Nesto razmisljam...

pa forum ili krsta ili bilo koji vid elektronse komunikacije je kao da pricate dogovarate tj. radite posao sa ljudima.
sta ako riba/tip radi u banci i dnevno ima konverzaciju sa 15,20 klijenata? kako to ugrozava jednu zdravu vezu?

sam sebi razbijam vezu ili je NADOGRADJUJEM ako sam sa osobom koja mi znaci.
p.s. nije samo zbog gibanice, ali ja moju debeljuskastu CENIM i POSTUJEM....
 
ja nisam nesto vezan za forum, ali se navikavam sve vise i vise ! Juce nisam bio kod kuce celi dan i nedostajao mi je ! Prestao sam i da posecujem neke omiljene sajtove, zbog ovog foruma ! Jeste navlaka, ali naravno da bi se udaljio i od foruma i od interneta i od kompa ako to na bilo koji nacin dovodi moju vezu u pitanje !
 
ali jeeeee
kako forum može jednu zdravu vezu da dovede u pitanje?
i šta je sledeće?
nemoj da se viđaš sa dugovima suprotnog pola, pa sa drugovima istog pola..
nemoj da nosiš tako kratku suknju/uske pantalone..
nećeš mi iz kuće izaći dok ne opereš sudove?
 
ja nisam nesto vezan za forum, ali se navikavam sve vise i vise ! Juce nisam bio kod kuce celi dan i nedostajao mi je ! Prestao sam i da posecujem neke omiljene sajtove, zbog ovog foruma ! Jeste navlaka, ali naravno da bi se udaljio i od foruma i od interneta i od kompa ako to na bilo koji nacin dovodi moju vezu u pitanje !
:lol:
Zipa kad meni nije nedostajao, ali nikad. Za sve ove godine. Ovde sam dok jesam, ali kad nisam potpuno zaboravim na njega i onda se ponovo vratim jer sam stavla u FF prokleti tab gore kao prvi, a nekad mi je bio i home page i tako dok nešto radim naravno moram da kliknem da vidim i ovde šta ima. Prokletinja je jedina zanimljiva još.

Ima još foruma al' su tamo sve neki retardi pa retko kad i odem.

Dobro, i ovde su uglavnom retardi ali nas je suviše mnogo pa se zalomi i poneko vickast.
 
ali jeeeee
kako forum može jednu zdravu vezu da dovede u pitanje?
i šta je sledeće?
nemoj da se viđaš sa dugovima suprotnog pola, pa sa drugovima istog pola..
nemoj da nosiš tako kratku suknju/uske pantalone..
nećeš mi iz kuće izaći dok ne opereš sudove?

ma vazi...
kad ti sve operem,i napokon izadjem,nacekaces me se veceras,jer ti se necu ni vratiti...
 

Back
Top