Braca i sestre

Electra:
Ja sam bas ovih dana planirala da postavim ovakvu temu... jer imam mladju sestru (11) koju ne podnosim... I vec mislim da nisam normalna... za tih 11 godina njenog zivota na prste se mogu nabrojati dani kad smo se nas dve super slagale... kao da se ne volimo... mislila sam proci ce, proci, ali ne prolazi eto 11 godina. Uzas... probala sam i na fin nacin s njom, i obrnutu psihologiju :D ali nista ne pali... svadjamo se i jednostavno ne gotivimo jedna drugu... :roll:
Ah,u potpunosti znam kako ti je,jer ja imam mladju sestru,cetiri godine je mladja od mene.
Mislim da je sve na ovom svetu moguce,sem toga da se nas dve slozimo.
Ona meni sve radi u inat,provocira me bez razloga,ok nemogu da kazem ni da sam ja uvek fina prema njoj,ali sto je mnogo,mnogo je!
Probala sam i ja na fin nacin,ali nije silo,tako da sada se trudim da je u potpunosti cooliram!
 
Electra:
Ccc... a u cemu ja da uzivam?
Pretpostavljam... u svojoj slatkoj, maloj, dobroj sestrici... samo, kad bi ona bila slatka i dobra... :roll:

Ne znam u kojim godinama ti je sestra, ali videces da ce doci vreme kad ce ti se slihtati da joj pozajmis sminkun ili garderobu, da joj das neki savet, pa da je drzis u saci.....(osim ako te tada ne bude ucenjivala).
 
QchCK*a:
Electra:
Ccc... a u cemu ja da uzivam?
Pretpostavljam... u svojoj slatkoj, maloj, dobroj sestrici... samo, kad bi ona bila slatka i dobra... :roll:

Ne znam u kojim godinama ti je sestra, ali videces da ce doci vreme kad ce ti se slihtati da joj pozajmis sminkun ili garderobu, da joj das neki savet, pa da je drzis u saci.....(osim ako te tada ne bude ucenjivala).

He he he... 11
valjda ce doci... e, kako bih volela da se nas dve slazemo... :roll:
 

Back
Top