Bezbožnik - časopis sa stilom

Ne znam da li je veće đubre ovo što se može videti i pročitati u tom nazovi časopisu ili je veće đubre knjiga o religiji (dakle nešto sasvim suprotno ovome) koja se zove "Strahote koje je darvinizam doneo čovečanstvu" autora Haruna Jahija...

Sve u svemu još jedan dokaz o tome koliko daleko mogu da idu svi ekstremisti, bez obzira za šta se zalažu...

Jednom rečju - SMEĆE...
 
Krcimo put ka demokratskoj Evropi....Jedna od faza na tom putu je i da se poseremo na sve sto je srpsko i pravoslavno.Bezboznika je puno kod nas,konacno su i oni dobili svoj list,ne bi me cudilo da uskoro dobiju radio,tv stanicu,...Ko stoji iza toga?Povlacenje paralele izmedju Stepinca i vladike N.Velimirovica,kao i nakaradne ukrstenice govore o ozbiljnosti samog lista.Bolje bi bilo da pisu o nekoliko stotina registrovanih sekti u Srbiji koje nam truju omladinu i uzimaju svoj danak U KRVI,nazalost.
 
Krcimo put ka demokratskoj Evropi....Jedna od faza na tom putu je i da se poseremo na sve sto je srpsko i pravoslavno.Bezboznika je puno kod nas,konacno su i oni dobili svoj list,ne bi me cudilo da uskoro dobiju radio,tv stanicu,...Ko stoji iza toga?Povlacenje paralele izmedju Stepinca i vladike N.Velimirovica,kao i nakaradne ukrstenice govore o ozbiljnosti samog lista.Bolje bi bilo da pisu o nekoliko stotina registrovanih sekti u Srbiji koje nam truju omladinu i uzimaju svoj danak U KRVI,nazalost.

Chu, bezboznika. Ateista valjda. A Srbija verovatno danas ima najvise vernika u Evropi, a pre 20 godina 90% ih bilo u komunistickoj partiji. Pojma ti nemaju sta je religija. 95% su vernici samo zato sto je to moderno :thumbdown:
 
Ma pricas bez veze. Sad ja treba da branim Jugoslaviju, sta li? Mogao se naci posao na ogromnoj vecini mesta bez clanstva u partiji.

Pa mogao si, losije poslove. Isto kao i danas. Svi sefovi i sefici i oni sa boljim platama su iz partija. Govorim o drzavnim preduzecima, a onda su sva bila takva. Svejedno, kazem da je velika vecina bili ateisti, a danas je obrnuto. Velika vecina su vernici.
 

Back
Top