Ovako se to radi sa fanaticima i besposlicarima

master_of_errors

Domaćin
Banovan
Poruka
4.933
Maksimalna kazna zatvora zbog lažne dojave
Autor: Tanjug | 23.07.2008 - 14:55

Zbog lažne dojave da je u Palati pravde podmetnuta bomba, veće Drugog opštinskog suda u Beogradu osudilo je danas na maksimalnu zatvorsku kaznu od godinu dana Branimira Jovanovića.

Jovanović je osuđen zbog izvršenja krivičnog dela izazivanje panike i nereda, za koje je zakonom propisana novčana kazna ili kazna zatvora do godinu dana, rečeno je Tanjugu u Drugom opštinskom sudu.
Veće sudije Janeta Parđovskog utvrdilo je da je Jovanović 21. maja pre podne pozvao radnika na centrali Palate pravde i rekao:
"Eksplodiraće vam bomba na četvrtom spratu u 12 časova i neka vam je Alah u milosti".
Nakon te dojave, zgrada Palate pravde bila je evakuisana na jedan sat i prekinut je dalji rad pravosudnih organa.
Jovanović ima pravo žalbe na presudu Okružnom sudu u Beogradu.

http://www.blic.co.yu/hronika.php?id=50346

Bravo za sudstvo.:ok:
 
Pa shta mislish shta ce dobiti ovi shto misle da provociraju policiju na Trgu svaki dan?

Iskazivanje nezadovoljstva potezima vlasti kroz demonstracije nije isto što i lažna dojava o podmetanju bombi.

Sad, naravno da je svaka vlast, protiv koje se demonstrira, sklona tome da demonstrante proglasi kriminalcima.

Seti se samo kvalifikacija demonstranata iz doba Miloševića!

Dragan Tomić je izjavio da su to fašističke bande.
RTS je svakodnevno izveštavao o "rušilačkim demonstracijama kriminalaca, izdajnika i stranih plaćenika".

Zato, ne spajaj babe i žabe! Dobićeš monstruma.
 
Iskazivanje nezadovoljstva potezima vlasti kroz demonstracije nije isto što i lažna dojava o podmetanju bombi.

Sad, naravno da je svaka vlast, protiv koje se demonstrira, sklona tome da demonstrante proglasi kriminalcima.

Seti se samo kvalifikacija demonstranata iz doba Miloševića!

Dragan Tomić je izjavio da su to fašističke bande.
RTS je svakodnevno izveštavao o "rušilačkim demonstracijama kriminalaca, izdajnika i stranih plaćenika".

Zato, ne spajaj babe i žabe! Dobićeš monstruma.

Studenti i ostali NIJEDNOM nisu napali policiju, a protestvovali su zbog IZBORNE KRADJE, GRUBOG KRSHENJA USTAVA.

Ove klerofashiste bih ja tako slatko bio, ali na moju zalost nsam pandur.
 
Studenti i ostali NIJEDNOM nisu napali policiju, a protestvovali su zbog IZBORNE KRADJE, GRUBOG KRSHENJA USTAVA.

Ove klerofashiste bih ja tako slatko bio, ali na moju zalost nsam pandur.

Svako protestvuje zbog onoga što njega boli, a svi zbog poteza aktuelne vlasti u tom trenutku.

Ti si video na tv-u da su ovi demonstranti juče napali policiju, i popizdeo si zbog toga.
Tako su gledaoci, a simpatizeri SPS-a, videli tada na tv-u da su ti "strani plaćenici" napali policiju. Svi danas znamo da je tada policija išla golom silom na demonstrante, a snimci na kojima se videlo kako neki demonstranti gađaju policiju raznim predmetima i čak se guraju i pesniče, su izmontirani da se ne vidi da je to bila odbrambena reakcija na prethodni napad Miloševićeve policije.

Pitam ja tebe, zar misliš da je i juče neko bio lud da nasrne na žandarmeriju opremljenu k'o da su izašli iz "rata zvezda"?
Nemoj da si naivan.
 
Maksimalna kazna zatvora zbog lažne dojave
Autor: Tanjug | 23.07.2008 - 14:55

Zbog lažne dojave da je u Palati pravde podmetnuta bomba, veće Drugog opštinskog suda u Beogradu osudilo je danas na maksimalnu zatvorsku kaznu od godinu dana Branimira Jovanovića.

