Koljiko je duboka?

Gashi Krasniqi

Obećava
Banovan
Poruka
68
Vidim da se mnogo vas forumasa hvalji kak ima veljiki urac (25-35 cm) pa me zanima sta imaju da kazu nase forumasice da lji mogu da prime toljike okljagije i koljiko im je duboka piqa. Sta misljite koljiko je prosecno duboka piqa?
 
Vidim da se mnogo vas forumasa hvalji kak ima veljiki urac (25-35 cm) pa me zanima sta imaju da kazu nase forumasice da lji mogu da prime toljike okljagije i koljiko im je duboka piqa. Sta misljite koljiko je prosecno duboka piqa?

Jel ti vidi$ $cjiptarski prijatelju kako ti miniraju temu. Te klon ovo, te klon ono.. Nikoja da odgvori koliko joj je duboka vagina i da li stvarno ima kapaciteta da primi na$e forumske kurchine. Mislim.. ja i ne pochinjem posao sa foruma$icom ako ne mozhe da primi skromnih 25 u bilo koju ;)
 
Kao prvo, u Evropi nema čolda od 35 cm, i 25 cm je retkost (forumski kompleksi). Kao drugo, muškarci, kako bre ne znate koliko je duboka piččka? Pa to svaki ****** zna! :rotf:

moj se jako plasi mraka....ali imam ja patent kacigu sa lamPICOM :mrgreen:
nego stvarno "aj koooooooooolika je.......**** u dubinu?"

ma nema te forumasice koja se bakce sa lenjirom i premeravanjem....pa nisu one dokone ko mi :whistling:
 
Oko 25% muškaraca ne ulazi u tu kategoriju 15-17 cm. Oko 15% ima manje od 15 cm, a oko 10% više od 17 cm i to 8% do 20 cm, a svega 2% više od 20 cm i to ne mnogo više. Čista statistika. Kompleksi su vam čudo.
 

Back
Top