Демократска странка- зло Србије

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.235
Данас док гледамо васколики род србски како као Христос носи свој крст ка врху Голготе требамо бити стално свесни чињенице да нам све ово раде људи који се на прсте две руке могу избројати. Ми им из дана у дан дозвољавамо да живе иако на то немају никакво право, ми им дозвољавамо да нам преотму целокупну имовину, ми смо им дозволили да нам једнога дана слободно могу рећи: "клекните на колена пред нашим гузицама робови!!!"

Комунисти (ако се ова секта безочника уопште може назвати било којим именом) су имали две револуције: Прву - када су нам 1945-те године отели сву имовину, и Другу - која је отпочела петог октобра 2000-те и у којој ће нам сву преотету имовину легално укњижити на своја имена!!! Ми то гледамо свакодневно, ми видимо шта се дешава, ми смо ти који само што им не кажу: - урадили сте нам "оно" однапред, ево окрећемо се да нам то урадите и отпозади!!! -! Био сам срећан када је један од џелата србског народа - безочна битанга Ђики -био убијен, али сам касније схватио да је он у ствари само играчка у рукама још већих моћника који су га ликвидирали оног момента када им више није био потребан, и када је можда мрвица неке закаснеле савести у његовој потамнелој свести почела да вапије за правдом. Та џукела данас није више међу живима, али будите сигурни да ћемо ми као народ живети овоземаљски пакао све док и остатак ове балафурдије не буде пресељен у сотонину близину. О том моменту одлучујете Ви, драга браћо и сестре!!! Али пазите! За то имате још мало времена! За само 25 година бићемо национална мањина у својој земљи, а за 50 година од Срба ће остати само писани трагови. Највећи олош који је икада ходао земљом се зове ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА и за то недаје ни пет пара већ гледа да своју мисију испуни до краја - та огавна говњарија која се као пијавица закачила на здраво ткиво овога народа почела је отворени прогон свега младог, лепог и паметног у овој земљи!!! Посебно су угрожени жене и деца, јер то је онај биолошки сегмент који има сврху продужетка нашег народа. Деца су мета нарко кланова, у власниству Демократске странке, још од основне школе, на часовима грађанског васпитања их уче неморалу и деле презервативе, свакако гледајући да затру и задњу мрву људскости и хришћанског морала у њиховим малим главицама!!!! Јавно се понавља да је болесно и перверзно понашање пожељно - лезбејке и педери су наводно свуда око нас и ми морамо поштовати њихово право на избор, мада је пожељније да постанемо део њих. Наравно, они су пожељни због тога што не остављају потомство за собом. Такође, дрогирана деца ако и поживе довољно дуго, остану без било какве животне искре, без било каквог подстицаја за било шта, а о продужењу врсте и да не говоримо.
Упитајте себе када пођете у своје "приватизоване" фирме које су "стекли" они који никада нису били никоме од користи, који су Вам некада били комунистички директори а сада су ваши демо(крато)власници. Упитајте се да ли сте Ви живели у Србији а они можда у некој другој држави у којој тече мед и млеко где су зарадили своја немерљива богатства. Упитајте се и Ви, драга браћо и сестре, који сте вредно радили у страним државама! Колико Вас је тамо зарадило оваква богатства да може да се овако безочно башкари Србијом купујући све пред собом?! Шта се то десило док смо ми вредно радили држећи очи затворенима?

Размислимо о томе данас, док још има зрнца наде! То зрнце наде је оно што мене лично данас држи у животу, то мајушно и танано зрнце које се ни испод најачих микроскопа не може видети. Али, ако му само дамо мали потстицај оно ће израсти у планину којој никакве силе ни господарства неће моћи да науде....
 
Ja sam čitala do ovog: 'Био сам срећан када је један од џелата србског народа - безочна битанга Ђики -био убијен...'

Sad pitam ja vas takozvane patriote kako neko može ozbiljno da vas shvata i tretira kao normalna, dobronamerna ljudska bića koja vole svoju domovinu i svoj narod, a posle ovakvih reči?

S takvim stavovima i nastupom, vaša politička opcija će padati sve niže u očima građana i niko vas neće shvatati drugačije nego kao gomilu ludaka koji mogu samo da mrze i 'drže' prazno slovo o nekim nepravdama... Neće vas ozbiljno saslušati ni čuti čak ni onda kada se u onome što govorite nađe i poneka istinina... sve što će vam reći biće: lečenje!
 
"Наша политика је стварање будућности, а не уништавање будућности. Наша политика је живот, а не разарања.
Европска будућност Србије једини је сигуран пут до бољег живота за све!"

Борис Тадић











1. Посао за Србију

Сваки грађанин Србије мора да има посао од кога може пристојно да живи. А да бисмо обезбедили инвестирање у нашу земљу, развој предузетништва и запошљавање, Србија мора да буде сигурна и стабилна држава. То је први и најважнији услов да би животни стандард грађана могао да расте.

2. Изградња и развој

Без јаке инфраструктуре нема ни јаке привреде. Без јаке привреде нема ни нових радних места. Морамо у следећих неколико година да изградимо европску путну мрежу, најмање пет великих мостова, телекомуникације као у развијеним земљама и кренемо у пројекат гасификације целе Србије. Да квалитетним системом наводњавања развијамо нашу пољопривреду. На тај начин развој наше земље биће бржи и извеснији.

3. Лечење доступно свима

Квалитетно лечење мора да буде неотуђиво право сваког, а не привилегија. Држава мора да обезбеди да и најугроженији грађанин Србије увек може да рачуна на добру и ефикасну здравствену негу.

4. Знање које се цени

Образовање мора да буде доступно свима, под једнаким условима. А најбољим ученицима и студентима држава треба да омогући да своје драгоцене способности примене у својој земљи, на добробит свих. Знање морамо да поштујемо много више и да награђујемо много боље.

