AKO EU NE DA NAGRADU SRBIJI NAGRABUSI DS,SPS i TADIĆ U PAKETU

Evropski komesar za proširenje Oli Ren izjavio je danas u Briselu da Evropska komisija smatra da bi posle hapšenja Radovana Karadžića Privremeni sporazum između EU i Srbije trebalo da stupi na snagu.

"Iako je odluka na Savetu ministara, stav Komisije je da bi trebalo da počnemo sa primenom Privremenog sporazuma", izjavio je Ren na konferenciji za štampu sa ministrom spoljnih poslova Srbije Vukom Jeremićem.
:super::klap:
 
sve je to lepo al ovi zli holandjani rekose da od toga nema nista :sad2: :lol:

Zli Holandjani
Holandski ministar inostranih poslova nije želeo da oceni nivo saradnje srpskih vlasti sa Haškim tribunalom nakon hapšenja Karadžića i kazao je da saradnju treba da oceni Tribunal.
Ukoliko tužilac Haškog tribunala oceni da Srbija sarađuje sa Tribunalom to bi, prema pisanju AFP-a, moglo da otvori put za primenu Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju između Srbije i Evropske unije.
A zli Solana rece da tuzilac daje pozitivnu ocenu zbog nadrilekara....
:mrgreen::mrgreen:
 
Govoreći o evropskoj budućnosti Srbije, Oli Ren je rekao da je uslov za primenu Sporazuma o stabilizaciji i pridruzivanju i dalje hapšenje svih begunaca, pre svega Ratka Mladića.

Međutim, njegov predlog je da se u svetlu ovih dešavanja, Srbiji na neki način da podstrek.

"Sa tačke gledišta Evropske komisije, mislim da treba da počnemo da primenjujemo Privremeni sporazum koji se tiče trgovinskog dela Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju. Između ostalog i zato da bismo pomogli Srbiji na putu ka evropskim integracijama, kako bi ona što pre mogla da se uzme u obzir kao kandidat za članstvo", rekao je Ren
.
Zli Oli Ren....
:mrgreen:
 
Ako EU ne stane više da uslovljava Srbe i ne nagradi nečim Srbiju za hapšenje Karadžića(ne važi ono pet miliona dolara DS-u)doći ćemo u situaciju da se u narodu probudi zgražavanje za željom ulaska u EU.Ovo je izneto analizom večeras na RTS.

Ma znas kako me vec bole ko ce da nagrabusi,dok ne vidim poplavu nasilja u srbiji i dolazak ruskih trupa da srusi ova goovna nista me vise ne zanima........nek pocrkaju svi
 
Totalno izgubljen osećaj za realnost, stvarno ste na nečem žešćem, vi nadripatrioti antisrpski.

ko je rekao da je to realno? da nisam mozda ja? ja veceg patriotu od sebe u zivotu nisam sreo:rtfm:
a ja govorim sta bi zeleo,i sta bi bilo najbolje po srbiju.
znaci ruska vlast,neka vrsta ruske okupacije prijateljske je najbolje resenje..........i odmah pohapsiti sve simpatizere zapada.........
 
ko je rekao da je to realno? da nisam mozda ja? ja veceg patriotu od sebe u zivotu nisam sreo:rtfm:
a ja govorim sta bi zeleo,i sta bi bilo najbolje po srbiju.
znaci ruska vlast,neka vrsta ruske okupacije prijateljske je najbolje resenje..........i odmah pohapsiti sve simpatizere zapada.........

Ovako nekako? :mrgreen:

pinkfloyd10ug7.jpg
 
Evo neki se vec izjasnili kako planiraju da "nagrade" svoje sluge u Srbiji!

20:09
КУШНЕР: СРБИЈА ДА ОДУСТАНЕ ОД ЗАХТЕВА МЕЂУНАРОДНОМ СУДУ
БРИСЕЛ – Председавајући Савета министара Европске уније, шеф дипломатије Француске Бернар Кушнер критиковао је у Бриселу намеру Београда да од Генералне скупштине Уједињених нација затражи да Међунарони суд правде оцени легалност једнострано проглашене независности Косова, називајући такав потез Србије „изненађујућим”. Он је поручио својим „српским пријатељима да је мало чудно да они желе да нас учине незаконитим, и то нас, који желимо да они дођу код нас”. „Ако би, случајно, тај суд прогласио незаконитим такав потез, било би необично да Србија жели да ступи у нелегалност. Ту постоји нека противречност”, изјавио је Кушнер. „Или нас они сматрају довољно отвореним, легалним и веома приврженим људским правима или они то не мисле. А у том случају, не видим зашто би дошли у наше редове “, рекао је Кушнер.

Француски министар је нагласио и да је тражио од шефа српске дипломатије Вука Јеремића да Београд одустане од намере да тражи мишљење Међународног суда правде.

Танјуг
 
Ma tek su poceli sa uslovljavanjem sada ce opet da bude pozdravljamo ali...gde je Mladic i Hadzic i pokojnoga Tita pas Reks...i na kraju moj komsija Mita koji je pregazio Vevericu

a posle ce da traze kostunicu,znas zbog one puske da je salju na analizu dal je pucano iz nje..............pa cara lazara da nadjemo,jer znaju da se jos od kosovskog boja krije u okolini beograda itd
 

Back
Top