nevin

Gost
Zajedno smo par nedelja.Mojoj devojci nije prvi seksualni odnos ,ali meni ce biti. Bilo kakav savet bi mi dobro dosao jer ne bih bas voleo da ispadnem nesposoban.Kako odloziti ejakulaciju? Koliko prosecno traje odnos? Kad koristim kondom da li i ejakuliram u njega ili po devojci(joj kakvo pitanje)? ... Verovatno gomilu vaznih pitanja nisam postavio ,ali vi slobodno recite sta imate. Hvala za svaki odgovor...mnogo znaci.
 
Vidim da si baš na muci ! Ajde da ti bar malo pomognem.

Ne razmišljaj o dužini odnosa niti na tehnike produženja. Kol'ko traje - traje. Svršavaš u kondom, naravno.

Samo cool. Ni tvoja devojka ne očekuje od tebe višečasovni seks sa 5 orgazama za vaš prvi seksualni kontakt. Verovatno je da će prvi seks biti loš. Prvi put je skoro uvek bezveze. Kasnije, kad se partneri upoznaju, kad saznaju šta ko i kako voli, kad se maksimalno opuste, e onda bude sve lepše i lepše. Onda ide ono sa tehnikama, sa raznoraznim pozama i ovakvim ili onakvim završetkom. I još koješta.
Dakle, pomiri se sa tim da će ispasti loše i to je to. Bez brige. A ako ispadne baš baš katastrofa, lepo kaži devojci da si (bio) nevin. Nesposoban ne možeš nikako da ispadneš, ma šta da se desi. A i to što je ona skinula mrak pre tebe ne znači da je postala bog zna koliko iskusna i ne znači da je upoznala svakojake ljubavne veštine. Ko zna kako je njoj bilo sa prethodnim partnerom.
 
Potpuno bih se slozio sa predhodnikom. Ljubavni chin je prirodna stvar i pusti da te matica nosi...Nema shta puno da mozgash. Ako puno mishlish nece da valja. "Priroda najveci deo uradi sama"-Mi nismo Andjeli :-)
PS. Da bi se se malo opustili oboje, popijte po chashu, dve vina - etanol u maloj kolicini uklanja inhibicije. Nisam rekao da se napijete!
 
samo se opusti..to je najvaznije.
Ljubav, seks nije to nikakva nauka.
samo nemoj nicega da se stidis, pricaj sa njom o svemu sto te interesuje.
Pitaj nju gde bi ona volela da ti svrsis, sta njoj najvise prija i.t.d.

cak i da neuspe da dozivi orgazam prilikom seksa, uvek tu postoje i ruke i jezik....

samo opusteno i nema da brines.
Dzabe ti svi nasi saveti kada se svakome svidja nesto drugo.
 
prvo je zadovolji oralno ali nemoj da je dovodish do vrhunca......u toku odnosa kada osetish da se i ti priblizavash, osetish to minut ranije, promeni ritam ili polozaj....obuzdavaj sebe sve dok ona ne dobije ono shto zeli-orgazam, mada nije strashno ako ga ne dozivi, koncentrishi se na nju i njene potrebe ali ne cini to ne pokushavajuci da se stavish u njen polozaj,da osecash ono shto ona oseca, zato shto ce te to dodatno uzbuditi.....kada vidish da dolazi njen vrhunac prepusti se....mislim da je najbolje da ga zajedno dozivite...pre svega, poshto ti je prvi put, i vrlo je verovatno da cesh izdrzati jedva minut...zadovolji se sam...ali ne vishe od 2 puta...bolje jednom...neposredno pred sam odnos...i taaako
 
