Skola skejta

G

Gaja

Gost
:)

Cao!

Ja sam iz Beograda i imam 14 godina, vec se 3 sata ubijam po netu trazeci Skejt-skolu.
Vozim dve godine onako amaterski, ali hocu profesionalno...
Jer znate mozda gde u Beogradu ima skejt skola

hvala...
 
Redovno obilazi sledeće lokacije:
Trg Republike
Trg Nikole Pašića
Vukov Spomenik
Hayatt
Harm sv.Marka
Hram sv.Save

Negde ćeš naići na mene i moje ortake pa će te naučimo.
Ili pitaj Paju da li on hoće da te uči.
Kontakt za Paju:
Ko6a33
Rige od Fere 3
3342662
 
Backy:
Redovno obilazi sledeće lokacije:
Trg Republike
Trg Nikole Pašića
Vukov Spomenik
Hayatt
Harm sv.Marka
Hram sv.Save

Negde ćeš naići na mene i moje ortake pa će te naučimo.
Ili pitaj Paju da li on hoće da te uči.
Kontakt za Paju:
Ko6a33
Rige od Fere 3
3342662


e de si bane brate sha ima???


a shto se tiche sk8 shkole dodji na nawedena mesta(najbolje na trg repyblike) pa cy te ja ychit...
 
EHHH LJUDI BLAGO VAMA ............u bg-u ima puno skejtera mozete uciti jedni od drugih ..negde se okupljate druzite ...a sta da kazem o leskovcu u kom jedva ima 10 skejtera ali ono amaterskih ukljucujuci i mene ..... amater sam i vozim skate 1-god ...bas bih voleo da negde mogu nauciti nesto o trikovima i tako to .........nego uvek moram sam :( (neuspesno)
 
Pa i kod mene je isto tako......NIko ne vozi skate....... ja i moj drug jedino izlazimo onako bezveze vec godinu i po i vozimo....pa sam sad mislio da kupin neki bolji skejt(jer imam neki budjavi ali ide brzo sto mi je stric uzeo.......) Jel ima neki skejt shop u KV? jer mi je taj grad najblizi.....
 
Pa i kod mene je isto tako......NIko ne vozi skate....... ja i moj drug jedino izlazimo onako bezveze vec godinu i po i vozimo....pa sam sad mislio da kupin neki bolji skejt(jer imam neki budjavi ali ide brzo sto mi je stric uzeo.......) Jel ima neki skejt shop u KV? jer mi je taj grad najblizi.....

Nema u kv ali imas u pancevu .Shop je za sada najjaci u Srbiji.Imaju sve sto ti padne na pamet .
evo ti njihov link pa ih kontaktiraj:
www.freestylepancevo.co.rs

salju i postom ja sam porucivao od njih i stvarno ti jako brzo stigne.
 
ee otvorio se skate shop ispod gradske terase u kraljevu. bas je cool ...ako odes verovatno ces naici i na skatere sa kojima mozes izlaziti i voziti ....dobri su likovi...asortiman je onk. nije nes al moze da prodje...
 
Ako prvo stekneš brzinu u vožnji i odličnu ravnotežu (što čini da se osećaš i sigurnim na skejtu), pa se počneš sam igrati i eksperimentisati, i bez ičije pomoći ćeš naučiti barem deo ostalog, trikova.. :)
 

Back
Top