Dosije X - Zelim da verujem

^ja jesam, na londonskoj premijeri.. a na našoj u Domu Sindikata je bila prilično tamna slika, pa gotovo da nisam ni videla, plus titl.. a baš sam obratila pažnju.. inače knjiga je "Beautiful Wasps Having Sex", u pitanju je roman, ne baš knjiga o sexu.
Primetila sam i imena.. Bowman (jedan od glavnih režisera, potpisao i prvi film), Gilligan i Shiban (glavni scenarsiti pored Kartera i Spotnica) info. Znači sve prvi put.. a ima tu još dosta injokes-a.. npr. pojavljuje se i Karter, Spotnic, ćerka od Džilijen... ima tu još po nešto..
 
^ja jesam, na londonskoj premijeri.. a na našoj u Domu Sindikata je bila prilično tamna slika, pa gotovo da nisam ni videla, plus titl.. a baš sam obratila pažnju.. inače knjiga je "Beautiful Wasps Having Sex", u pitanju je roman, ne baš knjiga o sexu.
Primetila sam i imena.. Bowman (jedan od glavnih režisera, potpisao i prvi film), Gilligan i Shiban (glavni scenarsiti pored Kartera i Spotnica) info. Znači sve prvi put.. a ima tu još dosta injokes-a.. npr. pojavljuje se i Karter, Spotnic, ćerka od Džilijen... ima tu još po nešto..

:worth: :worth: :worth:
 
hehe..
ee da vam pokazem neke slichke..
from London Premiere :mrgreen:
5evp7o.jpg

alltog.jpg

alltog2.jpg

bio.jpg
 
Odgledala sam i ja film,konacno.Cula sam da je sra... ,ali nije.Nije bas... :think: Ljudi koji nisu gledali seriju ce verovatno da se oduseve filmom,ali za nas koji smo gledali svaku epizodu,moglo je mnogo,mnogo bolje.Ocekivala sam konacan dokaz da vanzemaljci postoje(a mozda smo to vec dobili ;) )...Ovako,verujem samo da postoji ljubav izmedju Moldera I Skali.Izgleda da ce vanzemaljci jos da cekaju...Inace Skali mi je jako lepa u filmu.
 
Odgledao sam film i dobar je...nisam pratio seriju ali sam gledao prvi deo (Fight for Future) i u ovom drugom delu sama radnja mi je pomalo konfuzna ali nije strasno bitno je da mi se film svideo i posle svih procitanih poruka u okviru ove teme sigurno cu ga odgledati ponovo, a i skinucu seriju sa neta tako da cu se i ja uvuci u radnju!
 
Odgledao sam film i dobar je...nisam pratio seriju ali sam gledao prvi deo (Fight for Future) i u ovom drugom delu sama radnja mi je pomalo konfuzna ali nije strasno bitno je da mi se film svideo i posle svih procitanih poruka u okviru ove teme sigurno cu ga odgledati ponovo, a i skinucu seriju sa neta tako da cu se i ja uvuci u radnju!

Ako ti se svideo film, sta ces tek da kazes kad budes odgledao seriju! Serija je vrh! Samo napred...
 
Toliko negativnih komentara na film i to od strane obozavatelja serije. Nisam film jos uvek gledala, ali sada mi se i ne gleda toliko.

Ne daj da te komentari zavaraju, najbolje je da ipak pogledas film, pa da sama ocenis... U sustini, fanovi serije nisu razocarani filmom kao filmom, bec zbog toga sto je radjen kao standalone prica, u prevodu, zato sto skoro da nema veze sa serijom... Ali film je ok... :super:
 
Nije mi jasno kako neki od vas mogu da govore da je film okay!?!?!Okay je suvishe jaka rech za ovaj film.Film je totalna shitara da ne mogu da verujem.Ovako pricha je klasicna kao i uvek psihopata ubija ljude(ne znam shta tu ima da vas odusevljava svaki film je takav).Dalje Molder i Skali su totalno zajebani.Svi smo voleli da ih gledamo jer su uvek bili odlucni,neustrasivi,sve isteraju do kraja,a ovaj scenarista je hteo da napravi neku neuspesnu dramu skali place,ne mozhe,tesko joj,pada u depresiju,molder P I C K A na kvadrat...wtf...?Dalje jedva su nabili sat ipo filma.Prvo nepotrebno onoliko plakanje u filmu.Gledamo ali bukvalno u jednoj sceni kako skali place molderu na ramenu pa nekih 4 minuta.I tako ima vishe tih delova gde plachu.Dalje nepotrebno ono dete totalno nepotrebo oduzelo je 20 minuta filma.znachi kada bi se izbacili nepotrebni delovi film bi trajao svega 30 minuta i bio bi mnogo bolji nego ovaj shto traje sat ipo.Jest da je kratak ali drzhao bi paznju tih 30 minuta a ne da se smarash sat ipo tamo i gledash kako plachu...
 
E a sto se tice tog deteta i ja sam tokom gledanja filma pomislio sta ce im ali mislim da su to stavili u znak secanja na nekog decaka...barem mislim da sam procitao to negde...inace poceo sam da gledam seriju i odlicna je za sada je na 3. mestu mojih omiljenih serija (1.-Lost 2.-Prison Break 4.CSI)!!!Bas me zivo interesuje Molder i njegova sestra da li ce je pronaci sta ce biti po tom pitanju i jedva cekam kraj a tek sam na pola prve sezone..... :::::DDDDD
 
E a sto se tice tog deteta i ja sam tokom gledanja filma pomislio sta ce im ali mislim da su to stavili u znak secanja na nekog decaka...barem mislim da sam procitao to negde...inace poceo sam da gledam seriju i odlicna je za sada je na 3. mestu mojih omiljenih serija (1.-Lost 2.-Prison Break 4.CSI)!!!Bas me zivo interesuje Molder i njegova sestra da li ce je pronaci sta ce biti po tom pitanju i jedva cekam kraj a tek sam na pola prve sezone..... :::::DDDDD

Kazem ti ja da je serija vrh! A videces tek...
Uskoro ce se i taj redosled promeniti...
Moj je
1. Dosije x
2. Pretender
2. Prison break
3. Lost
4. CSI
:D
 

Back
Top