Jovanović je osuđen zbog izvršenja krivičnog dela izazivanje panike i nereda, za koje je zakonom propisana novčana kazna ili kazna zatvora do godinu dana, rečeno je Tanjugu u Drugom opštinskom sudu.
Veće sudije Janeta Parđovskog utvrdilo je da je Jovanović 21. maja pre podne pozvao radnika na centrali Palate pravde i rekao:
"Eksplodiraće vam bomba na četvrtom spratu u 12 časova i neka vam je Alah u milosti".
Nakon te dojave, zgrada Palate pravde bila je evakuisana na jedan sat i prekinut je dalji rad pravosudnih organa.
Jovanović ima pravo žalbe na presudu Okružnom sudu u Beogradu.

http://www.blic.co.yu/hronika.php?id=50346

Bravo za sudstvo.:ok:

tako jeeee,mene su jednom zajebali sa tim postavljanjem,oni sebi lepo da odloze sudjenje gospoda,a uvale tuki drugim ljudima,a da ne pricam onima u pritvoru koji cekaju da im se sudi taj dan i zbog neke budale im se odlozi za pola godine.
i treba
 
Svako protestvuje zbog onoga što njega boli, a svi zbog poteza aktuelne vlasti u tom trenutku.

Ti si video na tv-u da su ovi demonstranti juče napali policiju, i popizdeo si zbog toga.
Tako su gledaoci, a simpatizeri SPS-a, videli tada na tv-u da su ti "strani plaćenici" napali policiju. Svi danas znamo da je tada policija išla golom silom na demonstrante, a snimci na kojima se videlo kako neki demonstranti gađaju policiju raznim predmetima i čak se guraju i pesniče, su izmontirani da se ne vidi da je to bila odbrambena reakcija na prethodni napad Miloševićeve policije.

Pitam ja tebe, zar misliš da je i juče neko bio lud da nasrne na žandarmeriju opremljenu k'o da su izašli iz "rata zvezda"?
Nemoj da si naivan.

Znam da jeste, poshto se juche nisu okupljali gradjani, vec tzv. navijachi i oni shto su ui februaru lomili Beograd, dodushe u mizernom broju.
A takvi ne znaju za bolje. I ochigledno je policija imala naredjenja da bude shto manje povredjenih i privedenih.
Proshetaj malo po nbg blokovima, pogledaj ekipice koje se skupljaju ispred lokalnih zgrada, pa mi onda reci da li su to normalni gradjani koji idu na mirne demonstracije.
A takvi su juche bili i lomili inventar kafica i skulpture.
 
Znam da jeste, poshto se juche nisu okupljali gradjani, vec tzv. navijachi i oni shto su ui februaru lomili Beograd, dodushe u mizernom broju.
A takvi ne znaju za bolje. I ochigledno je policija imala naredjenja da bude shto manje povredjenih i privedenih.
Proshetaj malo po nbg blokovima, pogledaj ekipice koje se skupljaju ispred lokalnih zgrada, pa mi onda reci da li su to normalni gradjani koji idu na mirne demonstracije.
A takvi su juche bili i lomili inventar kafica i skulpture.

Yebi ga! Budale iskoriste svake nerede da naprave sranye.

Bilo ih je i u onim demonstracijama 90-ih. Zato su ih SPS vlasti karakterisale kao rušilačke.
Zbog njih se ne može reći da tamo nisu izašli da demonstriraju građani koji su zaista ogorčeni hapšenjem Karadžića.

I znaš šta je najgore. Ni onda, kao ni sada, policija nije prebijala huligane među demonstrantima, već one iskrene demonstrante.
Ne bole vlast huligani, već politički neistomišljenici.
 
Bravo, tako treba da se radi i sa LDProvokatorima.

Види, види мале слатке издајнике, ем прете, ем прижељкују "Сабљу 2" - нека, нека, пајз' само да се не заврши као БАТИНА ИМА ДВА КРАЈА...:hahaha:

Sta bravo..na svakom koraku ima gomila lujki koji prete i ucenjuju..maltretiraju..kradu..piraterishu..sve bre go olosh..sto to niko ne hapsi:evil:

Glupa su poredjenja i pausalne procene. Kako mozes da poredis dokoni piz.du koja se predstavlja kao musliman, siri versku nerpeljivost, size tenziju, zajebava ceo sud sa stotinama ljudi koji rade jako vazne stvari i nekoga ko samo pripada drugoj stranci?

Niko ne prizeljkuje 'Sablju 2', posten i normalan svet prizeljkuje SAV OLOS IZA RESETAKA. Ali to je samo ocekivanje ljudi, niko nije nikoga ugrozio zbog toga.

Sto niko ne hapsi? Pa to je drugo pitanje. Mozda zato sto je policija i dalje povezana sa kriminalcima? Ko zna, ali dok ne padne cistka u MUP-u i sudstvu, to ce biti tako. Ali hapsenje ponekog kriminalca, je ipak napredak.
 
Prvu lažnu dojavu ove godine uputila je 20. februara zaposlena u Javnom pravobranilaštvu Milena Ilić, kojoj je danas odložen početak suđenja zbog bolesti. Ona je sa svog mobilnog telefona lažnu dojavu uputila na broj centrale Palate pravde, kako bi se odložilo ročište o njenoj brakorazvodnoj parnici pred Prvim opštinskim sudom zakazano za taj dan


da li ce i ona dobiti godinu dana???
 

Back
Top