Cista politicka igra-PREVARA!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cecaforever

Početnik
Poruka
14
Postovani,

koristim priliku da vam se obratim sa molbom da mi date pravi savet u vezi nepostovanja propisa iz ugovora o putovanju,a od strane turisticke agencije Matico.

Naime,preko gorepomenute agencije uplatila sam aranzman za letovanje u Turskoj,Alanja, u periodu od 25.juna do 6.jula ove godine u hotelu Kleopatra inn,usluga-all inclusive.

Posto nista od uplacenog nismo dobili,smestaj nekvalitetan,hrana katastrofalna,zalili smo se istog dana agenciji ali su oni drsko odbili da razgovaraju sa nama.

Po povratku u Beograd,a u zakonskom roku od 8 dana,podneli smo prigovor u pisanoj formi direktoru agencije,koji nam je,takodje u zakonskom roku,odgovorio da on delimicno uvazava nase primedbe,tj.priznaje da je smestaj bio los i nekvalitetan,kao i hrana,ali agencija moze da nam nadoknadi samo deo troskova,a deo nam vraca kroz naredne aranzmane koje budemo uplatili preko njih,sa cime se mi naravno nismo slozili.PNakon dobijenog odgovora,pokusali smo da stupimo u kontakt sa direktorom agencije i ponovo razgovaramo sa njim, ali on nije hteo da razgovara sa nama i uputio nas je na arbitrazni sud YUTE.

Mi smo jako ljuti i nezadovoljni ovakvim postupkom agencije i molili bismo vas da nam kazete koja su nasa prava,kako dalje treba da postupimo i sta mozemo ocekivati ako se obratimo YUTI?

Sa razlogom se ne potpisujemo!


Srdacan pozdrav!


PS. Vasa misljenja i sugestije mozete poslati i na nasu e-mail adresu>
cecaforever@hotmail.com
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top