ne voli me njen decko

webhanuma

Primećen član
Poruka
926
Biljana je povucena devojka atraktivnog izgleda. Zaljubila se u skota i bila srecna kad mu se priblizila nakon godinu i vise dana. Pregazio ju je najstrasnije.
Sveprisutni elementi ponizenja ukljucili su i:
1. uselio se kod njene familije kad mu je je bio neophodan smestaj i promenio telefon odmah po izlasku, novu adresu nije prijavio. Ona njegove roditelje ne zna jer je iz drugog grada i nikad je nije pozvao.
2. sve vreme njihove veze akutna patnja zbog bivse za koju bi i dan danas svet prevrnuo (prevarila ga je na poprilicno gnusan nacin), Biljana sve saslusala i pregurala... onako prijateljski s njim :hahaha:
3. dobila blizanac telefonsku karticu od njega (da bi mogao njenu sa svim nezeljenim kontaktima da spali)
4. poprilicna doza ljubomore i posesivnosti prozima njihovu vezu sto je neobicno s obzirom da mu nije stalo
5. kartica koju je dobila sadrzala je poruke koje je u toku njihove veze slao bivsoj
6. u doba dok mi ona prica o pomirenju on srece neke moje poznanike i prica kako nema devojku
7. ne mogu vise al' ima materijala

Ostavio ju je bez objasnjenja... kad je promenio broj.. priblizivsi se kad mu je zatrebala, za sta god :thumbdown:
U medjuvremenu ostala je osakacena za prijatelje. Kukala mi je dan za danom ko je i kakav je.... ali mu se vratila. Sad je sramota ili sta vec i pokusava da me ubedi u suprotno time sto valjda treba live da pratim njihov odnos (koji se nije izmenio).
Prosto me NE INTERESUJE njen decko!!!!!! Meni ni u dzep ni iz dzepa, srecna sam dok je vidim s osmehom, ali... isti izostaje. Tretira je i dalje ko' krpu :dash:

Ne zelim da saznajem ni koliko je los ni da mi dokazuje da nije. Sama ga je birala i prihvatila sam to kao neminovnost. Ne zelim da izlazim sa njima, da se cujem s njom kad je kod njega, ili s njegovog telefona ili uz njegova dobacivanja.... on je za mene bio i ostao nula, koju ona volE. Al' jel' moram i ja?

Pre neki dan bejah prinudjena da izadjem sa njima... jer valjda je gazda ne pusta samu.
Rec aman nije progovorila... a zvala me je nebrojeno puta... da se pridruzim ja njima.
Kad sam dosla on se sportasio na drugoj strani, pa smo cekali dozvolu da idemo na kafu da se on pridruzi kasnije...
Priupitah za neko planinarenje koje smo dogovarale, on bi sa nama.
Kafa, on bi sa nama. Imal' neko zivo blato da ga pozovem i tamo? Biljka ljudozderka u botanickoj? Ista?

Kako izbeci njega a ostati tu za nju? Sjajna je devojka ... cim se udalji od njega :whistling:
 
Biljana je povucena devojka atraktivnog izgleda. Zaljubila se u skota...
... Priupitah za neko planinarenje koje smo dogovarale, on bi sa nama.
... Kafa, on bi sa nama.
... Imal' neko zivo blato da ga pozovem i tamo? Biljka ljudozderka u botanickoj? Ista?
... Kako izbeci njega a ostati tu za nju?
... Sjajna je devojka ... cim se udalji od njega :whistling:
Je l' ti sad jasnija sopstvena priča?



Opasno si se naložila na Bilju, šećeru.
 
Opasno si se naložila na Bilju, šećeru.
Kojo bRe man' se corava posla :mrgreen:
OvI njen mi se ne dopada... nikako... pitam se sta sam bogu zgresila da tracim vreme na njega.
Ne patim ja toliko za njom, koliko se pitam jel' moguce videti je izolovano od njega jer ovo je za me mene vec presedan.
Svaka informacija ide prvo na overu kod njega... al' imadem problem -on mi nikad nije bio dalje od poznanika i zelim tako da ostane pa taman se ona udala za njega. Zelim ga van MOG zivota, a ne razumem zasto misli da je celina sa njim?!
 