Anonymous:
Zajedno smo par nedelja.Mojoj devojci nije prvi seksualni odnos ,ali meni ce biti. Bilo kakav savet bi mi dobro dosao jer ne bih bas voleo da ispadnem nesposoban.Kako odloziti ejakulaciju? Koliko prosecno traje odnos? Kad koristim kondom da li i ejakuliram u njega ili po devojci(joj kakvo pitanje)? ... Verovatno gomilu vaznih pitanja nisam postavio ,ali vi slobodno recite sta imate. Hvala za svaki odgovor...mnogo znaci.
Odmah da ti kazem... neces uspeti iz prvog puta (to se vidi po tvom sadasnjem drzanju) ali nemoj to da te dotice... drugi, mozda treci put ces imati srece... Devojka bi trebala da ti pomaze sto vise u smislu da prica sa tobom i da ti daje savete, i da u datom trenutku bude fizicki aktivna koliko je to potrebno... Sto se tice odlaganja ejakulacije, nemoj na to ni da pomisljas! Prvi put ti je, obavi ga kako znas i umes, kada tebi odgovara- ona se sigurno nece ljutiti ako je preteknes... a posle toga, kada se vec uhodas, onda kreni da vodis racuna o pravom tajmingu...
I ono sto je vrlo vazno, ako vec nisi... prekini da masturbiras :D
Ajd` srecno ti bilo, i javi kako je proslo... :wink:
 
goodday:
prvo je zadovolji oralno ali nemoj da je dovodish do vrhunca......u toku odnosa kada osetish da se i ti priblizavash, osetish to minut ranije, promeni ritam ili polozaj....obuzdavaj sebe sve dok ona ne dobije ono shto zeli-orgazam, mada nije strashno ako ga ne dozivi, koncentrishi se na nju i njene potrebe ali ne cini to ne pokushavajuci da se stavish u njen polozaj,da osecash ono shto ona oseca, zato shto ce te to dodatno uzbuditi.....kada vidish da dolazi njen vrhunac prepusti se....mislim da je najbolje da ga zajedno dozivite...pre svega, poshto ti je prvi put, i vrlo je verovatno da cesh izdrzati jedva minut...zadovolji se sam...ali ne vishe od 2 puta...bolje jednom...neposredno pred sam odnos...i taaako

ovo nemoj nikako da radiš da ne bi došlo do fatalnih ishoda!!! ko žensko baram mogu toliko da ti kažem!!
bolje slušaj Milojka Vasica
 
STA BRE SVI FILOZOFIRATE AKO SEKSUALNO PRIVLACITE JEDNO DRUGO NECE NI DA PROVALI DA SI NEVIN SEM AKO NIJE IMALA MALO VECI BROJ PARTNERA SAMO OPUSTENO SEKS DOLAZI SAM PO SEBI I NE UCI SE NA NETU SRECNO :oops:
 
Negress:
goodday:
prvo je zadovolji oralno ali nemoj da je dovodish do vrhunca......u toku odnosa kada osetish da se i ti priblizavash, osetish to minut ranije, promeni ritam ili polozaj....obuzdavaj sebe sve dok ona ne dobije ono shto zeli-orgazam, mada nije strashno ako ga ne dozivi, koncentrishi se na nju i njene potrebe ali ne cini to ne pokushavajuci da se stavish u njen polozaj,da osecash ono shto ona oseca, zato shto ce te to dodatno uzbuditi.....kada vidish da dolazi njen vrhunac prepusti se....mislim da je najbolje da ga zajedno dozivite...pre svega, poshto ti je prvi put, i vrlo je verovatno da cesh izdrzati jedva minut...zadovolji se sam...ali ne vishe od 2 puta...bolje jednom...neposredno pred sam odnos...i taaako

ovo nemoj nikako da radiš da ne bi došlo do fatalnih ishoda!!! ko žensko baram mogu toliko da ti kažem!!
bolje slušaj Milojka Vasica
Koji bi to bio fatalni ishod,ako smem da pitam? :?
Sta fali ovom savetu?Vidi se da decko ima iskustva! :lol:
 
LARA CROFT:
Negress:
goodday:
prvo je zadovolji oralno ali nemoj da je dovodish do vrhunca......u toku odnosa kada osetish da se i ti priblizavash, osetish to minut ranije, promeni ritam ili polozaj....obuzdavaj sebe sve dok ona ne dobije ono shto zeli-orgazam, mada nije strashno ako ga ne dozivi, koncentrishi se na nju i njene potrebe ali ne cini to ne pokushavajuci da se stavish u njen polozaj,da osecash ono shto ona oseca, zato shto ce te to dodatno uzbuditi.....kada vidish da dolazi njen vrhunac prepusti se....mislim da je najbolje da ga zajedno dozivite...pre svega, poshto ti je prvi put, i vrlo je verovatno da cesh izdrzati jedva minut...zadovolji se sam...ali ne vishe od 2 puta...bolje jednom...neposredno pred sam odnos...i taaako

