ПРОТЕСТ НА ТРГУ РЕПУБЛИКЕ У 17 САТИ СВАКИ ДАН

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

scot

Primećen član
Poruka
979
evo vidim da ce protesti biti nastavljeni ,veceras se igra i utakmica partizan lion tako da su i grobari najavli dolazak u vecem broju,protesti su ok ali od toga nema nista malo ce se skandirati malo mlatiti sa kornjacama i nikakvog efekta......treba udariti na najvece zlo i unistiti ga ono sto marionetama zla daje najvecu snagu,ono zlo koje narodu ispira mozak lazima jevrejsku tv b92 ,bez b92 oni su nista,velika je moc medijske propagande ,pricao sam malo sa ljudima na forumu i stekao utisak da su im mozgovi isprani propagandom koju siri b92 i drugi cionisticki propagandni servisi instalirani u Srbiji,apelujem na sve vas otvorite oci nemojte da vam je umjesto mozga b92 u glavi ,nedozvolite da vam ispiraju mozak lazima

Ziveo SRpski heroj brat Radovan

SRBIJA SRBIMA NAPOLJE SA JEVREJIMA
 
Vojvodo Veljo sad nam pomozi!!!! Posto Tomislav ne sme a Vojislav se nećka! Ustani i povedi narod, nije bitno koliko nas ima nego koju svetinju branimo! Ja sam bila juče a dolazim i danas! Vidimo se i ne damo Radovana Hagu! (ako ga već do sada nisu isporučili). Ako Radovana isporuče Hagu proglasiće Republiku Srpsku za genocidnu tvorevinu i ukinuće je. Spasimo RS!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top