Pa jednostavno ga izbegavaj,kakve tu ima filozofije?Mašte,analitičke sposobnosti,talenta za priču,dramske scenarije i ostalo imaš,pa gledaj kako da budeš uvek što dalje od njega...što kaže Kole,ne možeš da provodiš 24h sa drugaricom,a ne možeš ni da joj pomogneš ako je tako patološki zatelebana.:mrgreen:
 
Dopustiću sebi da se malo zadržim na analizi fizionomije dotičnog muškarca i probam da je bar sa nekoliko letimičnih poteza ocrtam:

Verovatno se radi o mladiću od dvadeset sedam ili osam godina, malo višem od srednjeg rasta, sa retkom plavom, malo dužom kosom i sa pramenasto ovde-onde izraslim i jedva obeleženim nausnicama i bradicom. Uredan je, uvek čist i voli da se odeva pomodno, ali ne po svaku cenu. Na prvi pogled kao pogrbljen i nespretan, a zato nimalo poguren, čak i okretan. Verujem da ostali Biljini prijatelji nalaze da su mu maniri pristojni, a razgovor uvek prikladan.

Niko ne bi rekao da je ružan, ali se njegovo lice nikome ne dopada. Glava mu je verovatno malo izdužena na potiljku, a sa strane nekako spljoštena, te mu lice dolazi oštro. Čelo visoko i usko, a crte na licu sitne; oko oštro, nos malen, oštrljast, usne duge i tanke. U licu izgleda bolešljiv, ali to se samo tako čini. Ima verovatno neke opore brazde na obrazima blizu jagodica, te izgleda kao čovek koji se oporavlja posle teške bolesti. Međutim, on je potpuno zdrav i snažan i nikad nije bio bolestan.

Hoda i kreće se jako ružno, ali nikud se ne žuri. Reklo bi se, nikad ga ništa ne može dovesti u nepriliku; on u svakoj prilici i u svakom društvu verovatno ostaje isti. Pun je samozadovoljstva ali ga sam u sebi ne zapaža.

Verovatno govori ubrzano, užurbano, ali u isti mah samouvereno, i ne nateže se s rečima, sipa ih kao iz rukava. Njegove misli, bez obzira što je brz na jeziku, verovatno su mirne, odmerene, jasne i definitivne. I to se naročito ističe. Njegov izgovor je začuđujuće jasan, reči se verovatno krune kao podjednaka krupna zrna, uvek probrane i uvek spremne da posluže. Ispočetka, to ti se svidi, a posle ti je čisto odvratno baš od tog jasnog izgovora, od tog bisera večito spremnih reči.

Tebi se verovatno pričinjava da jezik u njegovim ustima mora biti nekog sasvim osobitog oblika, nekako neobično dugačak i tanak jezik, gotovo straobalno crven sa izvanredno oštrim vrhom, koji se neprestano sam od sebe vrti.

Eto, takav mladić overava ama baš svaku informaciju koja kreće od tebe ka Biljani, takav mladić misli da je Biljanče s njim celina i da je više zaslužuje od jedne Webhanume. :mrgreen:
 
