DOBRE SVEKRVE

baby84

Primećen član
Poruka
541
ovdje već dugo imamo neiscrpnu temu o svekrvama, na kojoj svi samo kukaju na svoje svekrve. a hajmo da cujemo, ima li neko da je zadovoljan sa svojom svekrvom, pa da počnemo taku temu. pa da i one koje nisu zadovljne sa svojom svekrvom mozda ovdje pokupe koje savjet, kako postupati sa njima i da njihove budu bolje.
 
ovdje već dugo imamo neiscrpnu temu o svekrvama, na kojoj svi samo kukaju na svoje svekrve. a hajmo da cujemo, ima li neko da je zadovoljan sa svojom svekrvom, pa da počnemo taku temu. pa da i one koje nisu zadovljne sa svojom svekrvom mozda ovdje pokupe koje savjet, kako postupati sa njima i da njihove budu bolje.

sta bese svekrva? :mrgreen:
 
Evo javljam se prva. Moja svekrva je dobra,zaista dobra. Ja licno nikad nisam uspostavila neki blizak odnos sa njom ali tako sam htela. Postujemo se ,pomognemo jedna drugoj ako je potrebno, ne svadjamo se, ne ogovaramo jedna drugu iza ledja, moj muz je postedjen bilo kakve nezahvalne uloge posrednika ili sudije izmedju nas, deca takodje imaju misljenje o baki koje su sami izgradili...
Moja jetrva je drugacija od mene, trebala joj je velika pomoc u kuci i oko dece i zelela je blizak odnos sa svekrvom. I njoj je moja svekrva pruzila to. Bez reci zamerke radi sve poslove umesto nje i odgaja decu.Zena za desetku!
 
Evo ja se kajem sto sam se zapljunula na neiscrpnoj. Moja sveki jeste dosadna do bola, ali jeste i predobra. Sad kad je kod svoje kuce, ja sad bas nesto razmisljam da je gotivim...
 
Evo i jaaa da se javim! :super: ja moju svekrvu hvalim na sva usta i svugde, jer je prosto najbolja zena koju znam! Vredna, pozrtvovana porodici, radi i kuva i prava domacica, majka, zena... svakome pomaze a opet tacno zna svacije granice! Iako je tek malo u sustini poznajem ona je od mene dobila neznosti vise nego bilo ko, jer ja od moje majke nisam dobijala pa sam se mazila sa Svekrvom, kojoj posto ima 2 sina je to u pocetku bilo cudno a onda se navikla! :klap: sad kad zivimo daleko bas mi nedostaje i jedva cekam da je vidim... :sad2: jer ipak je to zena koja je donela na ovaj svet mog muzica i napravila od njega dobrog coveka! :heart: :bye:
 
ovdje već dugo imamo neiscrpnu temu o svekrvama, na kojoj svi samo kukaju na svoje svekrve. a hajmo da cujemo, ima li neko da je zadovoljan sa svojom svekrvom, pa da počnemo taku temu. pa da i one koje nisu zadovljne sa svojom svekrvom mozda ovdje pokupe koje savjet, kako postupati sa njima i da njihove budu bolje.

:eek: si ti pila nešto kad si ovo napisala il si po prirodi tako vrcavog duha ? :???:
 
znači, ima nas koje smo zadovoljne sa svojim svekrvama. ja sam sa svojom prezadovoljna, da sam je svijećom trazila, ne bi bolju dobila. nas dvije izademo na kafu, idemo u shopping, napijemo se zajedno, ma ko najbolja prijateljica mi je. vise i otvorenije mogu sa njom o svemu pričati, nego sa svojom mamom.
 
Mislim da je mama mog dragog ok zena skroz. Ali nikad ne treba zanemariti sledece: koliko god da je bilo cija porodica super, lagala bih kada bih rekla da iskreno volim da cesto provodim vreme s rodbinom. Nije problem da se provedem neko vreme s njima onda kada je to neophodno ali da se pretvaram da to radim sa velikim uživanjem nema sanse.
 
Moja se bolje razumela sa mnom nego li sa mojim muzem...
Nazalost, napustila nas je pre 5 godina, a meni i dalje fali.
I to nije samo zato sto je pravila najbolje torte na svetu...
 

Back
Top