Da li ste nervozni

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Meni je konstantno stanje nervoza. Ne znam zasto ali sve zivo me nervira cak i najmanje sitnice i stalno se svadjam sa ljudima i sto je jako interesantno nemam apsolutno nikoga ko je u svadji sa mnom ili me mrzi niti koga ja mrzim. Nervira me kada me neko gleda u oci i zna da ja znam da me laze i opet laze, nerviraju me glupaci sa prostackim fix idejama, nerviraju me vozaci iz razreda zato sto vozim trista puta bolje od njih svih zajedno ali je problem sto oni imaju vozacku a ja nemam i moram da cekam jos 6 meseci sto me jos dodatno nervira proci ce celo leto a ja cu tek onda da pocnem da vozim. Ne znam jednostavno sve me nervira imate li vi neki komentar savet ili bilo sta?
 
dadap:
nadji neku zanimaciju, pa vise neces imati vremena da se nerviras zbog nebitnih i glupih stvari!!!!
Pazi sad koliko imam zanimacija: pravim kucu, a ne moram, idem u skolu, a ne moram, idem na sve moguce sekcije, a ne moram, uredjujem skolske novine, a ne moram, programiram, a ne moram, izlazim, a ne moram, igram fudbal, stoni tenis i tenis, a ne moram...
S obzirom na to da nista od ovoga ne moram onda sve smatram zanimacijom tako da to i nije bas resenje
 
Dovla:
dadap:
nadji neku zanimaciju, pa vise neces imati vremena da se nerviras zbog nebitnih i glupih stvari!!!!
Pazi sad koliko imam zanimacija: pravim kucu, a ne moram, idem u skolu, a ne moram, idem na sve moguce sekcije, a ne moram, uredjujem skolske novine, a ne moram, programiram, a ne moram, izlazim, a ne moram, igram fudbal, stoni tenis i tenis, a ne moram...
S obzirom na to da nista od ovoga ne moram onda sve smatram zanimacijom tako da to i nije bas resenje
Hmmmm. Komplikovano. A je l' nesto od toga bas volis da radis? Mislim nadji nesto sto te bas cini srecnim.
Ili ovako. Razmisljaj pozitivno. Sto bi ti trosio zivce zbog kojekakvih. Svaki put kad pocnes da se nerviras zbog neke gluposti razmisli koliko je to ustvari nebitno za tebe. Nasmej se, okreni galvu i boli te uvce za sve... Autosugestija je cudo!!!
 
Ma samo opusteno. I ja sam se nekad cimo zbog svake sitnice, sad iskuliram svaku situaciju ma koliko da je ozbiljna.
Kazem sto gubiti zivce zbog budale/a.
Na sve gledaj sa vedrije strane i bice opusteno... ili

Cimni Bromazepam kad se nadjes u nekoj situaciji koja te nervira (6mg :lol: :lol: ) i onda te boli uvo za sve.
P.S. Ovo drugo ne preporucujem, a ukoliko bas hoces smanji dozu na 1.5mg
 
Ti si, brate, jedno sasvim normalno biće. Mislim, šta hoćeš, da se ne nerviraš zbog budala i gluposti ? To bi značilo samo jedno - da ne kapiraš da su to budale i da ne kapiraš da je nešto glupost i budalaština. A i što se vozačke i vožnje tiče, laganica, dođe sve na svoje mesto. Uzgred, ]ebeš li šta u zadnje vreme ?
 
Moras sam nauciti da niko nije vredan kao tvoji zivci i da ce ti oni jos puno trebati.Ako nastavis da obracas paznju na te sitnice brzo ces poludeti.Kada se tako nesto desi okreni glavu i kazi sebi"Budi smiren,ne nerviraj se,nisu vredni toga" :wink:
 
Dovla:
Meni je konstantno stanje nervoza. Ne znam zasto ali sve zivo me nervira cak i najmanje sitnice i stalno se svadjam sa ljudima i sto je jako interesantno nemam apsolutno nikoga ko je u svadji sa mnom ili me mrzi niti koga ja mrzim. Nervira me kada me neko gleda u oci i zna da ja znam da me laze i opet laze, nerviraju me glupaci sa prostackim fix idejama, nerviraju me vozaci iz razreda zato sto vozim trista puta bolje od njih svih zajedno ali je problem sto oni imaju vozacku a ja nemam i moram da cekam jos 6 meseci sto me jos dodatno nervira proci ce celo leto a ja cu tek onda da pocnem da vozim. Ne znam jednostavno sve me nervira imate li vi neki komentar savet ili bilo sta?

TI SI MIJ COVEK!!!! :wink: mene nervira jos i kad neko mljacka ili jede dok prica telefonom,ne gleda me u oci dok mu pricam,smara o skoli,kasni,potencira svoje misljenje iako zna da me nervira,kad je neko mnogo spor i lenj....
 
Ja sam konstantno nervozna. Shto ne znachi da sam nervchik.
Imam jake zhivce, ali me je jako lako dekoncentrisati, grickam nokte (trenutno pokushavam da se odviknem), vechito moram da muljam neshto po rukama (maramica, cigara, nechija ruka, whatever) i ne volim da gledam ljude u ochi dok pricham sa njima jer mi ochi odvlache pazhnju.
Gledam sagovornika u ochi samo kada je neshto jako vazhno u pitanju.


Nervoza ponekad zna da bude prava gnjavazha. :roll:
 
Dovla:
vozim trista puta bolje od njih svih zajedno ali je problem sto oni imaju vozacku a ja nemam i moram da cekam jos 6 meseci sto me jos dodatno nervira proci ce celo leto a ja cu tek onda da pocnem da vozim. Ne znam jednostavno sve me nervira imate li vi neki komentar savet ili bilo sta?


bas si ljakse sto se nerviras zbog ovakvih gluposti...
probaj sa nekim lakim drogama ako si bas puno nervozan :twisted:
 
u poslednje vreme sam mnogo nervozan....i najmanja sitnica moze da me natera da explodiram.......onda se tako ispraznim na nekome ko je ni kriv ni duzan i posle mi bude zao pa se skroz smorim..... :(
 

Back
Top