Laži o ujedinjenju Crne Gore i Srbije i 1918. 1919. i 1920. godini

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.960
Pošto sa našao dva autentična dokumenta iz tih vremena iz tadašnjeg poznatog New York Times-a, odlučio sam da ih postavim ovdje, pa tako da razbijemo mitove:

CG.png


CGI.jpg


I ovo govori dosta. :rtfm:
 
Ja vecih smorova u svom zivotu nisam video od tih "crnogoraca", pa drzava koja ima oko 500 000 stanovnika ima nekih 200 000 koji se izjasnjavaju kao Srbi, onda ako izdvojimo one koji su pre svega siptari i muslimani ("bosnjaci") ostada da je "crnogoraca" jedva nekih 100inak "tisuca". Ae dosta je bilo, smorovi, udavi, kako covek da vas zove :P

Ajde, pročitajte prvo šta piše, pa onda komentarišite!!! :otkacio:
 
Pošto sa našao dva autentična dokumenta iz tih vremena iz tadašnjeg poznatog New York Times-a, odlučio sam da ih postavim ovdje, pa tako da razbijemo mitove:

Pogledajte prilog 39984

Pogledajte prilog 39985

I ovo govori dosta. :rtfm:

I ja mislim da govori dosta. Ovo ljudi i napadaju i brane, a da nijesu procitali ni retka. Dokumenti su na engleskom i ko iole razumije ovaj jezik, shvatice da ovi dokumenti idu u prilog ujedinjenju, jer se i ovlas gledano vidi da npr. nije nista drugo do dinasticki sukob dvije srpske dinastije oko prvenstva prestola, zlokobna uloga Italije u buducim dogadjajima (zlosrecni tzv. Bozicni ustanak), cinjenica da su svi crnogorski vojnici i oficiri koji su izrazili lojalnost ujedinjenju i novoj drzavi zadrzali ili prosirili beneficije iz prethodne, itd., itd., itd. ...
:klap: moze ovo ...
:think: ovo sigurno ...
:hahaha: ovo kao komentar neopreznima ...
:rotf: ovo isto ...
:bye: ... Cao, nema vise ...
 

Back
Top