Musko-zenski odnosi ili kado da smuvam druga

simina's

Početnik
Poruka
16
Cao ljudi! Treba mi savet i od muske i od zenske populacije. Jedan od mojih najboljih drugova mi se veoma svidja i ja bih zelela da nase prijateljstvo predje na novi nivo (ala ovo zvuci glupo, ali *** shvatate poentu). Ima li neko ideju kako da to izvedem, jer se trenutno ovako osecam :dash: a htela bih da i ako niste ne bude ne upropastim sve do sad. Problem je sto sam skoro potpuno sigurna da me posmatra kao drugaricu, a ne kao :heart: Bila bih zahvalna na ideji ili savetu... pozdrav :bye:
 
Mene je davno jedna smuvala tako što me je pozvala u stan, dugo smo neobavezno pričali, zatim me je zamolila da je masiram, posle je ona mene. Kad sam hteo da krenem, nežno me je povukla unazad, rekavši: ''Molim te, dođi'', okrenuo sam se, pogledi su nam se sreli, polako su se moje usne približavale njenim. E sad, u tom trenutku iz njenog pogleda shvatio sam da me želi...
Pogled ti je ustvari najvažniji, iz njega možeš mnogo toga da pročitaš. Gledaj ga u oči, ne skreći pogled, ako ne skreće ni on znači da te želi, možete se poljubiti, a posle...
Srećno!
 
ćao, smiljo.....nemo da pribegavaš nikakvim trikovima....upoznaj ga sa svojim dečkom..i kookaj mu stalno...e...mišo..zamislimo da se taj tvoj droog zove miša....e mišo.....što nema takvih momaka kao što si ti...šo ja nisam te sreće da mi nisi ti dečko....nego samo droog.....i sve ga pitaj kako danas izgledaš i sootra i svaki dan ga pitaj....i tako....misim da će da pobegne od tebe..ako ti je pravi droog...misim,. al ša ja znam.....e..nemoj da ga napijaš...to je nešto najniže....sex sa droogom u alkoholisanom stanju....
 
zavisi i od toga koliko imate godina....Ako ste jako mladi bolje nemoj nista da radis. Ako niste, sacekaj malo, ako je zainteresovan i sam ce te startovati. Ja sam pokvarila prijateljstvo sa jednim drugom. Iskreno, mogla sam da se zakunem da me ne gleda na taj nacin, jer ja njega nisam....Kada smo na njegovu inicijativu, u nesto krenuli, sve je bilo cudno i bez veze....ubrzo smo izgubili kontakt...
 
Ako si mu drugarica, normalno da ce tako i da te posmatra. Ali je do sada trebalo da primetis barem jedva primetan pogled pozude upucen tebi...Moj bivsi decko mi je bio pre nego sto smo se "smuvali" jedan od najboljh drugova. Muskarci veoma postuju drugarice, pa sve dok se ja njemu nisam "namestila", nije hteo nista da preduzima. Naravno, posle se ispostavilo da je on mene oduvek zeleo. Sve u svemu, nije uvek sve onako kako izgleda. Da bi saznala, probaj, stavi mu do znanja, ali u pravom trenutku, na pravi nacin, samo opusteno. :D
 
Ccc...Neša romantičar.Jel' to događaj iz taxija?
Ccc...samo misliš o parama...o zaljubljivanju se ovde radi.
Hteo sam da kažem da je prelaz iz prijateljstva u ljubav je sasvim moguć, u nekim slučajevima sasvim poželjan. Sinoć sam recimo bio u gostima kod jednog para koji je to postao baš tako. Divno se slažu.
Ma znam ja da je rizik ogroman...:roll: Mnogo me interesuje sta bi bilo...:think: A kako bi ja mogla da mu suptilan nacin otvorim oci, a da posle mogu da se pravim luda, tj. kao da se nista nije desilo... :whistling:
Misliš ako ne uspe? Veruj u sebe, učini što možeš, bori se. Suptilnost može biti pametna, ali je moguće da zbog nje on ne razume šta zapravo želiš.
 
Cao ljudi! Treba mi savet i od muske i od zenske populacije. Jedan od mojih najboljih drugova mi se veoma svidja i ja bih zelela da nase prijateljstvo predje na novi nivo (ala ovo zvuci glupo, ali *** shvatate poentu). Ima li neko ideju kako da to izvedem, jer se trenutno ovako osecam :dash: a htela bih da i ako niste ne bude ne upropastim sve do sad. Problem je sto sam skoro potpuno sigurna da me posmatra kao drugaricu, a ne kao :heart: Bila bih zahvalna na ideji ili savetu... pozdrav :bye:

Obuci minic do po doopeta i veliki dekolte. :lol: Nagni se ispred njega i kazi mu caaaaooo. :lol: :rotf:

Ma pricajte bre samo sto se opterecujes... i izbegavaj te varijante da budes drugarica sa nekom ko ti se svidja... Jer ako si drugarica onda nisi sex simbol... i onda gubis... ;) Drugarica ces mu postati kad ga smantas... ;)
 
Ako si mu drugarica, normalno da ce tako i da te posmatra. Ali je do sada trebalo da primetis barem jedva primetan pogled pozude upucen tebi...Moj bivsi decko mi je bio pre nego sto smo se "smuvali" jedan od najboljh drugova. Muskarci veoma postuju drugarice, pa sve dok se ja njemu nisam "namestila", nije hteo nista da preduzima. Naravno, posle se ispostavilo da je on mene oduvek zeleo. Sve u svemu, nije uvek sve onako kako izgleda. Da bi saznala, probaj, stavi mu do znanja, ali u pravom trenutku, na pravi nacin, samo opusteno. :D

:roll: e, ovo ne kapiram. Nisam taj tip. Ako mi se vise svidja kao covek, a ne kao zena onda se druzimo, ako je obrnuto, onda druzenja nema.
Nekako mi je pateticno da se druzim sa nekom devojkom a da je zelim sve vreme :thumbdown:
 
:roll: e, ovo ne kapiram. Nisam taj tip. Ako mi se vise svidja kao covek, a ne kao zena onda se druzimo, ako je obrnuto, onda druzenja nema.
Nekako mi je pateticno da se druzim sa nekom devojkom a da je zelim sve vreme :thumbdown:

Tacno... ako ti je ok kao osoba... onda bi morao jakooo ruzno da izgleda da joj se ne svidja i da ga ne pozeli.... Tako da u tim m/z drugarstvima je u 90% slucajeva smo foliranje... uvek neko nekog zeli... cesto i obostrano...
 
Cao ljudi! Treba mi savet i od muske i od zenske populacije. Jedan od mojih najboljih drugova mi se veoma svidja i ja bih zelela da nase prijateljstvo predje na novi nivo (ala ovo zvuci glupo, ali *** shvatate poentu). Ima li neko ideju kako da to izvedem, jer se trenutno ovako osecam :dash: a htela bih da i ako niste ne bude ne upropastim sve do sad. Problem je sto sam skoro potpuno sigurna da me posmatra kao drugaricu, a ne kao :heart: Bila bih zahvalna na ideji ili savetu... pozdrav :bye:

Jeeeeeeeeeeee evo jedne stvarno gotivne cice :P

srećno : )))
 
ne znam gledaj seks i grad, one se uvek snadju, a i kad se ne snadju ispadnu face.

ma ako ne ide okreni se nekom drugom zaebi te fore da ti nesto patish... precenjujes to

a i ako on nesto slicno "oseca" onda ce da se uzjoguni kad ti budes meracila tog nekog treceg i doci ce do raspleta, to su neke 2 stolice ali otkud znam, defanziva je nekakva taktika
 

Back
Top