ZoneAlarm

  • Začetnik teme Draganna78
  • Datum pokretanja
D

Draganna78

Gost
Da li neko zna kakav je antivirus program ZoneAlarm i da li mi preporucujete neki drugi?Ranije sam imala Kasperky ali su mi rekli da je on slab??
 
Možeš sa Neta skinuti Ad-aware 6 koji je dosta siguran i besplatan program ili da ti neko instalira Norton koji je mnogo bolji ali je i licenciran :D
 
Misterija:
Možeš sa Neta skinuti Ad-aware 6 koji je dosta siguran i besplatan program ili da ti neko instalira Norton koji je mnogo bolji ali je i licenciran :D
Mada nije loš ni ZoneAlarm ali se i on takođe mora kupiti ili koristiti 14-dnevna besplatna verzija
 
ZoneAlarm nije antivirus program vec firewall.
Adaware je spyware program i nema veze sa virusima.
Norton ti ne bih preporucio jer opterecije sistem.
Dosta dugo sam koristio Kaspersky i odlican je. Jedina mu je mana sto dosta sporo skenira ceo hard. (80 GB za 1h i 13min)
Sada koristim NOD32, isti hard skenira za 4 min.
Takodje je veoma dobar i BitDefender Personal Pro koji ujedno sadrzi i firewall u sebi.
 
Igman:
ZoneAlarm nije antivirus program vec firewall.
Adaware je spyware program i nema veze sa virusima.
Norton ti ne bih preporucio jer opterecije sistem.
Dosta dugo sam koristio Kaspersky i odlican je. Jedina mu je mana sto dosta sporo skenira ceo hard. (80 GB za 1h i 13min)
Sada koristim NOD32, isti hard skenira za 4 min.
Takodje je veoma dobar i BitDefender Personal Pro koji ujedno sadrzi i firewall u sebi.
A u cemu je razlika izmedju firewall i antivirus programa? : )
 
sver te teme kao norton,kasperski i sl. su pomalo besmisleni,isto kao u zivotu ,sto znaci....
ako znas gde ces i sa kime ces ne treba ti antivirus pa ni firewall jer opterecuju sistem mislim na antivirus programe,a firewall opet zezaju .... na svoj nacin da ne objasnjavam......znaci pamet u glavu, ad aware je dovoljan za eventualne napade,skeniranja,samo malo razmislite,uostalom obratite se INCOGNITO-administrator,zna bre covek sve,al malo govori,proceshljajte malo te teme,nema opustanja i zdravo,pozdrav !
 

Back
Top