Maja Gojkovic-Šešelj se okružio idiotima

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
1. Да ли сте прочитали када је тај разговор вођен? До сада је то, сигурна сам, већ пар пута "прочишћавано".

2. У свакој странци постоје исти полтрони и увлакаче, немојте губити време да ме убедите у супротно.

3. Овај разговор је заиста пун флертовања а не доказује ништа што нисмо већ знали, тако да је Шешељ ту у праву кад је сугерисао - "da je nepristojno takve snimke puštati u javnost". Стварно је непристојно. Како никоме није то засметало?
Замислите да водите пословни разговор са колегиницом на коју се ложите и наравно, разговор пун флертовања, и замислите сад када би тај ваш разговор неко прислушкивао и онда, још горе - пуштао га пред милионским аудиторијумом! Страшно!
Куд се дела приватност???

4. Да није почела нека хајка сад на Мају, опет по инструкцијама из Србије (читај: Новог Сада)?

И да знате, не браним ја Мају, она ми је постала антипатична од кад је напустила СРС, али још мање ми се допада овакво непоштовање приватности од стране хашког суда, као и могуће сплеткарење неких новосадских кадрова којима Маја (још увек) смета.
 
Poslednja izmena:
Politika i privatnost baš i ne idu zajedno...recimo Berluskonija i dan danas prisluškuju, pa je trenutno aktuelna afera oko telefonskog razgovora u kome je svom prijatelju rekao da je Carfagnia Mara postala ministar u njegovoj vladi zato što je - dobra u krevetu.... Sad Berluskoni hoće da promeni zakon i spreči sud da nalaže prisluškivanje....

http://www.pariopportunita.gov.it/DefaultDesktop.aspx?page=3

Ono što je indikativno u ovom Majinom razgovoru je što se žali na poltrone, glupake i slične, ali ne i na ideologiju i politički program SRS na početku ratova u bivšoj Jugi...
 
Secam se Majinih istupa , kada joj prica nije bila nista pametnija od one koju i danas vrte Natasha i Mirchich..........tako da, ne mislim da je ista bolja nego oni,,,,,,,,

Jedino sto je sada iskreno rekla ono sto i mi na forumu znamo , a to je da su radikali mentoli i idioti........big deal, nije otkrila toplu vodu........to ne znaju jos samo oni koji su jos veci idioti od Natasha i Mirchicha, pa jos uvek glasaju za njih.....ali, to nije politicki stav, to je vec organsko oboljenje mozga:think:
 

Back
Top