Ko je pametniji .....

Mislio sam da ce bar neko da se zajebe i da iskren odgovor, ali slaba vajda. Zar ste tolike jajare da cak ni ovde necete da kazete i priznate koliko ste umisljeni frajeri i ribe, prepametni i slicno. To mislite svi samo je razlika u tome ko je dovoljno iskren da to i prizna.
 
Posto ste svi tako ishvalili svoje partnere (svaki ciga svoga konja) sada bih voleo da cujem koliko vas misli da je manje pametan od partnera, da ne upotrebim neki drugi izraz. Da vas vidim sad kako cete govoriti o njegovim/njenim sposobnostima.

Ако говоримо о интелигенцији мој коефицјент је 134, а њен 168...
Значи, паметнија је и ја сам поносан због тога...
 
znas li ti koliko je 168?
moji drugari, braca iz banjaluke koji su zavrsili zajedno 5 fakulteta(ovaj jedan uporedo medicinu, elektro i biologiju, drugi medicinu i elektro) u beogradu i koji su primali velike stipendije vlade srbije i koji su na uglednim institutima po americi i evropi..
imaju 148 i 155
a ja...ja ispade ispade ovdje najveci retard:lol:
blago vama tako pametnima:))))
 
znas li ti koliko je 168?
moji drugari, braca iz banjaluke koji su zavrsili zajedno 5 fakulteta(ovaj jedan uporedo medicinu, elektro i biologiju, drugi medicinu i elektro) u beogradu i koji su primali velike stipendije vlade srbije i koji su na uglednim institutima po americi i evropi..
imaju 148 i 155
a ja...ja ispade ispade ovdje najveci retard:lol:
blago vama tako pametnima:))))

Значи, један је геније други није.
А што се тога тиче, свако може да се тестира у менси и да то провери.
Иначе, интелигенција нема никакве везе с бројем завршених факултета...
Нити је гаранција било чега.
Они су само били вредни.
До скоро највиши коефицијент је имала један жена из америке која је радила као фризерка.
 
ovaj sadasnji je: razumniji, pedantniji, precizniji, iskljuciviji, ozbiljniji, grublji....ja sam: visprenija, veselija, energicnija, bahatija....obrazovanje slicno, ineligencija (koliko se cini) otprilike tu nedje :D....ali, sve je to ok ali zna se zasto ja njega "volim".....
 

Back
Top