Ako nije MUP ko je onda ?

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.669
Mup je objavio da njihovi pripadnici nisu ucestvovali u hapsenju.

Ko je onda uhapsio , strane sluzbe , domaci izdajnici , placenici

Dok se u Sarajevu raduju na ulicama a u Beogradu zuto crveni likuju u Srbiji muk.

Izdajnici Srpskog naroda predajte se :!:
 
БИА? Ма јок. Нема БИА толику снагу. Него, питање за демонократе. Ко ће да хапси Тадића за велеиздају Србије када падне с власти

Њега неће илегално хапсити припадници страних обавештајних служби као Радована.Њега ће по закону ухапсити српски МУП,како и доликује правним државама.
 
oric,tudjman,alija,kucan,mesic,taci,haradinaj ..........
Svi oni u okruzenju zive u blagostanju, samo mi zbog Radovana i Ratka zivimo u bedi nemastini ;):hahaha:

istina je !
ako primecujesh, svi oni uzivaju podrsku vlasti kao i samog naroda. tako da nestaju svedoci, dokazi . . .
ja samo ne zelim da bilo ko ima razloga da nam unistava zivote
nismo na vreme odigrali kako treba pa necu sada ni da plachem nad kofom prosutog mleka
 
istina je !
ako primecujesh, svi oni uzivaju podrsku vlasti kao i samog naroda. tako da nestaju svedoci, dokazi . . .
ja samo ne zelim da bilo ko ima razloga da nam unistava zivote
nismo na vreme odigrali kako treba pa necu sada ni da plachem nad kofom prosutog mleka


Oni su sve vreme znali gde je i sta radi.Jadna nam je drzava kad nam stranci po Srbiji vrsljaju i hapse.

Vise je bilo protesta za onog debila sto je prebio zbog devojke .nego za coveka koji je branio Srpski narod od ustasha i balija.

Gde je tu pravda :!:
 
Oni su sve vreme znali gde je i sta radi.Jadna nam je drzava kad nam stranci po Srbiji vrsljaju i hapse.

Vise je bilo protesta za onog debila sto je prebio zbog devojke .nego za coveka koji je branio Srpski narod od ustasha i balija.

Gde je tu pravda :!:

kamo srece da stranci vode politiku kod nas
nadam se da nema stete zbog odugovlachenja ovog hapshenja, ipak je Karadzic covek koji mnogo toga zna i trebalo je da od pochetka bude na sudjenju, zbog iznoshenja cinjenica sa njegove strane
na ovo zadnje, ne znam sta da ti kazem :neutral:
 

Back
Top