Treba li Vojvodina da se odvoji?

Da li ste za samostalnost Vojvodine?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zasto uopste postavljas to pitanje.od koga ce se cepaju.od sami sebe.u vojvodinu zivi bar 30 nacija i nacionalni manjina pa ako svi budu bezali od svi imacemo bar 30 mini drzavica u vojvodinu.te price o eksploataciji drzave od strane beograda su izmisljotina.pogledaj glavne gradove u evropu.glavni grad mora biti najbogatiji.
a ako se ipak vojvodina ocepi to cu pripisati americkim planovima za instalisanje svoje vlasti i vojske na balkanu.samo nikako da ukapiram zasto je dozvoljeno da se samo u srbiji stvaraju nove drzavice a uslova za to ima u sve balkanske drzave.
sve mi se cini da je srbija kaznjena jer je protiv nato i bice komadana dok god ne klekne i ne zamoli amere da udje u nato.
 
VIDI VIDI CAK 3 TERORISTA NA FORUMU........OVO TREBA PRIJAVITI U BIA DA SE NADJU PREKO IP ADRESE I POHAPSE,JER SU PRETNJA MIRU I STABILNOSTI DRZAVE


Shabane, ocigledno nisi upucen sta je terorista.Pre je ona balavurdija na trgu teroristicka grupacija, nego Vojvodjani - separatisti. Ako ti je lakse, ja sam se upisao ZA...

194.106.175.xxx, da ti pomognem sa mojim IP-om, da lakse dodjes da mi popases...

PS.
Prozivam te isto kao i Mitu i marsowca iz razloga sto govoris jezikom mrznje, sto si neobrazovan i tup.
 

........naravno da treba ,a ondak banat,srem i bachka ..........sada slusham da ce beochin traziti samostalnost jer imaju najveci prosek plata u srbiji ,nece vishe oni da pomazu tamo neki bach ili mislodjin ,oce ljudi da budu san marino ,mada se shushka da i jedna ulica u beochinu trazi samostalnost od beochina ,tu zive sve direktori pa zele ljudi da imaju svoju drzavu ...................ja sam da svako ko zeli da se otcepi to i dobije ,evo ja idem u ponedeljak da podnesem zahtev za samostalnost moje kuce i placa ,hocu da bidnem svoj na svome nece te me prevariti :whistling:
 
Ne znam....

Ako bi Vojvodina bila izvor novih nestabilnosti, i ako bi Srbija bila stabilnija država bez Vojvodine-odgovor je DA

Problem su republičke vlasti, a ne Vojvodina.....koje uopšte ne žele da rešavaju problem unutrašnjeg uređenja Srbije i stabilizacije zemlje....U haosu uski krugovi ljudi lakše dolaze do enormnog bogatstva na račun drugih...I ne vidim političku stranku koja bi ponudila razumno rešenje osim da svi žele da nastave po starom jer im odgovara, bez obzira koju opciju zastupaju....

Pošto smo završili sa raspadom bivše Jugoslavije, kosovskom pričom, odvajanjem Crne Gore, eto verovatno je sad ostala Vojvodina.....

Valjda kad se to završi, možda se i opametimo tada....
Moramo da zaseremo do balčaka, da bi se ponovo unormalili....pa to ti je....
 
Shabane, ocigledno nisi upucen sta je terorista.Pre je ona balavurdija na trgu teroristicka grupacija, nego Vojvodjani - separatisti. Ako ti je lakse, ja sam se upisao ZA...

194.106.175.xxx, da ti pomognem sa mojim IP-om, da lakse dodjes da mi popases...

