sponzoruse...

sta mislite?


  • Ukupno glasova
    7
  • Anketa je zatvorena .
Ne shvatam u cemu je problem kod vas, u sponzorusama?
Zar to nisu sve zene, manje-vise, zavisno od trenutka, situacije?
Jedne se zaljube u tipa, jer predstavlja oslonac, sigurnost, muskost.
Druge se zaljube u njihov novac.
Trece u inteligenciju, neznost.
Cetvrte ....Pete...
Zbog cega je to na bilo koji nacin nelegitimno, ili ruzno....
Ko smo mi da osudjujemo tudja osecanja?
Pa makar ona bila prema novcu.
Isto onako kako se vi zgrazavate prema necijoj ljubavi prema novcu, isto tako se i te osobe zgrazavaju vasoj ljubavi, o kojoj zivite od prvog do prvog, svaki cas prebrojavajuci novce i strogo kupujuci najpotrebnije.
Ovime ne mislim nista lose prema bilo kome, ali sam sasvim siguran da mnogo vise zena sanja o tome da bude bar na jedno vreme sponzorusa, nego sto sponzoruse sanjaju da budu kao one.

Ima tu istine, to se pokaze prije ili kasnije, a i muskarci danas nisu mnogo odmakli, ni oni danas nisu nista manje muske sponzoruse od zena.
Danas je pravilo para na paru, us na fukaru.
Kapitalizam, sta ces...
 
Ima tu istine, to se pokaze prije ili kasnije, a i muskarci danas nisu mnogo odmakli, ni oni danas nisu nista manje muske sponzoruse od zena.
Danas je pravilo para na paru, us na fukaru.
Kapitalizam, sta ces...

Pa sve je to u danasnjem kapitalizmu normalno, manje-vise.
Zena trazi sigurnost, bar donekle za sebe i svoju buducu porodicu.....
To sigurno ne moze naci u nekome ko je stalno bez novca, i ko se ne trudi da to promeni.
Sta ce zena sa takvima?
Naravno, i obrnut slucaj je cest...."Lepotani" iliti "jebaci" traze zene kod kojih ce morati samo da je.bu, dok ce novac doci,od miraza, bogatog tasta......
Ali sve to su pojave koje su manje-vise normalne i ljudske.
U vreme opste erozije svakog morala, i bespostedne bitke za opstanak u ovakvom kapitalistickom svetu, svi se trude da po najboljoj ceni "prodaju" sebe.......
 
Pa sve je to u danasnjem kapitalizmu normalno, manje-vise.
Zena trazi sigurnost, bar donekle za sebe i svoju buducu porodicu.....
To sigurno ne moze naci u nekome ko je stalno bez novca, i ko se ne trudi da to promeni.
Sta ce zena sa takvima?
Naravno, i obrnut slucaj je cest...."Lepotani" iliti "jebaci" traze zene kod kojih ce morati samo da je.bu, dok ce novac doci,od miraza, bogatog tasta......
Ali sve to su pojave koje su manje-vise normalne i ljudske.
U vreme opste erozije svakog morala, i bespostedne bitke za opstanak u ovakvom kapitalistickom svetu, svi se trude da po najboljoj ceni "prodaju" sebe.......

Mislim da nisam sponzorusa ako trazim nekog ko ce mi pruziti sigurnost u zivotu, to ne mora da znaci da treba biti bogat, vec samo da je vrijedan i da je u stanju da se brine o sebi i svojoj porodici
Naravno bitno je da se volimo, jer ako nema ljubavi onda dzaba sve drugo.
 
Mislim da nisam sponzorusa ako trazim nekog ko ce mi pruziti sigurnost u zivotu, to ne mora da znaci da treba biti bogat, vec samo da je vrijedan i da je u stanju da se brine o sebi i svojoj porodici
Naravno bitno je da se volimo, jer ako nema ljubavi onda dzaba sve drugo.

