Dojenje

dglisha

Početnik
Poruka
25
Trenutno sam u 22 nedelji trudnoce i pre mesec dana sam primetila da mi okolo bradavice stvaraju se krastice iz kojih curi neka tecnost u maloj kolicini.Lekar mi je rekao da posle tusiranja namazem nekom kremom i da nije nista,ali to se i dalje nastavlja i u pocetku je bilo samo sa jednom a sada i sa drugom dojkom.Kazu da mi nadolazi mleko mada ja mislim da je to mnogo rano.
 
U bradavicama mogu da ti se stvaraju kao bele naslage i to stvarno nadolazi mleko,al meni je bilo kao mali beli mehurici,al za krastice nisam bas sigurna. Gde ti se te krastice tacno stvaraju.Oko kruga ili bas na bradavici?
 
ja sam se ujutru budila sa flekom na majci....
valjda se nekako namestim dok spavam pa zgnjechim...si...dojku i onda procurim....
kad sam pitala doktorku, rekla mi je struchno kako se zove ta technost shto iscuri, a koja nije mleko, nego neka prethodnica mleka. priprema za dojenje...

mene interesuje dal` smeju da se uzimaju kontraceptivne pilule dok se doji?
 
ja sam se ujutru budila sa flekom na majci....
valjda se nekako namestim dok spavam pa zgnjechim...si...dojku i onda procurim....
kad sam pitala doktorku, rekla mi je struchno kako se zove ta technost shto iscuri, a koja nije mleko, nego neka prethodnica mleka. priprema za dojenje...

mene interesuje dal` smeju da se uzimaju kontraceptivne pilule dok se doji?
sta ce ti kontraceptivne pilule dok dojis kad nemas menstruaciju
sve sto popijes i pojedes ide u mleko,tako da bi ti preporucila dobri stari prezervativ:ok:
 
da okolo bradavice,i to me boli kad pipnem i stvaraju mi se fleke na majci posle spavanja.znaci li da je to sve ok i da li je dobro nesto stavljati pre spavanja na to,da ne bi isflekala sve stvari
 
Da, sta ce ti kontraceptivi dok dojis?

ja mislim da je zabluda da ne mozzesh da zatrudnish dok dojish.

chak u stvari ne mislim, znam da je zabluda.
osim toga, moja sestra je dojila godinu i po dana, a dobila je dva meseca posle porodjaja.
ona je samo jedan od 1000 primera.

samo trazzim neki odgovarajuci vid kontracepcije.
mislim da bi me kondomi sada potpuno smorili.
eto.
 

Back
Top