DA LI SU SVI MUSKARCI IDIOTI ILI SU MOJA OCEKIVANjA PREVELIKA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali ozbiljno,ne mogu ih više slušati.Po ceo Božiji dan.

Već sam pisao o tome - razlike među nama su divne - nešto najlepše što postoji.
O kakvoj ravnopravnosti se govori?

Precenjena glupost. (mislim na ravnopravnost)
Ako nešto volim to su upravo te razlike.
Ne želim da se identifikujem sa osobom muškog pola, već da se upotpunjujem. To je i cilj, zar ne?
 
Precenjena glupost. (mislim na ravnopravnost)
Ako nešto volim to su upravo te razlike.
Ne želim da se identifikujem sa osobom muškog pola, već da se upotpunjujem. To je i cilj, zar ne?

svaka cast! nisi kao neke na forumu koje je lik jednom prevario i on je stoka i svaki muskarac je stoka ili npr muskrci ne moraju da sede kad piske a mi moramo, buuhhhuu hocu mamu! zasto oni ne moraju da sede a mi moramo?! joj, buci buci...:thumbdown::lol::lol::lol:
 

Nešto najbolje

Zaista. :)

svaka cast! nisi kao neke na forumu koje je lik jednom prevario i on je stoka i svaki muskarac je stoka ili npr muskrci ne moraju da sede kad piske a mi moramo, buuhhhuu hocu mamu! zasto oni ne moraju da sede a mi moramo?! joj, buci buci...:thumbdown::lol::lol::lol:

;)
Baš to "hoću mamu" i oh toliko spominjana generalizacija... Jedan prevari, svi prevaranti. Glupost.
 
Тема је крајње ретардирана и не знам како је успело да накупи преко 100 порука за мање од 4 сата.
"манки" постављач теме
Ти који су били са тобом су стварно идиоти.

Takve teme uvek nakupe dosta postova....:lol:
 
Ih a sad vi ribe kao"niste sponzoruše"ali volite budže na motorima i jahtama...:roll:Idealan muškarac(koji ustvari ne postoji :lol:)sigurno nema Kawasaki i Mercedesa za šta se vi najviše lepite.To je isto kao da ja kažem da nema savršene žene(što je istina)i briga me šta vi mislite.Ja sam anti-gay ali pamtim i pampitću Azisovu rečenicu iz pesme:"Ne sme bezgrešni..."
eplbo.jpg

Znate,polako počinjem da vas kapiram.Šta bi ja dao da me ova cica provoza koji krug...:rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top