Ma ja se slazem s tobom...........ali.......
Imas bracu blizance.........jedan je tezak 500 000 evra, a drugi 2 miliona.......u prilici si da biras......Isti su u svemu drugom.Koga bi izabrala?
Naravno da bi izabrala vecu sigurnost(cak nesvesno bi ti onaj sa 2 miliona bio cak i lepsi)....I to nije nista strasno, jer je sasvim normalno i ljudski...
Isto to rade svi......Na ovaj ili onaj nacin.....
 
Ne shvatam u cemu je problem kod vas, u sponzorusama?
Zar to nisu sve zene, manje-vise, zavisno od trenutka, situacije?
Jedne se zaljube u tipa, jer predstavlja oslonac, sigurnost, muskost.
Druge se zaljube u njihov novac.
Trece u inteligenciju, neznost.
Cetvrte ....Pete...
Zbog cega je to na bilo koji nacin nelegitimno, ili ruzno....
Ko smo mi da osudjujemo tudja osecanja?
Pa makar ona bila prema novcu.
Isto onako kako se vi zgrazavate prema necijoj ljubavi prema novcu, isto tako se i te osobe zgrazavaju vasoj ljubavi, o kojoj zivite od prvog do prvog, svaki cas prebrojavajuci novce i strogo kupujuci najpotrebnije.
Ovime ne mislim nista lose prema bilo kome, ali sam sasvim siguran da mnogo vise zena sanja o tome da bude bar na jedno vreme sponzorusa, nego sto sponzoruse sanjaju da budu kao one.

Uf,slazem se u potpunosti!:)
 
samo komad mesa...i zelja da postanu paraziti,crvi koje se goje(tako ih ja dozivljavam).....na tudjoj grbaci...Ali! ako baja ima kintu...bole ih uvo....Evo ovaj ruski ebac Abramovich lepo kupio svojoj "ljubavi"..restoran za tricavih 3.5 miliona eu...da se igra devojcica ..pis of kejk ..
 
Ma ja se slazem s tobom...........ali.......
Imas bracu blizance.........jedan je tezak 500 000 evra, a drugi 2 miliona.......u prilici si da biras......Isti su u svemu drugom.Koga bi izabrala?
Naravno da bi izabrala vecu sigurnost(cak nesvesno bi ti onaj sa 2 miliona bio cak i lepsi)....I to nije nista strasno, jer je sasvim normalno i ljudski...
Isto to rade svi......Na ovaj ili onaj nacin.....

Jest, ali mozda taj sto ima manje para je vrijedniji i bolji, a mozda ovaj drugi brze potrosi to sto ima, mozda mu pare udare u glavu...
Milion varijanti...
 
ima jedna stara prica o ljubavi.........Koja vam mozda malo vise osvetli i ovu "problematiku".....
Izvesni lokalni politicar u Engleskoj je imao dobro "ime", bio je perspektivan, nadaren politicar, koji je medjutim imao velikih problema sa novcem..
Jedino resenje je video u zenidbi sa damom plave krvi, dobrog imovnog stanja koja je bila veoma ruzna......
uzeli su se.......
Posel 30 godina braka, on je jednom prilikom nju upitao:
-Draga, reci mi, zasto sis e ti udala za mene, kada si od samog pocetka znala da se ja zenim s tobom zbog novca?
-Da dragi, znala sam.Kao sto sad znam da bi me danas uzeo i BEZ TOG NOVCA.
 
Pre svega ne znate shta je to sponzorusha.
Brkate taj pojam sa najnormalnijom potrebom da mushkarac doprinosi domachinstvu a to sa pojavom vezanom za 90-te godine kada su sitni i krupni kriminalci silikonskim cicama kupovali uspeh na estradi, sa moguchnoshchu da se spot provrti na tv-Palmi ili ako je bolji Baja na Pinku.
Dakle, kada su se seksualne usluge plachale vasharskom slavom ili se na taj nachin prevarom dobijale.

Devojka koja ochekuje da joj momak plati piche nije sponzorusha. Tako che je nazvati samo razmazzeni mamin upishanko koji je navika da kad neshto hoche samo treba da se baci na pod i urla...

Zzena koja ochekuje da je njen muzz sposoban da prehrani porodicu i stekne odredjene uslove za zzivot nije sponzorusha.
Samo je normalna zzena a ne budala.
 
