Nije ovaj forum nekad sto je bio

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

peleplay

Aktivan član
Poruka
1.323
Iako znam da ce mi neko verovatno lock-ovati ovu temu moram da primetim da se odredjeno drustvo koje je davalo poseban dar ovom forumu premestilo na neki drugi tako da ovaj forum nije vise sto je nekad bio. Tuzno, ali ima hiljade teme sa po dva odgovora, i uglavnom su sve pokrenute iz zezanja.
 
fazon je u tome sto ovde dolazi gomila ljudi koji se tripuju da moraju da postave 150 tema i da odgovore na sve ostale...
a te teme su takva glupost da je to smesno...
e bas te teme sa 15 strana pokazuju da je rasprava zanimljiva i da se moze diskutovati do besvesti,jer forum i jeste za diskutovanje,a ne za chat i takmicenje u broju postova...
 
Electra:
mortishaaa:
Electra:
Morty se vratila!!!!!!!!!!!!
E pa, da ostanes ovde! Vezacemo te, ako treba :D
:D :D :D :D neko mi se raduje!!!!!! :D inace, nisam dolazila, jer sam bila kaznjena :lol: :lol:

Cccccc... nevaljala devojcice, pa sta si to radila? :D :D :D
pa prakticno nista.. dobila sam keca iz takoreci jedinog struvnog predmeta i naravno nisam rekla, onda je moja keva bila kod razrednog i videla, a ja sam trebala da dodjem do nje tad, ali nisam..... i tako.....
evo mene ponovo.. sta se desava kod vas? :D
 
mortishaaa:
Electra:
mortishaaa:
Electra:
Morty se vratila!!!!!!!!!!!!
E pa, da ostanes ovde! Vezacemo te, ako treba :D
:D :D :D :D neko mi se raduje!!!!!! :D inace, nisam dolazila, jer sam bila kaznjena :lol: :lol:

Cccccc... nevaljala devojcice, pa sta si to radila? :D :D :D
pa prakticno nista.. dobila sam keca iz takoreci jedinog struvnog predmeta i naravno nisam rekla, onda je moja keva bila kod razrednog i videla, a ja sam trebala da dodjem do nje tad, ali nisam..... i tako.....
evo mene ponovo.. sta se desava kod vas? :D

Da nam dolazis cesce... Jasno?! :wink:
 
Sasha85:
mortishaaa:
Electra:
mortishaaa:
Electra:
Morty se vratila!!!!!!!!!!!!
E pa, da ostanes ovde! Vezacemo te, ako treba :D
:D :D :D :D neko mi se raduje!!!!!! :D inace, nisam dolazila, jer sam bila kaznjena :lol: :lol:

Cccccc... nevaljala devojcice, pa sta si to radila? :D :D :D
pa prakticno nista.. dobila sam keca iz takoreci jedinog struvnog predmeta i naravno nisam rekla, onda je moja keva bila kod razrednog i videla, a ja sam trebala da dodjem do nje tad, ali nisam..... i tako.....
evo mene ponovo.. sta se desava kod vas? :D

Da nam dolazis cesce... Jasno?! :wink:
uh jel to naredjenje :lol: :lol: ma ja hocu, evo.. nego me mrzi da citam ove brojne teme 8)
 
mortishaaa:
Alexandra9:
mortishaaa:
pa kad mene nema, naravno da nije isto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

POZ svima :D :twisted: :wink:
dosla kolegenica!... welcome... 8)


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
O pa gde si mi ti.. sta ima kod "vas" tamo? :lol:
klasika... verovatno kao i kod ,,vas'' :lol: Mikro smara, a fixna... uff boli me glava... 8)

Koji strucni je u pitanju? Ti profani bas vole da muce... :(
 
Bleak WinterFullMoon:
fazon je u tome sto ovde dolazi gomila ljudi koji se tripuju da moraju da postave 150 tema i da odgovore na sve ostale...
a te teme su takva glupost da je to smesno...
e bas te teme sa 15 strana pokazuju da je rasprava zanimljiva i da se moze diskutovati do besvesti,jer forum i jeste za diskutovanje,a ne za chat i takmicenje u broju postova...

Slazem se upotpunosti.Imate pricaonicu ako ce te da chatujete.A stvarno ne vidim zasto nekog interesuje koja je moja omiljna zivotinja/boja....... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top