koji moj

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
ljudi moraju biti tako odvratni jedni prema drugima? i zasto uvek svi gledaju da podmetnu nogu umesto pruze ruku coveku? i jel se bolje osecate kad popljujete tudje grehe jer vam onda vasi izgledaju manji?\
ili sam ja budala sto mi ovakva pitanja uopste padaju na pamet?
 
jer razlog otvaranja teme situacija od malo pre....:)

1000 ljudi 1000 ćudi...danas niko nikom ne veruje....
e izvini ribo sto si pokupila svu pamet ovog sveta :hahaha: verovala ili ne mogu da radim vise stvari odjednom tako da mi se paralelno s tom temom desavalo nesto u RL a to me mnogo vise s ebe kad vidim nego ovo...mada mi ni ovaj forum nije jasan cemu tolika netrpeljivost izmedju ljudi koji se ni ne znaju
 
e izvini ribo sto si pokupila svu pamet ovog sveta :hahaha: verovala ili ne mogu da radim vise stvari odjednom tako da mi se paralelno s tom temom desavalo nesto u RL a to me mnogo vise s ebe kad vidim nego ovo...mada mi ni ovaj forum nije jasan cemu tolika netrpeljivost izmedju ljudi koji se ni ne znaju

cao
ja sam napoleon i zelio bi da se upoznamo:rumenko:
 
ljudi moraju biti tako odvratni jedni prema drugima? i zasto uvek svi gledaju da podmetnu nogu umesto pruze ruku coveku? i jel se bolje osecate kad popljujete tudje grehe jer vam onda vasi izgledaju manji?\
ili sam ja budala sto mi ovakva pitanja uopste padaju na pamet?

nisi, tu su i Radikali..kao najvece budale koje primaju platu, a nista ne rade
 
ljudi moraju biti tako odvratni jedni prema drugima? i zasto uvek svi gledaju da podmetnu nogu umesto pruze ruku coveku? i jel se bolje osecate kad popljujete tudje grehe jer vam onda vasi izgledaju manji?\
ili sam ja budala sto mi ovakva pitanja uopste padaju na pamet?

E da to sam i ja razmisljao... i odgovor je u 2 stvari... Pod jedan su licni interesi... Svako gleda da dodje do onoga sto zeli... bez obzira na bilo sta i bilo koga...

A druga stvar je sto nema straha od nicega... od nikakve represije, kazne ili sankcije... Koje moze da bude a i ne mora...

I sve je to stvar vaspitanja i obrazovanja...
 
ljudi moraju biti tako odvratni jedni prema drugima? i zasto uvek svi gledaju da podmetnu nogu umesto pruze ruku coveku? i jel se bolje osecate kad popljujete tudje grehe jer vam onda vasi izgledaju manji?\
ili sam ja budala sto mi ovakva pitanja uopste padaju na pamet?

............mene vaspitala baka pa se zato ponasham u skladu :chini dobro i dobrom se nadaj ,kako sejesh tako cesh i da zanjesh a u zadnje vreme i lepa rech gvozdena vrata otvara .................dobre su te bake da sam ih sve poslushao gde bi mi kraj bio ,lepa vremena i josh lepshe detinjstvo :heart::heart::heart: za bake
 
:lol:eto opet sam rekao nesto otvoreno sto je pogresno protumaceno..nema potrebe shvatati ozbiljno nesto ili necije 'rasprave' ako ne znas da li postoji nesto od ranije izmedju osoba koje se prepucavaju
mani mi ta prenosna znacenja, mene ne zanimaju tvoje rasprave sa ostalim korisnicima dokle god ne trpas i mene u njih..a s obzirom da si me spomenuo imenom i prezimenom tj nickom :lol: ondak

e da btw sad sam iznervirana situacijom iz RL :otkacio:
 
mani mi ta prenosna znacenja, mene ne zanimaju tvoje rasprave sa ostalim korisnicima dokle god ne trpas i mene u njih..a s obzirom da si me spomenuo imenom i prezimenom tj nickom :lol: ondak

e da btw sad sam iznervirana situacijom iz RL :otkacio:

Pogledaj tvoj uvodni..'ozbiljni' post i razvoj situacije na temi..pricam o tome da ni sama nisi ozbiljna i tema u startu promeni tok..nikad prvi ne pocinjem;):D
 

Back
Top