Pa jednostavno ga izbegavaj,kakve tu ima filozofije?Mašte,analitičke sposobnosti,talenta za priču,dramske scenarije i ostalo imaš,pa gledaj kako da budeš uvek što dalje od njega...što kaže Kole,ne možeš da provodiš 24h sa drugaricom,a ne možeš ni da joj pomogneš ako je tako patološki zatelebana.:mrgreen:
:hahaha:Jesu ovo komplimenti upakovani izmedju prve i poslednje recenice? :heart:
Evo kako tece izbegavanje njega.
Mesec i nesto se ugovara kafa, da bi u doba kad je lopta na mom terenu ja 3 puta bila pozvana u mom komsiluku, ali dok je ona s njim. Neposredna blizina -nisam u mogucnosti da odbijem. Prva dva puta odbila, treci.... musavo se prisljampcila sa rolerima u prolazu :whistling:
Nisam opterecujuc lik u druzenju... nasuprot, volim siri krug ljudi i guse me svakodnevni kontakti ako odnos nije M-F veza. Treba da se cujemo, nije definisano ni kad ni da mora. Zove me OD DECKA... s njegovog mobilnog ili fixnog, uz njegovo konstantno ubacivanje u razgovor. Nema nje... dozivim kao da me on pozvao :roll:
A da ne objasnjavam kako ona saznaje da idu na more, ja pitam ... pa se prenese gazdi, pa gazda uzvrati. Pfuj! :dash:
Ugovorile smo neko planinarenje pre par meseci... kad sam shvatila da bi se on pridruzio, ili bolje da ona ne bi isla bez njega :banovati:
Rostilj -s jedne strane zovu me... s druge strane njen identitet se gubi. S njom se prica tako sto se obraca NJEMU, uzvraca on... Opet ista stvar, jedan vikend sam pomerila... drugi ne mogu (to sve ide sa ugadjanjem koje sokice pijem), ali aman sto mi ne treba ovakav odnos.

Da je pozovem, verujem da bi se i u kozmetickom salonu pridruzio.
Boles'

A 24h sigurno ne zelim s drugaricom jer boy oh boy sto nisam taj lik! Ne zelim cak ni da joj pomognem "otvaranjem ociju". Zao mi je ali nekako znam da su meni najvise u zivotu pomogli ljudi koji su mi bili podrska sa strane... dakle cutim, stojim... i na sve cu da pristanem osim da se osudim na ta kolektivna druzenja.
 
Verovatno se radi o mladiću od dvadeset sedam ili osam godina, malo višem od srednjeg rasta,
Da nije bilo ostatka bila bih ubedjena da si ti tip zaduzen za cumur :lol:
sa retkom plavom, malo dužom kosom i sa pramenasto ovde-onde izraslim i jedva obeleženim nausnicama i bradicom.
Nema bradicu/nausnice, kosa tamna, cesto i lepo istrimovan jerbo radi pa mora
Uredan je, uvek čist i voli da se odeva pomodno, ali ne po svaku cenu
Da je uredan pa i nije... delili smo radni prostor, ono sto jes' jes' bolje je organizovan nego ja, al' ja sam heavy kategorija :mrgreen:
Pomodno... pa eto srecni smo bili kad je presto' da nosi metalni kais :hahaha: Dobro ne bas, unosim dramske elemente, ali zaista nije bas da bi se stilom proslavio.
Na prvi pogled kao pogrbljen i nespretan, a zato nimalo poguren, čak i okretan.
Atletski pristojno gradjen
Verujem da ostali Biljini prijatelji nalaze da su mu maniri pristojni, a razgovor uvek prikladan.
Manira nema, Biljine prijatelje je rastero', a razgovor mis'im nije mu brate bas prikladan bate. Nadimak =brate, sta reci a ne zaplakati :rumenko:
Niko ne bi rekao da je ružan, ali se njegovo lice nikome ne dopada.
Nije mi odbojan
Glava mu je verovatno malo izdužena na potiljku, a sa strane nekako spljoštena, te mu lice dolazi oštro.
E usra' ga sad :rotf:
Čelo visoko i usko, a crte na licu sitne; oko oštro, nos malen, oštrljast, usne duge i tanke.
:super:
U licu izgleda bolešljiv,
Seljacko zdravo dete
Hoda i kreće se jako ružno, ali nikud se ne žuri.
Totalno je hektican lik. Veoma brzi pokreti... i kefalo moram priznati.:roll:
ne nateže se s rečima, sipa ih kao iz rukava.
Ma natezo' bi se on... samo kad bi imo' siri vokabular... al' jb.g Vendi uzela Vukajliju :klap:
Njegov izgovor je začuđujuće jasan
Vranje :rotf:
Tebi se verovatno pričinjava da jezik u njegovim ustima mora biti nekog sasvim osobitog oblika, nekako neobično dugačak i tanak jezik, gotovo straobalno crven sa izvanredno oštrim vrhom, koji se neprestano sam od sebe vrti.
Kako da ti kazem... citam ovo i mislim.... mmmmm.... Kapri