PS.
Prozivam te isto kao i Mitu i marsowca iz razloga sto govoris jezikom mrznje, sto si neobrazovan i tup.

aaaaaaa neeeeeeeee pa nije to moj posao trebali bi da te povuku za usi i odvedu u neki kanal ovi iz DB-a ali posto nam je drzava raspad od toga nista.
a ja veoma dobro znam sta je terorista,a to si ocigledno ti.
i znam ja teroristo da si se upisao ZA..
ja ne govorim uopste govorom mrznje ti si taj.
da ti ne objanjavam,glasati ZA je isto kao glasati ZA rat,krvoprolice i slicno,posto bi u tom slucaju koji ti prizeljkujes duznost vojske da reaguje i likvidira teroriste.
znaci ti pozivas na nasilje,a uz to si jos i razbojnik koji otima tudje
 
Чим ови пси на власти буду признали КосовЕ - ето истог сценарија и за Војводину а онда даље, Рашка област... итд.итд. потпуна "регионализација" ТЈ. ПОТПУНО УНИШТЕЊЕ И РАСПАРЧАВАЊЕ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ......... одавно објављено ... пре 19 година........
 
Shabane, ocigledno nisi upucen sta je terorista.Pre je ona balavurdija na trgu teroristicka grupacija, nego Vojvodjani - separatisti. Ako ti je lakse, ja sam se upisao ZA...

194.106.175.xxx, da ti pomognem sa mojim IP-om, da lakse dodjes da mi popases...

PS.
Prozivam te isto kao i Mitu i marsowca iz razloga sto govoris jezikom mrznje, sto si neobrazovan i tup.

uuuuuuu bas si hrabar sa tom IP,jel ti to idi dada prodao fore kao zayeban si i zayebao si nekog:hahaha::hahaha:
 
Чим ови пси на власти буду признали КосовЕ - ето истог сценарија и за Војводину а онда даље, Рашка област... итд.итд. потпуна "регионализација" ТЈ. ПОТПУНО УНИШТЕЊЕ И РАСПАРЧАВАЊЕ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ......... одавно објављено ... пре 19 година........

Svaki narod zaslužuje vlast kakvu ima-to je odavno poznata činjenica.....

Neće da nam diraju Rašku:)
 
Чим ови пси на власти буду признали КосовЕ - ето истог сценарија и за Војводину а онда даље, Рашка област... итд.итд. потпуна "регионализација" ТЈ. ПОТПУНО УНИШТЕЊЕ И РАСПАРЧАВАЊЕ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ......... одавно објављено ... пре 19 година........

Mito, da je bilo "regionalizacije" i široke autonomije prije 19 god.
ne bi nikada došlo na pitanje Kosovo a niti Vojvodina
 
Samo vi sunarodnici moji pritiskajte sa vasim budalastinama i qrcite se i dalje. To ce i dovesti ya odlayak Vojvodine, a ne niciji separatizam. Inace, u Vojvodini nema sanse da dodje do krvoprolica, sem u slucaju nacionalisticke direktive iy centralne Srbije.

Znam da vam jurenje IP-a nije posao. Nista vam nije posao, zato nista i ne stvarate, zato vam nista nije ni sveto i lako vam je da unistavate. zato ce i Vojvodina i ostale regije da teze samostalnosti. Nerad i glupost ce ubiti Srbiju, ukoliko se ne opameti.
 
Mito, da je bilo "regionalizacije" i široke autonomije prije 19 god.
ne bi nikada došlo na pitanje Kosovo a niti Vojvodina

Како не разумеш, та вајна "регионализација" којом пале рају и новоформиране кабадахије и локалне аге значи УДЕСЕТОСТРУЧАВАЊЕ само администрације јер је то стварање мини-државица које не могу да опстану и постају ПЛЕН оних који су зато и распарчали СФРЈ.

Да ли је вама јасно да је данас у Србији само у државним и јавним предузећима запослено 500 000 људи.....од укупно 2,500 000 запослених уопште....... то нема нигде на планети..........
 
Чим ови пси на власти буду признали КосовЕ - ето истог сценарија и за Војводину а онда даље, Рашка област... итд.итд. потпуна "регионализација" ТЈ. ПОТПУНО УНИШТЕЊЕ И РАСПАРЧАВАЊЕ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ......... одавно објављено ... пре 19 година........

ne moraš da brigaš Vračar neće doći na red za tvog života...;)

a s obzirom na tvoje afinitete familiju najverovatnije nećeš da praviš

dakleM ne brigaj:mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top