DA LI SU SVI MUSKARCI IDIOTI ILI SU MOJA OCEKIVANjA PREVELIKA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kojeg god muskarca da sretnem on je ili zauzet ili mu se svidjam ali ne moze da bude sa mnom trenutno.. Ponekad se pitam da li sa mnom nesto nije u redu.. I sto se nisam zaljubila vec vise od godinu dana a kamoli imala bar jednu normalnu vezu... Pisite slicna iskustva i komentare na ovo...:sad2::sad2:

Nemoj tako idioti,možda je ipak do tebe,zavisi šta podrazumevaš pod normalnom vezom:neutral:
 
Kojeg god muskarca da sretnem on je ili zauzet ili mu se svidjam ali ne moze da bude sa mnom trenutno.. Ponekad se pitam da li sa mnom nesto nije u redu.. I sto se nisam zaljubila vec vise od godinu dana a kamoli imala bar jednu normalnu vezu... Pisite slicna iskustva i komentare na ovo...:sad2::sad2:

Можда немаш добар приступ...Можда си мало оно,опичена...Или пак си нажалост ружна...Еби га не можемо сви бити лепи...
 
Kojeg god muskarca da sretnem on je ili zauzet ili mu se svidjam ali ne moze da bude sa mnom trenutno.. Ponekad se pitam da li sa mnom nesto nije u redu.. I sto se nisam zaljubila vec vise od godinu dana a kamoli imala bar jednu normalnu vezu... Pisite slicna iskustva i komentare na ovo...:sad2::sad2:

ma ja mislim da ipak ovde treba plasticna operacija...:think:
Pa mozda si samo ruzna pa te nece...
:confused:
 
Ja ove feminističke ispade više ne mogu da podnesem.
NEDOJEBANO!
Hej, čekaj malo, pa nije fora da koristiš moje izraze! :lol:

:rumenko: doduše, i ja sam ih uzeo od drugih.

Pa sto ste takviiii???????
Ni moje drugarice nisu nesto mnogo bolje prosle..... A videle su muskarca iz mnogo blize perspektive..
A je li? A kakva je ta "perspektiva"?

Da li su ženske šovinistkinje nedojebane ili je mrmot zavio čokoladu u foliju?
Damn mrmot! :otkacio:

Уосталом боли те уво...Шта одмах да се јуриш са мушкима да би ти набили оно тамо...Мислим ако због тога,онда оно...
Cccccc.
nono.gif


brate ruzna nisam,ali necu da budem sa nekim koga zanima samo da mi nabije onu stvar
Izgleda da tražiš na pogrešnom mestu pogrešne ljude. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top