Britanska obevestajna sluzba Mi6 je organizovala ubistvo Djindjica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa gde pise da moraju da ih prepoznaju? Nisu bili u istoj sobi, nisu im drzali svecu.
Lik ih je vidjao da se tuda motaju pre i za vreme atentata, zato je i ubijen, stvar je jasna.
E sad, to sto bi ti i Eremita voleli da nije tako, to je druga stvar....

pa covece svedoci mora da prepoznaju optuzene da bi isti mogli da budu osudjeni, barem je to tako na normalnim sudjenjima :hahaha:

a poenta je da su svedoci videli neke ljude koji izlaze zurno iz zgrade a ti ljudi nisu bili niko od ovih optuzenih sto je dovoljan dokaz da su optuzeni pogresni ljudi....
 
Pa ko ih je stvorio, dos?
Elem, ko je odrzao sluzbu i Radeta Markovica posle 2000, bese Kostunica?:think:

Прво и прво треба да знаш да је тај Раде Марковић ИКОНА СВИХ БЕОГРАДСКИХ КРИМИНАЛАЦА - мајка !!! Он је генијалац и одличан полицајац. ЧОВЕК ЈЕ ЗНАО ЗНАЊЕ једном речју.

Није њих створио ДОС - они су сви већ постојали, само су се ПРЕСТРОЈИЛИ ... јер су били обавештени ГДЕ ЋЕ БИТИ ЛОВА. Њих једино интересује сладак живот - ловаааааааа до крова, васпитавани су на холивудској кинематографији...

Коштуница се наравно као и увек показао ИНТЕЛИГЕНТНИМ - и трудио се да одложи ОПОЗИЦИОНУ БРУКУ... али, Боже здравља, доћи ће време и за те истине...
Иначе Коштуница НИЈЕ имао никакве везе са коферима лове и курсевима и тренерима ван земље, ваљда ти је то јасно.
 
Прво и прво треба да знаш да је тај Раде Марковић ИКОНА СВИХ БЕОГРАДСКИХ КРИМИНАЛАЦА - мајка !!! Он је генијалац и одличан полицајац. ЧОВЕК ЈЕ ЗНАО ЗНАЊЕ једном речју.
To reci porodicama koje je taj gad unesrecio i cije je clanove pobio ili naredio da se pobiju...

Коштуница се наравно као и увек показао ИНТЕЛИГЕНТНИМ - и трудио се да одложи ОПОЗИЦИОНУ БРУКУ...
No comment....

али, Боже здравља, доћи ће време и за те истине...
Nadam se.
 
pa covece svedoci mora da prepoznaju optuzene da bi isti mogli da budu osudjeni, barem je to tako na normalnim sudjenjima :hahaha:

a poenta je da su svedoci videli neke ljude koji izlaze zurno iz zgrade a ti ljudi nisu bili niko od ovih optuzenih sto je dovoljan dokaz da su optuzeni pogresni ljudi....

A ovaj sto je prepoznao i zato ubijen, on se ne racuna jel?:think:
 
ja se secam da je par dana po zveketanju djindjuve bilo po novinama,kao atentator je dosao iz britanije a potom se i vratio tamo,a posle sam to cuo i procitao jos par puta

Бркати ДОС-овац, иначе олињана комуњара Михајловић, је сам изјавио ДА СУ У УБИСТВО ЗЂ УМЕШАНЕ СТРАНЕ ОБАВЕШТАЈНЕ СЛУЖБЕ - иза тога је морао да стави катанац на уста, све до данас... а за даље, видећемо...
 
Mito,nemoj Arkana sa ovom bagrom.Arkan je ubijen 14.01.2000.godine,ja čak mislim da su i njega koknuli ovi iz DOS-a,pa je tek onda došao 5.oktobar.
Pa Stambolić,pa posle 5. ibarska.,pa decembar kada su Velju vadili iz gepeka posle saobraćajke.
Ma Điki je bio najveće đubre i šljam srpske političke scene.

Многи људи из МИРНОДОПСКЕ ситуације уопште не схватају неке ствари. На пример, уопште не схватају ШТА ЈЕ ТО ОРУЖАНИ СУКОБ, шта су то две стране, шта је то чињеница да АКО ТИ НЕ УБИЈЕШ ЊЕГА ОН ЋЕ УБИТИ ТЕБЕ... најлакше је сада мудросерисати и тандркати да ли је или не неко од њих требало да уради ово или оно. РАТНА ПСИХОЛОГИЈА је потпуно једна друга прича и најстрашније је када људи из фотеље расправљају о рату.

Неспорна је чињеница(за мене) да су сви они ... и Аркан и Легија и Капетан Драган и многи други ПОЈАМ ХЕРОЈА НА РАТИШТУ... ти су људи изводили
невероватне подухвате, били хероји НА РАТИШТУ...

Друга је прича што су се онда осилили и побенавили када су се вратили са ратишта(копирајући своје партизанске тате) ... нарочито Аркан - знам свашта шта је радио по Бг... тотални лудак.
Иначе, његови људи су га толико волели да неки од њих УОПШТЕ НЕ ВЕРУЈУ ДА ЈЕ УБИЈЕН - НЕГО ДА ЈЕ ЖИВ...

За покојног ЗЂ је чињеница једно: ДАЛА БАБА ДИНАР ДА УЂЕ У КОЛО... и то је то... не можеш ти преко криминалаца да ОСВОЈИШ ВЛАСТ а после - ко их *ебе... знају се правила међу криминалцима која су на далеко вишем моралном нивоу од ових наших властодржаца...
 
Mito,nemoj Arkana sa ovom bagrom.Arkan je ubijen 14.01.2000.godine,ja čak mislim da su i njega koknuli ovi iz DOS-a,pa je tek onda došao 5.oktobar.
Pa Stambolić,pa posle 5. ibarska.,pa decembar kada su Velju vadili iz gepeka posle saobraćajke.
Ma Điki je bio najveće đubre i šljam srpske političke scene.

Da, svakako, a Arkan je bio heroj, takoređi - ponos i dika srpskih patriota :roll:.
Kako vas, bre, nije više sramota da veličate kriminalce, ratne zločince i profitere i to u ime patriotizma ? Da neprekidno i u svemu vidite neke zavere i šukate i posle pravosnažnih sudskih presuda :evil::evil::evil::evil:
 
Da, svakako, a Arkan je bio heroj, takoređi - ponos i dika srpskih patriota :roll:.
Kako vas, bre, nije više sramota da veličate kriminalce, ratne zločince i profitere i to u ime patriotizma ? Da neprekidno i u svemu vidite neke zavere i šukate i posle pravosnažnih sudskih presuda :evil::evil::evil::evil:

Meni je spasio život 93.godine i o njemu sve najlepše.Šta je radio u svetu kriminala u to ne zalazim.
 
Ko bre da zajebe radikale?????????????:otkacio:

Sram ih bilo, nasheg
v95251p0.jpg
da zajebu...:thumbdown::sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top