neodgovorni muskarci

Upoznala sam decka i dala mu broj, s tim da nisam imala nameru da se vidjam sa njim... ali on nije zvao:otkacio:... mislim, nervira me takvo ponasanje. Da li normalan decko trazi od devojke broj sa namerom da ne zove?:???:

Maaaa, ajde nek se javi neka kojoj se to nije desilo! Sve to prodje s godinama, tj. "muskarci kad porastu" pocnu da uzimaju samo one brojeve koje ce stvarno i pozvati...samo se strpi malo...ili, malo vise, ne znam koliko imas godina...
 
Upoznala sam decka i dala mu broj, s tim da nisam imala nameru da se vidjam sa njim... ali on nije zvao:otkacio:... mislim, nervira me takvo ponasanje. Da li normalan decko trazi od devojke broj sa namerom da ne zove?:???:

šta ti znači - normalan dečko?
ako je iz tvog ponašanja zaključio da nemaš namjeru da ga viđaš - zašto očekuješ da trči da te pozove?
što si ljuta? što se nerviraš?
i jel' se on obavezao, obećao da će zvati - pa je zato neodgovoran?
niš' ne kontam...
 
Poslednja izmena:
A koliko je vremena proslo od kad si mu dala broj? Mozda je u nekoj frci pa ceka da se to stisa. I sto se ti uopste tangiras kad si lepo napisala da nisi imala nameru da se vidjas s njim.Treba da si srecna zbog toga,jer bi da je pozvao morala da smisljas kojekakve gluposti nebi li ga odbila.
Po tvojoj reakciji si se ipak potajno nadala da ce da pozove ili se javila poznata zenska sujeta:D
 
pa ocigledno nije" ni mislio "da zove...posto,kako kazes, i nije...
da je zvao,postojao bi samo 1 razlog...ajd daj sta das,kad nema nista drugo
ako je proslo vise od 3 dana,ne javljaj se,iako bude zvao...
toliko im treba "maximalno" vremena treba da smisle nesto,a i da ne ispadne da je "bas" primljen na nju...
 

Back
Top