:*
Kojo ak' nista ne upali moz'mo zajedno u Gloriju... Hello... i te vec sa lepim naslovnim stranama i masnim papirom.
 
Kažu da čovek od rada postaje dobar i pošten. Eto, dakle, imam bar izvesnu šansu. :)

Tačnije, verovao sam da imam sve dok nisi odustala od letovanja na Kapriju i velikodušno mi ponudila ovu, ovu... kombinaciju sa Glorijom i Hello-om. Čini mi se da sam se povodom njenog dečka i setio izvesne fizionomije koje ne mogu da se otresem. Prema tome, neka ovo naše upoznavanje bude poput druženja njenog dečka i tebe.
Duhovito i tužno, surovo i nežno. Hvala ti, u svakom slučaju. :)


Otiš'o sam. :heart:
 
Čini mi se da je jedino rešenje da on nju ostavi. Ako ga ona nije otkačila do sada i pored svih tih užasa koje joj radi, ne znam šta još on treba da uradi. Ono što bih ja uradila jeste suočavanje sa njom. Pa bih joj rekla šta mislim i da neću da se viđamo kada je on tu. I stvarno bih odbijala te kombinacije. Zaista, nema razloga da se i ti gnjaviš sa njim, ako ona već nema dovoljno snage. Uostalom, njen je izbor, nije tvoj. A možda joj time i učiniš uslugu. Možda, kada izgubi i poslednjeg prijatelja, shvati šta se stvarno dešava, pa joj ta tuga da snage da otkači kretena.
 
bila ja u nekoj slicnoj situaciji,samo sto decko od drugarice nije bio parazit ko ovaj gore,medjutim oni su imali neki sado mazo odnos.i meni se jednog dana smucilo da vise slusam njeno kukanje,da me opet ispaljuje zbog njega,ili jos gore da i njega vodi sa sobom svaki put kad se vidja sa drugaricama :neutral: i ja joj to rekla kad mi puko film,onako ni malo suptilno,pa nismo sest meseci imli kontakt,onda se ona u medjuvremenu primirila,postala skoro normalna kad se valjda zasitila,pa smo opet pocele da se druzimo.

negooo...ako ona nece nista da menja,i ako se na cudan mazohisticki nacin nalazi u celoj situaciji svojom voljom i ako je uslovno receno zadovoljna,ne mozes ti tu mnogo da uradis...
 
Pitanje je koliko ti je ta devojka vazna u zivotu
ona moze da bude njegova krpa jos sto hiljada godina,a ti ces da se jedes i nerviras zbog toga sve vreme
Nema tu mnogo pomoci.Sama ga je birala.Kad zauvek ode od nje,a ti budes imala vremena,snage i volje da je vadis iz blata ti ponovo prihvati da ti bude drugarica.
To ti je moj prijateljski savet dat na licnom iskustvu.Samo sto ta moja drugarica vise nije sa nama. Tu je jedina kvaka:sad2: Ali ona je naletela na teskog manijaka,i ne bih o tome.Nek mrtvi pocivaju s mirom:cool:
 
Da nije bilo ostatka bila bih ubedjena da si ti tip zaduzen za cumur :lol:
Nema bradicu/nausnice, kosa tamna, cesto i lepo istrimovan jerbo radi pa mora

