KOORDINACIONI CENTAR SELIMO NA KOSOVO

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Ministar za Kosovo i Metohiju Goran Bogdanović u razgovoru za Press najavljuje promene u politici ovog ministarstva. Prema njegovim rečima, prvi korak biće selidba Koordinacionog centra za KiM iz Beograda na Kosmet!

- Plan je da se, između ostalog, Koordinacioni centar preseli na Kosovo! Šta će nam Centar za Kosovo u Beogradu?! Sedište bi trebalo da bude u pokrajini i da se u njegov rad uključe ljudi koji su na Kosovu, jer oni najbolje znaju kako se dole živi.
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=41950&sectionId=37
 
nemaš ti pojma idi amine:mrgreen:
pravi srbi su oni sa kojima ja nebi nikad mogao popiti piche,a ne ti sa kojim bi to možda i prošlo:mrgreen:

Nemas ti pojma croatian........pravi srbi su moji drugovi , koji se skoluju u Londonu, letuju na Ibizi, pa ako hoces , i saniraju u Milanu;)........

A ove seljachine , sto se busaju u sajkace, su nesto kao vasi hercegovci.....svaki narod svoja go*vna ima........i kao sto se kod vas od hercegovackih seljachina ne vide posteni rijecani, zagrebcani ili puljani, tako kod nas od ovih vukoyebaca , tesko mozes cuti prvavog srbina.........
 
Nemas ti pojma croatian........pravi srbi su moji drugovi , koji se skoluju u Londonu, letuju na Ibizi, pa ako hoces , i saniraju u Milanu;)........

A ove seljachine , sto se busaju u sajkace, su nesto kao vasi hercegovci.....svaki narod svoja go*vna ima........i kao sto se kod vas od hercegovackih seljachina, ne vide posteni rijecani, zagrebcani ili puljani, tako kod nas od ovih vukoyebaca , tesko mozes cuti prvavog srbina.........


So na ranu... :mrgreen:
 

Back
Top