5. Живот без корупције

У Србији мора и може да се живи без корупције. Без корупције у здравству, судству, школству. Без корупције у општини и држави. Борба против корупције и криминала је најважнији задатак јер од остварења тог циља пресудно зависи развој наше земље:klap::super:
 
Откуд "дрињача", једноставно моје порекло је из тог краја!

http://sr.wikipedia.org/sr-el/Дрињача

Најкасније до јуна, крај раскрснице која од села Дрињача води ка Зворнику, Милићима и Братунцу, биће постављена статуа једанаестогодишењег дечака Слободана Стојановића, из села Доње Каменице, код Зворника, који је масакриран у јуну 1992. године на кућном прагу, пошто се вратио да спасе од ратног хаоса пса љубимца.
Ово је за "Новости" изјавио Миле Вукадиновић, председник Борачке организације у Зворнику, после састанка са Зораном Стевановићем, начелником општине Зворник, и Миливојем Иванишевићем и Љубишом Ристићем из београдског Центра за истраживања злочина над српским народом. Коначно је, како каже, решено питање локације овог спомен-обележја - статуе дечака, у бронзи, крај које ће бити и пас чије је избављење Слободана коштало живота.
- Статуу финансира Борачка организација РС, а ради је београдски вајар Миодраг Живковић. Одлучили смо да буде у Дрињачи, на месту које ће бити пред очима пролазника и намерника, где се налазе дечакови посмртни остаци и где почива његова мајка Десанка, која је преминула прошле године. Познато је да је његово тело буквално искасапљено: сечени су нос, уши, прсти. Утиснут му је крст на стомаку. Познати патолог др Зоран Станковић има комплетну документацију о том злочину за који нико није још одговарао.
Како је наш лист писао, у више наврата, дечак је, са оцем Илијом, мајком Десанком и сестром Слађаном, успео крајем јуна 1992. године да избегне из села, с родног огњишта, пред налетом разуларених група, следбеника Алије Изетбеговића и ратног злочинца Насера Орића. Кад је већ био на сигурном, одлучио је да се врати, јер је код куће остао пас, кућни љубимац. Више се није вратио, а његово раскомадано тело пронађено је у једној од гробница тек после више година.
У Дрињачи живи Слободанов отац Илија, а сестра је са породицом у Добрињи, где је удата.
 
"Наша политика је стварање будућности, а не уништавање будућности. Наша политика је живот, а не разарања.
Европска будућност Србије једини је сигуран пут до бољег живота за све!"

Борис Тадић

1. Посао за Србију
Сваки грађанин Србије мора да има посао од кога може пристојно да живи. А да бисмо обезбедили инвестирање у нашу земљу, развој предузетништва и запошљавање, Србија мора да буде сигурна и стабилна држава. То је први и најважнији услов да би животни стандард грађана могао да расте.

2. Изградња и развој
Без јаке инфраструктуре нема ни јаке привреде. Без јаке привреде нема ни нових радних места. Морамо у следећих неколико година да изградимо европску путну мрежу, најмање пет великих мостова, телекомуникације као у развијеним земљама и кренемо у пројекат гасификације целе Србије. Да квалитетним системом наводњавања развијамо нашу пољопривреду. На тај начин развој наше земље биће бржи и извеснији.

3. Лечење доступно свима
валитетно лечење мора да буде неотуђиво право сваког, а не привилегија. Држава мора да обезбеди да и најугроженији грађанин Србије увек може да рачуна на добру и ефикасну здравствену негу.

4. Знање које се цени
Образовање мора да буде доступно свима, под једнаким условима. А најбољим ученицима и студентима држава треба да омогући да своје драгоцене способности примене у својој земљи, на добробит свих. Знање морамо да поштујемо много више и да награђујемо много боље.

5. Живот без корупције

У Србији мора и може да се живи без корупције. Без корупције у здравству, судству, школству. Без корупције у општини и држави. Борба против корупције и криминала је најважнији задатак јер од остварења тог циља пресудно зависи развој наше земље:klap::super:

Sve je to lepo, nego Mimus, jos jedna stvar:

Ako si ti ovo na avataru, bas bi voleo da se nadjemo da prodiskutujemo o politici :D
 
5. Живот без корупције

У Србији мора и може да се живи без корупције. Без корупције у здравству, судству, школству. Без корупције у општини и држави. Борба против корупције и криминала је најважнији задатак јер од остварења тог циља пресудно зависи развој наше земље:klap::super:
U to ce prvi da se uveri bivsi ministar Samardzic.:mrgreen::mrgreen:
 
Ja sam čitala do ovog: 'Био сам срећан када је један од џелата србског народа - безочна битанга Ђики -био убијен...'

Sad pitam ja vas takozvane patriote kako neko može ozbiljno da vas shvata i tretira kao normalna, dobronamerna ljudska bića koja vole svoju domovinu i svoj narod, a posle ovakvih reči?

S takvim stavovima i nastupom, vaša politička opcija će padati sve niže u očima građana i niko vas neće shvatati drugačije nego kao gomilu ludaka koji mogu samo da mrze i 'drže' prazno slovo o nekim nepravdama... Neće vas ozbiljno saslušati ni čuti čak ni onda kada se u onome što govorite nađe i poneka istinina... sve što će vam reći biće: lečenje!

ja sam iskreno bio protiv djindjicevog ubistva, i bio sam da se pomenutom izdajniku za sve zlocine sudi pred sudovima srbije a za ostalo da mu sudi Gospod .... na zalost ne razmisljaju svi isto....

a izdajnike mrze u svim zemljama sveta....

kazi mi zemlju gde izdajnike vole i gde su ravnodusni prema njima?
 

Back
Top