ovo nemoj nikako da radiš da ne bi došlo do fatalnih ishoda!!! ko žensko baram mogu toliko da ti kažem!!
bolje slušaj Milojka Vasica
Koji bi to bio fatalni ishod,ako smem da pitam? :?
Sta fali ovom savetu?Vidi se da decko ima iskustva! :lol:

smeš da pitaš! možda goodday ima, ali vaj dečko otvoreno kaže da je nevin, a ne verujem baš onda i da je bio u prilici da oralno zadovoljava partnerku!
tako da sve govori samo od sebe...
 
Negress:
LARA CROFT:
Negress:
goodday:
prvo je zadovolji oralno ali nemoj da je dovodish do vrhunca......u toku odnosa kada osetish da se i ti priblizavash, osetish to minut ranije, promeni ritam ili polozaj....obuzdavaj sebe sve dok ona ne dobije ono shto zeli-orgazam, mada nije strashno ako ga ne dozivi, koncentrishi se na nju i njene potrebe ali ne cini to ne pokushavajuci da se stavish u njen polozaj,da osecash ono shto ona oseca, zato shto ce te to dodatno uzbuditi.....kada vidish da dolazi njen vrhunac prepusti se....mislim da je najbolje da ga zajedno dozivite...pre svega, poshto ti je prvi put, i vrlo je verovatno da cesh izdrzati jedva minut...zadovolji se sam...ali ne vishe od 2 puta...bolje jednom...neposredno pred sam odnos...i taaako

ovo nemoj nikako da radiš da ne bi došlo do fatalnih ishoda!!! ko žensko baram mogu toliko da ti kažem!!
bolje slušaj Milojka Vasica
Koji bi to bio fatalni ishod,ako smem da pitam? :?
Sta fali ovom savetu?Vidi se da decko ima iskustva! :lol:

smeš da pitaš! možda goodday ima, ali vaj dečko otvoreno kaže da je nevin, a ne verujem baš onda i da je bio u prilici da oralno zadovoljava partnerku!
tako da sve govori samo od sebe...
ma daj iskuliraj....naravno da je milojko dao ok savet...ali sam ja hteo da dodam neshto prakticnije...pa ako nije za prvi onda je za drugi put....za oralni sex, pri kom se zadovoljava zena, nije potrebno veliko iskustvo da bi se postigao efekat :roll: .....mozda ljudima bez ikakvog smisla treba knjizica sa crtezima :roll:
 
e ovako sto je rekao ovaj trebas malo da popijes nekog alkohola cisto da razbijes tremu,i nemoj odma da joj ga strpas nego sve redom prvo neka zvaka pa neko mazenje pa malo ispod grudnjaka pa spustas ruku na bulju onda predjes na picu malo preko pantalona pa probas preko gacica pa malo sklonis gacice i tu je dobro isprstenjacis sve dok ne ovlazi kad ovlazi sve skidaj sa sebe i sa nje i jos je malo iscimas po pici i onda biraj na koju pozu ces je kresnuti ja ti predlazem na pecenu kokosku (to ti je ona poza ako si gledao rane gde svaba **** onu ribu kod bake u stanu )znaci nena kolena skroz dodju na ramena a ti se osloni rukama pored njene glave sa strane. zapamti nemoj odma da podivljas nego postepeno samo opusteno.srecno :wink:
 
Isprepadali ste decka,nece ni da se javi! Mislim da je njemu u glavi samo da obavi to,da pregura prvi put.Najmanje treba da misli o pozama i oralnom zadovoljavanju.Ustvari ne treba uopste da misli!
Za sex nije potreban unapred razradjen scenario,sve ide samo od sebe.Dozvoljeno je sve sto ce prijati tebi i njoj.Najbolje joj reci da si nevin kako ne bi ocekivala akrobacije u trajanju od pet sati! I nista se ne brini,samo opusteno.Koncentrisi se na nju,na njeno telo i na to koliko ti se svidja i koliko te privlaci.
Sto se tice tehnike moj prvi put je bio poprilicno smesan.Bili smo nevini oboje ali je i pored toga bilo jako lepo. SRECNO!!!
 