Da je uredan pa i nije... delili smo radni prostor, ono sto jes' jes' bolje je organizovan nego ja, al' ja sam heavy kategorija :mrgreen:
Pomodno... pa eto srecni smo bili kad je presto' da nosi metalni kais :hahaha: Dobro ne bas, unosim dramske elemente, ali zaista nije bas da bi se stilom proslavio.
Atletski pristojno gradjen
Manira nema, Biljine prijatelje je rastero', a razgovor mis'im nije mu brate bas prikladan bate. Nadimak =brate, sta reci a ne zaplakati :rumenko:

Nije mi odbojan
E usra' ga sad :rotf:
:super:
Seljacko zdravo dete
Totalno je hektican lik. Veoma brzi pokreti... i kefalo moram priznati.:roll:

Ma natezo' bi se on... samo kad bi imo' siri vokabular... al' jb.g Vendi uzela Vukajliju :klap:

Vranje :rotf:
Kako da ti kazem... citam ovo i mislim.... mmmmm.... Kapri

:*
Kojo ak' nista ne upali moz'mo zajedno u Gloriju... Hello... i te vec sa lepim naslovnim stranama i masnim papirom.
Užas!:(Spremi vodu i kocku šećera ili sigurnu kuću za tvoju drugaricu kad se završi ljubavna priča.Nema tu pomoći.
 
ne mislim da je bas glavna fora i problem u tome sto je on manijak, nego sto ne moze da vidi sa drugaricom nasamo, na miru...
i sama sam bila u slicnom problemu...ja sam jos bila i manje vise ok sa tim deckom...ali nisam ga nesto narocito postovala i gotivila...ona i ja smo bile bas jako bliske pre toga...a oni u simbiozi...nigde sami...pa hocu i ja da popricam sa drugaricom o nekim intimnim stvarima...o nekim nasim pricama...da se depiliramo, farbamo kosu...da dozivimo nesto nase...ma samo da normalno popijem kaficu i popricam...a ne da figuriram u njihovom drustvu, tek forme radi, dok gledam i slusam njihova egzibicionisticka prepucavanja i igram ulogu arbitra...ili dok ona resava ukrstene reci...ili tako nesto...
tesko mi je to palo...mesecima me je mucilo...a problem nisam resila...sad je sticajem okolnosti drugacija situacija, bolja...ali sve se to izlizalo...ybga...
 
Sta bre ti imas da volis i ne volis njenog decka?

Ne dopadaju se ni meni neke devojke mojih prijatelja, ali ne uzimam sebi za pravo da kazem, 'uuu, to je fufetina, kako da ga spasem od te fuksetine, on je fini decko, nju ne mogu ocima da vidim' i te fore. Ili, jos gore 'eeeeee, meni je dosadno bez njega, sta sad ima da se drzi za ruke sa njom mesto mi da idemo na bilijar, kakav smor'. Kako je nekome u nekoj vezi... to oni znaju, a spolja se teze razume kako i zasto i 'de je tu rezon. I nemam ja tu sta da aminujem.

Prema tome - ne svidja ti se? Cutis. Hoces da joj kazes da joj je decko smrda? Nemoj. Neprijatno ti je sa njim? Svejedno se smesis, ili ne ides sa njima. Znas ti sta je najbolje za nju, a on je... ma ne znas, a i da znas, nije bitno ako ona ne zna. A ti joj neces objasniti.
 