Pre svega ne znate shta je to sponzorusha.
Brkate taj pojam sa najnormalnijom potrebom da mushkarac doprinosi domachinstvu a to sa pojavom vezanom za 90-te godine kada su sitni i krupni kriminalci silikonskim cicama kupovali uspeh na estradi, sa moguchnoshchu da se spot provrti na tv-Palmi ili ako je bolji Baja na Pinku.
Dakle, kada su se seksualne usluge plachale vasharskom slavom ili se na taj nachin prevarom dobijale.

Devojka koja ochekuje da joj momak plati piche nije sponzorusha. Tako che je nazvati samo razmazzeni mamin upishanko koji je navika da kad neshto hoche samo treba da se baci na pod i urla...

Zzena koja ochekuje da je njen muzz sposoban da prehrani porodicu i stekne odredjene uslove za zzivot nije sponzorusha.
Samo je normalna zzena a ne budala.

Svaka cast Pipi...:super:
 
Pre svega ne znate shta je to sponzorusha.
Brkate taj pojam sa najnormalnijom potrebom da mushkarac doprinosi domachinstvu a to sa pojavom vezanom za 90-te godine kada su sitni i krupni kriminalci silikonskim cicama kupovali uspeh na estradi, sa moguchnoshchu da se spot provrti na tv-Palmi ili ako je bolji Baja na Pinku.
Dakle, kada su se seksualne usluge plachale vasharskom slavom ili se na taj nachin prevarom dobijale.

Devojka koja ochekuje da joj momak plati piche nije sponzorusha. Tako che je nazvati samo razmazzeni mamin upishanko koji je navika da kad neshto hoche samo treba da se baci na pod i urla...

Zzena koja ochekuje da je njen muzz sposoban da prehrani porodicu i stekne odredjene uslove za zzivot nije sponzorusha.
Samo je normalna zzena a ne budala.

A u cemu je razlika???
U SUMI?
Jedna je spremna sve da uradi da bi bila ponosna majka koja zivi oslanjajuci se na muza koji stvara uslove za zivot.
A druga je spremna sve da uradi da bi bila pevacica....recimo..
Samo nasa ogranicenost, i nase poimanje onoga sto je vaznije, jedne svrstava u jednu grupu, a druge u drugu.......Realno, sa strane gledajuci , ne postoji sustinska razlika......
 
Pre svega ne znate shta je to sponzorusha.
Brkate taj pojam sa najnormalnijom potrebom da mushkarac doprinosi domachinstvu a to sa pojavom vezanom za 90-te godine kada su sitni i krupni kriminalci silikonskim cicama kupovali uspeh na estradi, sa moguchnoshchu da se spot provrti na tv-Palmi ili ako je bolji Baja na Pinku.
Dakle, kada su se seksualne usluge plachale vasharskom slavom ili se na taj nachin prevarom dobijale.

Devojka koja ochekuje da joj momak plati piche nije sponzorusha. Tako che je nazvati samo razmazzeni mamin upishanko koji je navika da kad neshto hoche samo treba da se baci na pod i urla...

Zzena koja ochekuje da je njen muzz sposoban da prehrani porodicu i stekne odredjene uslove za zzivot nije sponzorusha.
Samo je normalna zzena a ne budala.

Svaka cast, Pipi
A u cemu je razlika???
U SUMI?
Jedna je spremna sve da uradi da bi bila ponosna majka koja zivi oslanjajuci se na muza koji stvara uslove za zivot.
A druga je spremna sve da uradi da bi bila pevacica....recimo..
Samo nasa ogranicenost, i nase poimanje onoga sto je vaznije, jedne svrstava u jednu grupu, a druge u drugu.......Realno, sa strane gledajuci , ne postoji sustinska razlika......

Razlika je u jednoj sitnici. Cik pogodi kojoj! :p
 
Pa da, lepo ti kazzem da sponzorushe ne postoje, i da je taj pojam vezan za jednu odredjenu pojavu 90-tih...trazzilo se sponzor za snimanje spota, diska itd...
e sad...shto su neki dobijali usluge zauzvrat je posledica, a ne uzrok.
 

Back
Top