Patriota u narandzastom shortzu - to je patriJota !!!

Danas je na B92 bio gost neki naš čovek (prilično realan i objektivan tip) koji inače radi za mnoge svetske agencije (između ostalog i za Rojters) i koji je rekao da napadi na novinare postoje u svim zemljama sveta i zapadnim i istočnim i da to nije ništa čudno i neobično, pa se zato sve agencije i novinari osiguravaju ne bi li dobili makar odšetu za napad ili porazbijanu imovinu i opremu.

Dakle, ne preterujte :)
 
Danas je na B92 bio gost neki naš čovek (prilično realan i objektivan tip) koji inače radi za mnoge svetske agencije (između ostalog i za Rojters) i koji je rekao da napadi na novinare postoje u svim zemljama sveta i zapadnim i istočnim i da to nije ništa čudno i neobično, pa se zato sve agencije i novinari osiguravaju ne bi li dobili makar odšetu za napad ili porazbijanu imovinu i opremu.

Dakle, ne preterujte :)

Hoćeš da kažeš da je u svetu je poželjno šutirati novinare i razbijati im opremu jer na taj način oni dolaze do dodatnog izvora prihoda od naplate osiguranja.
 
Danas je na B92 bio gost neki naš čovek (prilično realan i objektivan tip) koji inače radi za mnoge svetske agencije (između ostalog i za Rojters) i koji je rekao da napadi na novinare postoje u svim zemljama sveta i zapadnim i istočnim i da to nije ništa čudno i neobično, pa se zato sve agencije i novinari osiguravaju ne bi li dobili makar odšetu za napad ili porazbijanu imovinu i opremu.

Dakle, ne preterujte :)

Tacno je da je lik pricao o tome da svuda u svetu, kada su demonstracije ekstremistickih organizacija, nayebu i novinari, i tacno je da se osiguravaju.......ali je tacno i to, da napadaci zaglave ozbiljnu robiju , za napad na iste........zato, sve je ok,,,,,neka svako radi svoj posao, novinari neka slikaju, huligani neka ih biju , policija neka ih hapsi, a sudije neka im sude............i mirna backa........kao i u svim "normalnim" zemljama.....
 
Hoćeš da kažeš da je u svetu je poželjno šutirati novinare i razbijati im opremu jer na taj način oni dolaze do dodatnog izvora prihoda od naplate osiguranja.

Ne, uopšte to nisam hteo da kažem :roll:
Odakle ti samo takav zaključak...
Poenta je bila u tome da to nije niti čudno, niti neobično, niti specifično za našu zemlju...

U hebote, a ja msilo da sam bio dovoljno jasan :)
 
Tacno je da je lik pricao o tome da svuda u svetu, kada su demonstracije ekstremistickih organizacija, nayebu i novinari, i tacno je da se osiguravaju.......ali je tacno i to, da napadaci zaglave ozbiljnu robiju , za napad na iste........zato, sve je ok,,,,,neka svako radi svoj posao, novinari neka slikaju, huligani neka ih biju , policija neka ih hapsi, a sudije neka im sude............i mirna backa........kao i u svim "normalnim" zemljama.....

Upravo to sam i ja hteo da kažem. O.K. razumeli smo se :)
 
Ne, uopšte to nisam hteo da kažem :roll:
Odakle ti samo takav zaključak...
Poenta je bila u tome da to nije niti čudno, niti neobično, niti specifično za našu zemlju...

U hebote, a ja msilo da sam bio dovoljno jasan :)

Ni ja nisam htjeo da kažem kako je to specifično samo za našu zemlju.

Učinilo mi se da hoćeš reći kako ne treba dizati frku oko toga i da to i nije za kažnjavanje.
 
ma jok nije mu bila nista samo je malo ljubio asfalt...

vidiš, to je razlika između civilizacije i primitivizma
ti si primitivan jer pozivaš na nasilje, oružani obračun sa političkim neistomišljenicima, građanski rat, baviš se najrazličitijim lažima i podmetanjima u diskusiji...
i to je sve meni potvrda da skoro takva bagra neće na vlast, a vama zbog toga treba "ventil oduška" pa mrsomudite i prdite po forumima
i konačno....niko vas ozbiljno i ne shvata..služite kao "hardcore" zajeban.ija
 
Ni ja nisam htjeo da kažem kako je to specifično samo za našu zemlju.

Učinilo mi se da hoćeš reći kako ne treba dizati frku oko toga i da to i nije za kažnjavanje.

Naravno da je za kažnjavanje i za zatvor.
Ali jesam napisao da ne treba dizati frku oko toga, pogotovo ako policija i kasnije sudstvo odradi svoj posao i tog idiota smesti tamo gde treba :)
 

Back
Top