Brat i sestra...

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Sram vas bilo perverznjaci jedni... :otkacio: Znam na sta ste prvo zamislili kada ste videli temu, i onda jos hocete da citate sta pise... Ej sta pise.... Ccc.. Sram vas bilo.... :evil::thumbdown:




Hteo sam da pitam, zapravo, jer je ovo podforum o ljubavi...

Mislim da je ljubav brata prema sestri i obrnuto ipak jaca od bilo koje druge... Naravno pod uslovom da se slazu OK! :) Jer devojku volis jer ce ti dati, a sestru volis i bez toga... :)




Forumasi, jel imate brata/sestru i jel se volite! :)
 
Sunce zadje za Neven, za goru,
Junaci se iz mora izvoze.
Brojala ih mlada urdevica.
Sve junake na broj nabrojila
Do tri dobra svoja ne nabroji.
Prvo dobro- urda gospodara,
Drugo dobro- ru?noga devera
Tre?e dobro- brata rodjenoga.
Za urdem je kosu odrezala,
za deverom lice nagrdila
a za bratom oci izvadila.
Kosu sece kosa opet raste,
lice grdi a lice izrasta,
ali oci izrasti nemogu
niti srce za bratom rodjenim.

Tako kaze pesma... :(
 
E moj ti..... imam ja dosta ljudi koje volim i bez da mi daju..... a nisu mi rod. A imam i brata i OK smo. Bar poslednjih nekoliko godina..... i on tako povremeno gleda šta su pacijenti po Krsti napisali i smeje se....... :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hehehe, nisam. To mi se jos nije desilo...

Nego tako mi nesto palo na pamet. Ja imam sestru stariju. Zakon je kada si mladji brat 8)

Ja imam mladjeg brata. Kad smo bili mali dovoljno sam ga tukla, tako da je sad postao dobar chovek.:cool:
Veoma se volimo.
Mislim da mushkarci koji imaju sestre mnogo bolje razumeju zzene i mnogo su bolji prema njima. Isto vazzi i za zzene sa brachom.

Inace, sad mi je jasno kako to da si ti tako dobar i sharmantan. :ok:
 
Sram vas bilo perverznjaci jedni... :otkacio: Znam na sta ste prvo zamislili kada ste videli temu, i onda jos hocete da citate sta pise... Ej sta pise.... Ccc.. Sram vas bilo.... :evil::thumbdown:




Hteo sam da pitam, zapravo, jer je ovo podforum o ljubavi...

Mislim da je ljubav brata prema sestri i obrnuto ipak jaca od bilo koje druge... Naravno pod uslovom da se slazu OK! :) Jer devojku volis jer ce ti dati, a sestru volis i bez toga... :)




Forumasi, jel imate brata/sestru i jel se volite! :)

Zasto uporedjujes razlicite vrste ljubavi? :dontunderstand:
 

Back
Top