E sad cu ti reci- u srednjoj skoli smo se super druzili nas cetvoro jedan decko i nas tri. Po zavrsetku srednje jedna ode kuci posto nije iz Bg, a druga s euda (ona je iz Bg). Ta sto s eudala ne pozove mene i tog drugara na svadbu i nikog zivog sem svoje porodice i te druge drugarice, koja nije iz Bg, koja joj je istovremeno bila kuma.
Naknadno smo preko nekih drugih ljudi saznali da je muz maltretira, bije, ne da joj da se druzi itd. Drugar i ja smo je vise puta zvali da se vidimo. Zadnji put kad sam je pozvala, a to je bilo davno, pitam je nju gde je sta radi, da li je ziva. Kraj cele price je bio taj da mi je ona rekla da joj je on slucajno, ali sasvim slucajno bacio tel. imenik i izbrisao sve brojeve telefona iz mob. Pitam ko on, a ona meni kaze pa ON i jedva izgovori muzevljevo ime. Mislim d as eona vec pomirila sa tim da joj nema izlaza........
Tako da ako tvoja drugarica bude odlucila u jednom trenutku da prekine kontakt i s atobom, pod njegovim uticajem, narocito ako se uda za njega i rodi dete ti tu najverovatnije nista neces moci da uradis.
 
dobro pobedonoscev...kad si sa nekim bas blizak...bude ti tesko kad drasticno promeni odnos prema tebi...
i nije bas lako da se smesis kad ti do smeha nije...ili da ne ides sa njima kad nekog volis...
bar meni...

Vidi, kad si ti u vezi sa nekim - ne znam dal' jesi, dal' si udata, sta bilo, nije bitno - onda valjda i ti promenis ponasanje, manje vremena imas za drugarice, neko drugi ti je sad bitniji, sa njim ti je najlepse... jel' tako? Ja znam da je tako sa mnom, i znam da je tako kod mojih drugova.

I to je prirodno. I ne treba biti ljubomoran nego se treba truditi da ti bude drago jer je njima lepo.

I, na kraju krajeva, u danasnje doba vecina veza pukne, pa ce doci i tvojih pet minuta da ga izogovarate i da idete kod kozmeticara ;) Eto.
 
:bye:Pozz webhanuma:bye::bye:

Mene zanima nesto sto nisi napisala a to je-sta vas dve imate zajednicko?
Da li je ona imala nekog tipa pre njega,kako se u tim vezama ponasala?
Kako se ponasala pre nego sto je uopste upoznala njega?Kako bi je opisala kao osobu posle svih situacija kroz koje si je ispratila?
Pitam te ovo jer ja nikada ne bih mogla da se druzim na duze vreme sa toliko "metiljavom" osobom koja nema ni malo dostojanstva,svog "JA",koja dozvoljava da je neko prosto "izbrise",da bude kao zombi.
Imala bih strpljenja mozda izvesno vreme ako bih zakljucila da ,sto kazu ljudi "nema losu dusu",ali sa takvim ponasanjem sigurno ne bih dugo izdrzala.Imam i ja milion mana, ali ako ista ne podnosim to je kada neko toliko gazi sebe,ne sme da se uhvati u kostac sa problemima,plus uvlaci i druge u to.
Koliko sam te sretala po nekim drugim pdf,stekla sam(koliko god je to preko neta moguce) o tebi sliku kao o otresitoj,pametnoj devojci koja ume da kaze sta misli.Nije puki kompliment,ovo zaista mislim pa mi nije jasno otkud ti u prici sa ovakvom osobom?
 
Vidi, kad si ti u vezi sa nekim - ne znam dal' jesi, dal' si udata, sta bilo, nije bitno - onda valjda i ti promenis ponasanje, manje vremena imas za drugarice, neko drugi ti je sad bitniji, sa njim ti je najlepse... jel' tako? Ja znam da je tako sa mnom, i znam da je tako kod mojih drugova.

I to je prirodno. I ne treba biti ljubomoran nego se treba truditi da ti bude drago jer je njima lepo.

I, na kraju krajeva, u danasnje doba vecina veza pukne, pa ce doci i tvojih pet minuta da ga izogovarate i da idete kod kozmeticara ;) Eto.

Normalno je da kad si u vezi, naročito dok je to još sveže, nemaš toliko vremena za prijatelje i da oni pravi iskreni prijatelji to razumeju i da se raduju zbog tebe ali ovo ponašanje njene drugarice i tog famoznog tipusa već ima odlike patologije. Ili si ti taj iz Vranja? :think:
 

Back
Top