Britanska obevestajna sluzba Mi6 je organizovala ubistvo Djindjica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
BEOGRAD - Deset dana pre ubistva Zorana Đinđića obaveštajci su snimili razgovor Mileta Lukovića Kuma i engleskog biznismena, u stvari agenta britanske obaveštajne službe koji se predstavio kao Džulijus Ričardson! Engleski obaveštajac je došao u Šilerovu na preporuku biznismena iz BiH koji je sarađivao sa „zemuncima“, kao poslovan čovek sa dobrim vezama u Londonu, ali i Pakistanu i Avganistanu, a koji pored toga posluje i na Balkanu. Razgovor je vođen na srpskom jeziku i bio je prilično otvoren i iskren, što je u velikoj meri iznenadilo gosta, koji nije očekivao da će ovako brzo steći poverenje sagovornika.

Drugog čoveka „zemunskog klana“ zanimalo je pre svega kako je moguće transferisati velike novčane sume na Kajmanska ostrva i zatim dalje, svuda po svetu, dok je Britanca zanimalo manje-više sve. Počev od toga čime se bavi „ekipa“ iz Zemuna, kakve veze ima sa političkim krugovima... Odgovori koje je dobio zapanjili su britanskog obaveštajca i on je to naveo u svom izveštaju.

Kurir objavljuje transkript razgovora Mileta Lukovića Kuma i Džulijusa Ričardsona, razgovora za koji upućeni kažu da je možda došao glave Kumu i njegovom šefu Dušanu Spasojeviću Šiptaru.

Luković: Avganistan živi od droge. Koka je tamo jeftina... Isto je i u Pakistanu... i kod nas na Kosovu. Tu u svakom selu ima po jedna laboratorija.

Ričardson: Kako stojite sa vlastima? Da li vam prave probleme? Jesu li spremni da vam progledaju kroz prste?

Luković (kroz smeh): Pola vlade je naša klijentela. Svratite ovde posle 10 uveče da vidite kako je, ko će sve doći i kakve će ribe biti tu. Sve sam vrh. Pa, nas su Francuzi uhapsili da bi nas vratili i izvukli nas iz zatvora jer smo im trebali. Mi smo tu da odradimo škakljive poslove.

Ričardson: Rado ću svratiti. Kažite mi da li se uveče igra poker? Nisam neki pasionirani igrač, ali rado bih utrošio malo vremena i novca ako su igra i društvo dobri.

Luković: Ma, imamo ljude za sve. Ima kocke, pića, najboljih riba u gradu, sve probrani gosti. Ovo je najbolje mesto za zezanje za odabrane ljude. Vidiš ovo mesto... Ovo nema ni na Dedinju. A sve smo sami napravili. Od nule. Sad para ima ko pleve...

Ričardson: Posao ide dobro?

Luković: Nikad bolje. Droge ima svuda na ulici i nikad nije bila jeftinija. Sada je to moderno. Mada ja to ne volim...

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-19-07-2008/strani-faktor

------------

svi znamo da droge ima gde hocete na ulici po srbiji i da nikad nije bila jeftinija. takodje ovaj tekst potvrdjuje zasto je srusena silerova, i da se tamo zaista sakupljao sam vrh DOS-a da se na bazenu dusana spasojevica drogira i da orgija zajedno sa beogradskim prostitutkama....

takodje ovaj tekst potvrdjuje navode da je ubistvo djindjica organizovala britanska sluzba MI6. Ta sluzba inace organizuje sva ubistva u evropi onih nepodobnih koji smetaju britancima i amerikancima...

ta sluzba je htela da ubije milosevica, i pokusala vise puta a i organizovali su jos dosta drugih politickih ubistava. Jedno od najpoznatijih je svakako ubistvo princeze Dajane i njenog verenika egipatskog arapina Dodija Al Fajeda . Dajanu su MI6 ubili zato sto je htela da se kao britanska princeza i majka britanskih prestolonaslednika uda za egipatskog muslimana Fajeda...
 
svi se secamo da je tada objavljen fotorobot ubice kojeg su videli svedoci kako izlazi iz zgrade iz koje je ubijen djindjic i njegova slika je bila objavljena u svim dnevnim listovima u srbiji.

fotorobot ubice premijera je izgledao ovako


01robot2.jpg


a ovako izgleda zvezdan jovanovic koji je pred nasim sudom osudjen kao neposredni izvrsilac ubistva premijera

vikend2_1.jpg


nikakve slicnosti zar ne :)

celo ovo sudjenje je bilo farsa organizovano sa ciljem da se kao neposredne ubice osude legija , jovanovic i ostali kriminalci a da se sakrije umesanost stranog faktora u ubistvo bivseg premijera.

Isto tako je odradjeno ubistvo Kenedija kojeg je ubila americka CIA a optuzen je i osudjen zbog tog ubistva Harry Lee Oswald , americki komunista i socijalista koji je izvrsio "samoubistvo" u zatvoru malo posle izricanja presude
 
U Kuriru mora da rade sve Džems Bond-ovi i Šerlok Holm-sovi kad dolaze do tako poverljivih informacija...

u kuriru naravno da ne rade nikakvi obavestajci nego nasi bivsi funkcioneri BIA koji su sad smenjeni od strane novih vlasti daju te materijale kuriru a oni to objavljuju...

setimo se samo onog prisluskivanog razgovora obradovica i lilica iz SPS-a u kojem se isti dogovaraju kako da zayebu radikale u beogradu i vlast formiraju sa ZES-om :)
 
svi se secamo da je tada objavljen fotorobot ubice kojeg su videli svedoci kako izlazi iz zgrade iz koje je ubijen djindjic i njegova slika je bila objavljena u svim dnevnim listovima u srbiji.

fotorobot ubice premijera je izgledao ovako


01robot2.jpg

Овај баја баш мени личи на Британца, овако риџокос....
 
A ti si policajac sa Bevrli Hilsa.....;)

nisam a ovo nije nista cudno, u svim zemljama sveta bivsi obavestajci daju te infoirmacije vremenom u medije sa ciljem obavestavanja javnosti.

seti se samo afere votergejt u americi....

ili ovog bivseg agenta Mi6 koji je svedocio na sudjenju za ubistvo princeze dajane da je licno ucestvovao tokom svog sluzbovanja u MI6 u organizaciji ubistva Slobodana Milosevica , koje je trebalo biti izvrseno tokom konferencije u zenevi 1992 godine i to ubistvo je trebalo biti izvedeno na identican nacin na koji je ubijena dajana tj zaslepljivanjem vozaca automobila u tunelu...
 
Б'ате боље Боске, него аустроугарски коњушар.... барем се људи борили, а не прали копите... :cool:
Ko je austrougarski konjusar, svinjaru turski?
A i bolje je biti iz junacke i kulturne vojvodine serbske, nego perach turskih svinjaca sa dva zuba u glavi i dva padeza u govoru.
 
Poslednja izmena:
Ni oni im nisu ravni.Kurir=DB,zato oni sve i znaju.Samo što ljudi olako prelaze preko tih istinitih stvari.

А да знаш да је мало необично што одавно још нису затворили тај лист.... мора да има неку залеђину и неку протекцију....

сећам се једном била фрка, па се волшебно извукоше...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top