Romanticna predigra

Drobnjaci

Početnik
Poruka
7
Koliko zelite romanticnu atmosferu uz Italijanski rizling malo ruza a jos manje svetla?
Koliko zelite visecasovnu erotsku masazu?
Koliko ste spremni da verujete pozudi i strasti?
Koliko ste otvorenih shvatanja tj.koliko volite da uzivate?
 
Koliko zelite romanticnu atmosferu uz Italijanski rizling malo ruza a jos manje svetla?

Mene to ne pali. :P


Koliko zelite visecasovnu erotsku masazu?

Meni dosta 15-20 minuta. Cuj da lezim tri sata da se ne pomeram.


Koliko ste spremni da verujete pozudi i strasti?

Ne verujem im uopste. Samo mi nije najjasnije ovo pitanje, nema kontekst.

Koliko ste otvorenih shvatanja tj.koliko volite da uzivate?

Mnogoooo...al' ocigledno su uzivanja razlicite stvari za razlicite ljude.
 
ne palim se ja na tu tamu,ruze,svece boli me glava od toga,a posebno ne na belo vino :neutral: inace me te romanticne vonabi situacije dovedu do toga da se osecam ko retard prve klase :neutral:

nekako su mi romanticnije mnogo manje stvari,licnije,iznenadne i neocekivane...tome se najvise obradujem...mada nekako ne bih da ih delim sa forumom :neutral:

a te filmsce scene su mi katastrofa...zamisli uzasa ulazis u mracnu sobu kad tamo zapaljeno 178 sveca( i sve kaplju po namestaju,ja bih se odmah zapitala qq meni da li je ovaj covek piroman i da li cemo pomreti u plamenu) a na krevetu rasute ruzine latice a kraj kreveta recimo stoji sampanjac (koji je meni zasu) i sad ja kao treba da se odusevim i padnem u nesvest (doduse u opste ne sumnjam da bi tolike svece potrosile sav kiseonik).
 
Koliko zelite romanticnu atmosferu uz Italijanski rizling malo ruza a jos manje svetla?
Koliko zelite visecasovnu erotsku masazu?
Koliko ste spremni da verujete pozudi i strasti?
Koliko ste otvorenih shvatanja tj.koliko volite da uzivate?

Hajde, molim te, ko ne bi voleo prva dva predloga, ali, naravno, od onoga u koga sam zaljubljena. Pozuda i strast? Prvo bih stavila ljubav, pa pozuda i strast. Sto se tice uzivanja, tu sam kao seik :super:
 
ne palim se ja na tu tamu,ruze,svece boli me glava od toga,a posebno ne na belo vino :neutral: inace me te romanticne vonabi situacije dovedu do toga da se osecam ko retard prve klase :neutral:

nekako su mi romanticnije mnogo manje stvari,licnije,iznenadne i neocekivane...tome se najvise obradujem...mada nekako ne bih da ih delim sa forumom :neutral:

a te filmsce scene su mi katastrofa...zamisli uzasa ulazis u mracnu sobu kad tamo zapaljeno 178 sveca( i sve kaplju po namestaju,ja bih se odmah zapitala qq meni da li je ovaj covek piroman i da li cemo pomreti u plamenu) a na krevetu rasute ruzine latice a kraj kreveta recimo stoji sampanjac (koji je meni zasu) i sad ja kao treba da se odusevim i padnem u nesvest (doduse u opste ne sumnjam da bi tolike svece potrosile sav kiseonik).

:hahaha: neverovatno je kako bih se sa ovim hor.znakom a da sam zensko, gnushao ovih situacija na apsolutno isti nacin

:rotf:
 
Boga mi, nije. To je obicna gnjavaza, najobicnija gnjavaza kad te vodi u bioskope, na mirna mesta, pa onda malo u diskoteku, pa ovamo, pa onamo, kao sto su milijarde decaka izvodili devojke. Lepse je kad ti kaze "Uzmi ili ostavi" na samom pocetku.

Meni nije. Izgleda sam romantik? Mada, ovo sto si ti opisala bas i nije zanimljivo, "vec vidjeno", ali to ne znaci da ne moze da nesto osmisli, da vidimo koliko smo kreativni i zainteresovani, ne moze sve uvek na blef
 
Poslednja izmena:

Back
Top