iz bekam rili kjut?

PrincRima

Zainteresovan član
Poruka
105
Imao ovih dana zadovoljstvo da procitam jedan vrlo zanimljiv tekst na temu metrosexualaca. Za one koji to ne znaju (a verujem da ih ima, jer tema je smor), u pitanju je "savremen" muskarac, tretiran Biotherm kozmetikom, pravi majstor za pravljenje krem supe od spanaca, sa urodjenom sposobnoscu da prepozna jednostruko i visestruko upredeni kashmir, zivo zainteresovan da proba svaki novi deterdzent za sudove i vesh, ljubitelj pozorista i umetnosti uopste, sklon nosenju nakita...( u srpskoj varijanti verovatno tumachi soljicu i otkida na uticaj planeta)...bla,bla...a pri cemu nije gay (grafit : Ne budi gay,idi na njivu i sej-moj omiljeni ovih dana). Nego kao vodi racuna o sebi.
Dakle...da li je metrosexualac privlacniji od pravog muskarca...momchine, sto bi se reklo? I da...znam da je stvar ukusa, te molim filozofe da me postede takvih odgovora. Kao i odgovora u kojima ce se raspravljati da li je bitniji izgled ili personality. Tema je od znacaja...moram da znam da li da se kupam u Nivei, ili da odmah, prevetivno lupam shamar.
I podpitanje : Iz Bekam rili kjut?
 
Simpaticna pojava koja je takva sve dok progovori onim svojim glasom i to je sve...Ja licno ne bih mogla da budem sa muskarcem koji se sa mnom otima oko laka za nokte i nameri da nosi moju srebrnu ogrlicu bas kad sam ja pozelela da je stavim. :roll:
 
Autor mora da se umesa, jer vidi da tema krece u nezeljenom pravcu...bekam jeste u naslovu, ali sustinski, isti je podpitanje. I da...odlican je fudbaler...i zena mu jeste sex bomba...i Spice Girls jeste nesto najodvratnije u muzickom smislu ikada...ni-na-na...ali bekam je naslovna digresija, a ne glavna tema.
 
Jes, hi iz rili kjut, bat dzast kjut!!! Noting els!
Eh prince!!!! Kupaj se u Nivei, pozitivno deluje na suvu kozu, dobra je zastita od prolecnog sunca a i lepo mirise (ume to da bude seksi). Ako si pitanje postavio jer devojcica koju muvas ostavlja utisak da zeli od tebe da kuvas i spremas...bezi dalje. Nisi li bolji u nekim drugim stvarcicama :twisted: ? Ili mi se to samo ucinilo? Da, mislila sam da...si mnogo samouvereniji nego sto se da zakljuciti iz tvoje pricice...
 
Kad moram i ja da se umesham! A nisam mislio...
Vidim da iza ovog topica stoji mastermajnd koji nas zagolica, pa iz svoje sluzbenichke fotelje posmatra kako se dzapamo oko mirishljavih i napuderisanih mushkaraca! E, pa necu mu pruziti takvu zadovoljshtinu! Jer za mene ovakva tema nema nikakvog diskusionog znachaja. Eto ti ga NA!
 
enrico:
Kad moram i ja da se umesham! A nisam mislio...
Vidim da iza ovog topica stoji mastermajnd koji nas zagolica, pa iz svoje sluzbenichke fotelje posmatra kako se dzapamo oko mirishljavih i napuderisanih mushkaraca! E, pa necu mu pruziti takvu zadovoljshtinu! Jer za mene ovakva tema nema nikakvog diskusionog znachaja. Eto ti ga NA!
Zahvaljujem...bolje i javno raskrinkavanje pravih motiva, nego nezeljeno skretanje teme na samouverenost autora i eventualno, ne daj boze, prosirivanje iste.
 
Ne brini, salim se ja malo....odoh...a ako imas normalan i konstruktivan predlog sta napisati na topic "does women's increased presence in the military influence your stance on drafting women?" javi se na private...
 
Pa ti ga stvarno pretera sa krajnostima!
Izmedju napirlitanog, namirisanog, okicenog, nakicenog, skockanog "savremenog" tipa i zapustenog, sa dlakama iz nosa i usiju, u znoju okupanog (i aromatizovanog "prirodnim mirisima") "naturalnog" tipa muskarca, valjda postoji jos nesto?!
 

Back
Top