Britanska obevestajna sluzba Mi6 je organizovala ubistvo Djindjica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Kuriru mora da rade sve Džems Bond-ovi i Šerlok Holm-sovi kad dolaze do tako poverljivih informacija...

iako nikada nisam rekao da nekog treba kazniti, zabraniti, banovati i sl. da sam moderator zabranio bih da se kao tema postavljaju vesti iz kurira.
ja ne znam kako takav list ima tako dobru prodju u srbiji. po meni treba biti nadprosecno naivan pa kupovati takve novine, o tome sta treba biti i verovati u te zavere necu, nije lepo niti kulturno izrazavati se na javnom forumu na taj nacin
 
nisam citao u nacionalu,vec sam gledao na tv
Ti rece da si citao po novinama.
ja se secam da je par dana po zveketanju djindjuve bilo po novinama,kao atentator je dosao iz britanije a potom se i vratio tamo,a posle sam to cuo i procitao jos par puta
I bilo je po novinama, medijska hajka je isla dugo pre atentata.
 
Koja hajka??? Đinđić je sam sebi namestio atentat kod Limesa,sa Bagzijem,pa su ispali smešni ...
Điki je sve to napravio jer je znao da će gazde sa zapada da ga roknu.

Smetao im je............?Ali zato im je dobra sadasnja vlada!

Kako mozes to da pises, o jednom coveku koji je usao u istoriju, ubijen od majmuna, sakrivenih iza ugla i takvih koji mozda nisu mogli da upere cevi, tamo gde je mozda bilo potrebnije pre razgovora o konacnom statusu Kosova.........

Ti su ljudi banditi, a pokojni premijer je bio i ostace najharizmaticnija licnost u Srbiji posle IIWW, smetao je nekima..........u Srbiji ne sa strane.....

Djindjic je covek koga sam jedino shvatao kao politicara, posle njega za mene su svi ostali cista boranija.........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top