zlostavljanje

Aman čoveče, u pitanju je maltretiranje, teško psihičko (a najverovatnije i fiziičko) maltretiranje. Tebi je to normalno u nekim slučajevima? Ajde navedimi neki primer u kom odobravaš da je on tako maltretira....To je bre za svaku osudu..
U pitanju JESTE maltretiranje. Ne sporim. A cime je maltretiranje uzrokovano.
O D G O V O R I mi ? To zelim da cujem.
 
Aman čoveče, u pitanju je maltretiranje, teško psihičko (a najverovatnije i fiziičko) maltretiranje. Tebi je to normalno u nekim slučajevima? Ajde navedimi neki primer u kom odobravaš da je on tako maltretira....To je bre za svaku osudu..

ja cak verujem i da je fizicki zlostavlja..sto je strasno..
 
Zamisli muza (decka) koji ti stalno nesto zvoca , prigovara, udebljao se kao SVINJA, ponasa se kao muska prostitutka...
Da li bi ga trpjela? :think:
Kad mi je nešto nepodnošljivo ja pokušam da promenim na neki normalan način, a ako ne ide, odem.

Ne mogu ni da zamislim situaciju u kojoj nekoga maltretiram jer ni je to odvratno, i ne vidim svrhu.
 
U pitanju JESTE maltretiranje. Ne sporim. A cime je maltretiranje uzrokovano.
O D G O V O R I mi ? To zelim da cujem.


To uopšte nije važno...Rekao sam već, da je najgora na svetu, ovako nešto ne zaslužuje niko. Ako mu nije po volji, može da joj kaže zbogom. Koj je qu... sa njom, ako ne može očima da je gleda? Ne, on umesto toga nju maltretira...Znači da je bolestan...
 
U pitanju JESTE maltretiranje. Ne sporim. A cime je maltretiranje uzrokovano.
O D G O V O R I mi ? To zelim da cujem.

A iz cega zakljucujes da je ona icim uzrokovala njegovo vrlo ozbiljno maltretiranje..osim sto ga je prihvatala i time ga ohrabrivala na sve dalje i vise maltretiranje ..a zasto je to uradila pa sada trazi pomoc ..to ona zna..
 
To uopšte nije važno...Rekao sam već, da je najgora na svetu, ovako nešto ne zaslužuje niko. Ako mu nije po volji, može da joj kaže zbogom. Koj je qu... sa njom, ako ne može očima da je gleda? Ne, on umesto toga nju maltretira...Znači da je bolestan...

BRAK nije maramica pa da osmrknes i bacih je. Hej... razmisli malo.


Na mom blogu mozes proocitati NARODNIM JEZIKOM (da i budali bude razumljivo) odnos muskarca i zene u braku.
 
Sada ti mene ladno maltretiras....mozda je takav nacin potreban ..da se trgne i osvesti..da li si o tome razmisljao..nisi..vec ti je prvo na pameti bilo da me napadnes i to jos nazoves.. verbalno maltretiranje..uuhhh nocas cu umreti..
Šarena, da nisi odlepila iz nekog drugog razloga, mogla bi da primetiš da je gospođa Štrbac ladno ostavila topic i nestala u vidu lastinog repa. Progooglaj malo, i videćeš nekoliko zanimljivih likova pod tim prezimenom.

Koska je bačena, i ti si se prva zaletela da je capiš. Hormoni su čudo. :)
 
Moze biti inicirano njegovim nezadovoljstvom samim sobom sto obicno i jeste slucaj kod takvih muskaraca, muskarac koji je zadovoljan sobom je ok muskarac, onaj koji nije taj mora negde da se iskali. Uglavnom nema na kome ili nesme na nikom drugom, nego na zeni i deci. .

Evo sad cu da citiram samu sebe:)
A i da se zena udeblja, zvoca ili ga vara, cak i u tom slucaju, muskarac nema pravo da je maltretira niti da se ponasa kao njen gospodar, jer to nije, vec treba da je ostavi, bez obzira sto je to brak.
 
Šarena, da nisi odlepila iz nekog drugog razloga, mogla bi da primetiš da je gospođa Štrbac ladno ostavila topic i nestala u vidu lastinog repa. Progooglaj malo, i videćeš nekoliko zanimljivih likova pod tim prezimenom.

Koska je bačena, i ti si se prva zaletela da je capiš. Hormoni su čudo. :)

Gospodji Štrbac je post odobren posle ravno 3 sata....Koja je to glupost na forumu, majko moja....:roll:
 
Šarena, da nisi odlepila iz nekog drugog razloga, mogla bi da primetiš da je gospođa Štrbac ladno ostavila topic i nestala u vidu lastinog repa. Progooglaj malo, i videćeš nekoliko zanimljivih likova pod tim prezimenom.

Koska je bačena, i ti si se prva zaletela da je capiš. Hormoni su čudo. :)

Gospodja Štrbac verovatno spava..3 sata je posle ponoci....polemisemo o takvim slucajevima kojih nije malo..o maltretiranjima i zlostavljanjima u brakovima..
 
Poslednja izmena:
Moguce ja da sa tvojih 15 GODINA ZIVOTA nisi naucila dovoljno.

ps
nadam se da ces ovo "15 godina" razumjeti ispravno. da ne bude zabune. Ne volim da pisem samo za one koji razmisljaju logikom I (prvog) reda.
Pokusaj malo da ukljucis vijuge, please.
Stvarno moram da se :lol: Uprkos tvom apelu da uključim vijuge i mom velikom trudu izgleda da ipak ne dosežem do tvojih intelektualnih visina :mrgreen:
 

Back
Top