A neurofiziologija?

ne bas stvarno voljen - ne duhovna dimenzija ... mnogo plice od toga ...zato se i zove neurofiziologija ,a ne psihologija ...mislim da moze ovako da se uporedi : kad si dete i kad odes na neko mesto gde ti svi nesto ugadjaju - tebi nije jasno sta se dogadja ,al osetis se nesto bitno i sigurno ...pa te pomaze po glavi :) ...
 
Da li biste (i) vi muskarci mogli da kazete da je sex za vas (i) neurofizioloski osecaj voljenosti (ne kazem ljubavi , zato sto tu rec ostavljam za religiozne ,ali moze se reci i ljubavi ) ?:heart:

Sestro slatka. :) U svakom sexu imam neke osecaje... neurofizioloske... :) (nije bilo tesko izgovoriti) Verovatno zbog tih receptora tamo. :lol: Mislim na kosi. :lol:
Bitno je da se neko oseca prijatno i voljeno... ;)
 
...svako zivo bice duguje sebi da bude srecno ...pitanje je po koju cenu ... mislim da su neki muskarci (kao onaj sto je rekao nesto kao "sta, znaci kad mi se digne ...") izdvojili sex iz konteksta odnosa koji zapravo imaju sa osobom s kojom imaju sex ...dakle trebalo je prvo "define sex" , pa da kazemo da je sex samo ono kad se vi muskarci zapravo sexate sa zenama ...ili , mozda vi mislite da su svi drugi oseti ,van cisto organskih(ne da takvi i postoje), kolateralna steta ....
 
pa kako da se smuvamo kad smo brat i sestra :) ...samo polako kolege,razumecete ..salim se ..
Elem,svaki covek duguje sebi da bude srecan ...a, ne ,ne to :) ...nego postavlja se pitanje koji je to minimum koji bi neka zena trebalo da zadovolji ,pa da muskarac hoce sex s njom -e ,a to je individualno , al bilo bi lepo cuti te formulacije ...
 
...svako zivo bice duguje sebi da bude srecno ...pitanje je po koju cenu ... mislim da su neki muskarci (kao onaj sto je rekao nesto kao "sta, znaci kad mi se digne ...") izdvojili sex iz konteksta odnosa koji zapravo imaju sa osobom s kojom imaju sex ...dakle trebalo je prvo "define sex" , pa da kazemo da je sex samo ono kad se vi muskarci zapravo sexate sa zenama ...ili , mozda vi mislite da su svi drugi oseti ,van cisto organskih(ne da takvi i postoje), kolateralna steta ....

Da je ceo taj misaoni proces ukljucen u seks, niko se ne bi ni je.bao.
Mozda da pocnes da osecas stvari umesto sto pokusavas da analiziras?
 
...svako zivo bice duguje sebi da bude srecno ...pitanje je po koju cenu ... mislim da su neki muskarci (kao onaj sto je rekao nesto kao "sta, znaci kad mi se digne ...") izdvojili sex iz konteksta odnosa koji zapravo imaju sa osobom s kojom imaju sex ...dakle trebalo je prvo "define sex" , pa da kazemo da je sex samo ono kad se vi muskarci zapravo sexate sa zenama ...ili , mozda vi mislite da su svi drugi oseti ,van cisto organskih(ne da takvi i postoje), kolateralna steta ....
Kako moze muskarac da se sexa sa zenom ako se ona ne sexa sa njim? :think: :lol: Svi mi slicno razmisljamo i slicno osecamo samo pojedini mnogo filozofiraju. :)

pa kako da se smuvamo kad smo brat i sestra :) ...samo polako kolege,razumecete ..salim se ..
Elem,svaki covek duguje sebi da bude srecan ...a, ne ,ne to :) ...nego postavlja se pitanje koji je to minimum koji bi neka zena trebalo da zadovolji ,pa da muskarac hoce sex s njom -e ,a to je individualno , al bilo bi lepo cuti te formulacije ...

Patkov multinik? :lol: Verovatno ce ovo da bude... studija. :lol:
Svakom je razlicit taj minimum i zavisi od licnih kriterijuma... nema nekog zacrtanog minimuma... precizno odredjenog... vec po osecaju... gledas fizicki da li te privlaci i sta.. i gledas da li ti je psihicki ok... da li bi ti bilo lepo sa njom... itd...
 
A , pa moj misaoni proces ima za cilj da proveri da li ljudi, zeleci da budu voljeni [ ali je to tezi proces ,koji ukljucuje i mozak , pa je onda ( posto covek ima potrebu da odrzi neku dozu zadovoljstva),lakse baciti se na sex ] , ispadaju skotovi ...muskarce doduse vise svrbi,ali to je samo pocetak ovde(zbog toga mozda vise drk.aju)... ta moralna dozvola samom sebi koja se zasniva na "ja sam dobar i imam pravo da budem srecan i voljen","moram i ja da se zabavljam , naravno da mi zena nije samo sex objekat , nego mi se i svidjala i to valjda tako treba "
 
A , pa moj misaoni proces ima za cilj da proveri da li ljudi, zeleci da budu voljeni [ ali je to tezi proces ,koji ukljucuje i mozak , pa je onda ( posto covek ima potrebu da odrzi neku dozu zadovoljstva),lakse baciti se na sex ] , ispadaju skotovi ...muskarce doduse vise svrbi,ali to je samo pocetak ovde(zbog toga mozda vise drk.aju)... ta moralna dozvola samom sebi koja se zasniva na "ja sam dobar i imam pravo da budem srecan i voljen","moram i ja da se zabavljam , naravno da mi zena nije samo sex objekat , nego mi se i svidjala i to valjda tako treba "

Prvo, ne slazem se da muskarce vise svrbi i da vise dr.kaju.
NIje mi jasno sta onda "treba" po tebi?
 

Back
Top