Evo javljam se. Hvala na svim odgovorima. U sustini mislim da su mi pomogli. Ne plasim se preterano same tehnike. Mislim da ce to da prodje manje-vise ok. Ono sto me najvise grize je da ce trajati prekratko. Ne znam da li bi smeo da je pogledam u oci posle jednominutnog sexa. Dakle na sta treba da obratim paznju da bi odnos eventualno produzio? Da li nevini brzo svrse zato sto se preterano naloze pa jure 200 na sat,sto bi znacilo da treba samo malo da se iskontrolisem i slow down ili je nesto drugo? Pozdrav i hvala.
 
Čoveče ne opterećuj se odloženom ejakulacijom, ako ti baš to smeta, 15 minuta pre odnoosa ga izdrkaj. To ume da pomogne, ali će ti smanjiti doživljaj.

Da li ona zna da ti je prvi put? Ako zna njoj će biti mnogo zanimljivije nego da se praviš da znaš šta radiš (veruj mi provaliće te).

Moj predlog je da ne drkaš pre seksa, pa šta ako odmah svršiš... to njoj zasigurno neće smetati. A ti ćeš moći opet da imaš odnos u roku od nekoliko minuta. I tad će biti drugačije.

Iskreno da ti kažem nema para na ovoj zemlji koje bih dao da budem na tvom mestu. Ja sam se * zato što sam folirao da znam (a nisam znao).

Nemoj napraviti moju grešku.

P.S. Ejakuliraš u kondom i odmah ga vasiš iz nje.
 
Krecem od kraja i zadnjeg posta: izvadis ga i ej. u kurton. Jer nemas iskustva, a I put ti je: kondom moze da pukne, a da NE osetis. Kako nemas iskustva - mozda ne bude dobro podmazana i ode guma...

Najbolje je da se siti kroz predigru ispricate i polako predjete na nemi film i udarite po provodu.

Meni se desava da sex predje u testerisanje gde razmisljam o sexu sa drugom ribom ili da mi je prizor toliko sexy da mi dodje da ga izvadim i izdr.am na prizor...

Ali to se zove iskustvo - tako da ne brines, uzmes sve po malo od svih saveta, dodas nesto svoje, potrudis se da sve u samom dogadjaju ZAPAMTIS (ipak ti je prvi put) i drugo put ce ti biti drugacije (namerno ne kazem bolje) i potrudis se tako do kraja zivota da ti svaki put bude makar malo drugacije i lepse...
 
Anonymous:
Evo javljam se. Hvala na svim odgovorima. U sustini mislim da su mi pomogli. Ne plasim se preterano same tehnike. Mislim da ce to da prodje manje-vise ok. Ono sto me najvise grize je da ce trajati prekratko. Ne znam da li bi smeo da je pogledam u oci posle jednominutnog sexa. Dakle na sta treba da obratim paznju da bi odnos eventualno produzio? Da li nevini brzo svrse zato sto se preterano naloze pa jure 200 na sat,sto bi znacilo da treba samo malo da se iskontrolisem i slow down ili je nesto drugo? Pozdrav i hvala.


Uradi li štogod?
 
Milow:
Čoveče ne opterećuj se odloženom ejakulacijom, ako ti baš to smeta, 15 minuta pre odnoosa ga izdrkaj. To ume da pomogne, ali će ti smanjiti doživljaj.
AHA.......kakav si igrach.....
kada sam ja to napisao na drugoj temi....ti si insistirao na uzdrzavanju od onana pre odnosa.....
neverovatno :roll:
ali dobro...oprashtam ti..... :lol:
 
goodday:
Milow:
Čoveče ne opterećuj se odloženom ejakulacijom, ako ti baš to smeta, 15 minuta pre odnoosa ga izdrkaj. To ume da pomogne, ali će ti smanjiti doživljaj.
AHA.......kakav si igrach.....
kada sam ja to napisao na drugoj temi....ti si insistirao na uzdrzavanju od onana pre odnosa.....
neverovatno :roll:
ali dobro...oprashtam ti..... :lol:
Ma vidiš kako je usplahiran...
 

Back
Top