System Volume Information

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.707
Imam jedan problem. U particiji D\System Volume Information, sam pronasao deset virusa, od kojih 1 trojanac, 2 spajvera i ostali sve neke vrste ad-warea. Nemogu nikako da ih izbrisem, nakon sto Bit Defender zavrsi skeniranje i pronadje ih, pise No Action Is Possible, tako da nemogu nikako da ih se otarasim, probao sam i sa gasenjem Sistem Restore, ali ni to nije pomoglo. Kada pokusam da pristupim folderu System Volume Information pojavi se greska koja kaze : D\System Volume Information is not accessible. Access is denied. Tako da tu nemoze da se udje. Zna li neko postoji li for a da izbrisem sve restore pointe odatle, to jest da izbrisem sve postojece vrednosti iz D\ System Volume Information ???
 
Nece da brise, samo ih nadje, drugi cak i nemogu da nadju, ja mislim da nemoze da obrise jer je System V. I. zasticen cim nemozes da pristupis folderu da vidis sta se u njemu nalazi, onda logicno nemozes nista da izbrises iz njega pa ni virus. Ja se nadam da ce neko znati kako da ga skroz obrisem kompletno sa Sistem restore pointima i VIRUSIMA. Nemoze da nadje ni avast ni nod 32 ni par ostalih anti virusa koje sam probao.
 
Da ali ti si predpostavljam imao registrovanu verziju i mogao si da abdejtujes bazu, ja imam neki avast i nije registrovan nemogu da ga abdejtujem, pa verovatno zato nemoze da pronadje.

Odakle si ga skinuo ???
 
Poslednja izmena od moderatora:
Idi My Computer --> properties --> system restore
Cekiraj turn off system restore
apply i restart PC...
Ovo ce obrisati sve pointe, a samim tim i viruse...
Kao proveru odradi opet scan sa antivurusom, a posle idi i ukljuci ponovo system restore.
 
Ma nema sanse to sam probao kad i kad, nista, virusi su i dalje tu, nemam pojma kako su dospeli tamo uopste, imam i nekih u regeditu, ali te cu lako obrisati jer to zna svako kako se brise, ali ove neznam stvarno postoji li mogucnost da se obrisu.

Hitno mi treba pomoc od moderatora ili bilo koga, stigle su mi neke privatne poruke, ali nemogu da im pristupim, a pre sam mogao, to jest juce je moglo a danas nemoze, sta se desava ??

Setio sam se juce sam zaboravio da se odjavim sa foruma pa sam se diskonektovao pre odjave. Kako sada to da ispravim i pristupim privatnim porukama ????
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ma nema sanse to sam probao kad i kad, nista, virusi su i dalje tu, nemam pojma kako su dospeli tamo uopste, imam i nekih u regeditu, ali te cu lako obrisati jer to zna svako kako se brise, ali ove neznam stvarno postoji li mogucnost da se obrisu.

Da li si probao da ih preko antivirusa obrises kad si iskljucio system restore?
Probaj kad iskljucis system restore da skines read-only sa tog foldera...
 
Naravno da sam probao kad sam iskljucio sistem restore, i naravno opet nista, dobio sam savet da probam iz safe moda sto sam naravno ucinio i nadao sa da ce tako najpre uspeti ali nista. Probacu to sa read only.

Za poruke uspeo sam da pristupim, probao sam malopre i htelo je neznam sto nije moglo pre toga. Za safe mode sam vec odgovorio i to sam davno probao, vucem te viruse odavno, formatirao bih celu particiju, ali nemam gde da sklonim 60 Gb muzike i joj jedno 10 GB stvari koje mi trebaju.



VAZI SEFE JAVICU POPODNE STA SAM URADIO POSTO NEMAM UOPSTE SLOBODNOG PROSTORA NA HDD-U PA MU TREBA DUGO DA SKENIRA.
 
Poslednja izmena:

Back
Top