
 
Tesko da cete moci skypati bez protoka od minimum 64 MB upload protoka (za one kojiimaju ADSL ili kablovsku vezu to je paklet od 512/64 MB), a optimalnije je 1G/128MB ili vise. Sto veci upload protok to bolja veza na skypu.
Dakle sa telefonske veze....pa, mozda moze ali sa dosta prekida i smetnji, kasnjenja i seckanja. Veoma los kvalitet.
 
Oni koji zele da pricaju sa interneta do fast telefona u Srbiju, a zele malo bolju vezu nego skype, mogu da skinu voipstunt. Bolja konekcija ,a cini mi se da je i jeftinije zvati.Bar sto semene tice. Basnoslovne racune sam prepolovila. :ok:
 
Tesko da cete moci skypati bez protoka od minimum 64 MB upload protoka (za one kojiimaju ADSL ili kablovsku vezu to je paklet od 512/64 MB), a optimalnije je 1G/128MB ili vise. Sto veci upload protok to bolja veza na skypu.
Dakle sa telefonske veze....pa, mozda moze ali sa dosta prekida i smetnji, kasnjenja i seckanja. Veoma los kvalitet.
Kamo srece da imamo tolike protoke (GB-gigabyte) braaate....verovatno si mislio na kbps...
A ako hoces da koristis i telefoniranje Skype - telefon....osim besplatnog PC to PC onda idi na opciju kupi skype kredit i iskoristi Master Card,VISA ili Diners card...minimum je 10 eura... to je to.:think:
 
Pawlle imas opciju u Skypu CALL PHONES i onda ti on pokaze da nemas kredita da bi zvao i u nekom uglu pise BUY SKYPE CREDIT, tu kliknes i pratis sva dalje uputstva, uneses ime, prezime, broj VISA ili koje god kartice i tako jos neke informacije i dobijes kredit!!! :whistling:
 
Hehehehe da Pawlle jos 3 nedelje sam ovde pa se vracam kuci! :worth: hvala bogu... ne mogu ja ovde, a pogotovo ne sad kad sam trudna... ali da ne bih smarala puno idi na temu masine iz Kine... tu su me vec ljudi malo nesto pitali i odgovarala sam :klap: cmok

mislim da sam ti odgovorio na temu o masinama :D sretan put i pisi kad stignes ili se javi na krstaricu :cmok:
 

Back
Top