Ne postoje IMPOTENTNI muskarci, od ZENE sve ZAVISI

Snezna_kraljica:
iluzionista:
Ovo mi se svidja. Nesto s cime mogu da se slozim s tobom. (Slazemo se kao kosulje :)) Ali opet to u krevetu ne podrazumeva ono klasicno. Vec igrice i igrice i mastu i...
Pa, naravno. Da ne bi bilo dosadno samo jedno te isto, mora raditi masta...
Eto, opet teorije... a rekla sam da necu... :oops: :roll:

Ako imas neku teorijicu, samo je kazi. Ili bar sapni. :lol:
 
iluzionista:
Ako imas neku teorijicu, samo je kazi. Ili bar sapni. :lol:
Pa... Kako ne bi sex dosadio, moraju se igrati igrice u krevetu i d radi masta.
(mnoge veze se i odrzavaju na tome.. Znam da je jedan mladic hteo da se ozeni jednom devojkom, i da je, nakon raskida mesec dana pred vencanje, rekao 'A imali smo toliko toga da probamo...')
Ali...
U sexu nije vazna toliko stalna potreba za eksperimentisanjem, koliko - promena. Promena NACINA funkcionisanja maste. Promena interesovanja. Toplo-hladno.
Zasto ne probati nesto po kama-tantri? Na primer, ono uzdrzavanje od sexa nedelju dana, uz neprekidno izazivanje, dodirivanje, ali da je sam sexualni cin zabranjen, po dogovoru? Na taj nacin se podstice bolja komunikacija...

Nego, znas sta je problem u nasoj civilizaciji? To sto se sex smatra necim prljavim (tako roditelji najcesce uce decu), tako da u glavi nekih devojaka stvara odbojnost prema njemu...
A u Indiji su devojcice od najranijih godina ucene sexualnoj vestini, odnosno, teoriji.
Zato i mnogi nasi muskarci ne vole nevine, jer, blago receno, nemaju pojma, stegnute su, i tek treba da istraze sebe i pocnu da razmisljaju na sexualni nacin.
To je izvrnuta slika naseg sveta, velike kontradiktornosti su u pitanju...
 

Back
Top