Zasto svi cute?

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Ako neko zna, voleo bih da mi kaze...

U pitanju je kviz
Voditelj: Dragana Macut
Trajanje: 60 min

Broj telefona na koji gledaoci mogu da se javljaju da bi učestvovali u ovoj interaktivnoj igri je 0900 510 510 . Nagrade su do 100.000 dinara.

Cilj-uzeti sto vise para ili ukrasti na lak nacin... Ako 30% ide na nagrade? Kao na lotou.. Mozete izracunati koliko dobijaju poziva u tih 60 min... Ako je 50 din poziv... Kako li je narod naivan:)

Ako neko nije gledao, ovu pljacku, ima je na TV Pinku u 8:15... Videcete kako se navlace dede i babe da zovu.. Laka pitanja, jos laksi odgovori... Svi zovu a nikoga ne ukljucuju... Ranije je bila fora, kao "prekinula se veza". Zatim su toli daleko otisli. Svi zovu u zadnjih dva minuta... Pa pustaju skoro svakih desetak minuta da otkucava sat na dva min... A riba (koja vodi kviz) govori da je zadnja minuta... I na kraju, kao ne moze da veruje da niko ne zove... I kao ako necete da zovete, idem ja. Pa idi, ko ti brani :)
I na samom kraju ukljucuju nekog lika, koji je verovatno sa njima i uzme sve pare...

Samo ukljucivanje kosta 50 din... Svaki minut je 30 din... Ovaj zadnji deo ide sitnim slovima dole, da jedva moze da se vidi... I + porez.. Mozete sami da izracunate koliko je to...

Ako namestaju ovaj kviz, sto ne bi i druge... Loto? Koliko je tu narod tek naivan...
Skoro sam ubedjen da je i Frikom nagradna igra, bila namesten, na izvlacenju...
Sve sto je na Pinku, a da se tice nagradnih igara na srecu, je namesteno..

I za kraj, sto drzava ne preduzima nessto? Spava li u to vreme ili radi? Sto niko ne pokrece pitanje? Zar ne postoji zakon, koji bi osujetio, ovakav vid kradje? Ko je nadlezan za kontrolu kvizova?? Znate li :)
 
Poslednja izmena:
Pa............Ja ne znam, ali mogu da pretpostavim...........

Nikoga ne zanima kako neko radeci u Ceskoj dve godine zaradi ukupno 6000 evra, stavi ih u dzep, donese u Srbiju i OD TOGA izdvoji sicu od 1 000 000 evra da ulozi u firmu u Beogradu.
Ili kada nikog ne zanimaju regularnost drugih "igara na srecu" u vidu namestenih tendera, korumpiranih sudija, sumnjivih privatizacija, da ne kazem i namestenih izbora, zasto bi onda bilo koga zanimao jeb.eni kviz u 08:15 ujutru????????
 
Ako neko zna, voleo bih da mi kaze...

U pitanju je kviz
Voditelj: Dragana Macut
Trajanje: 60 min

Broj telefona na koji gledaoci mogu da se javljaju da bi učestvovali u ovoj interaktivnoj igri je 0900 510 510 . Nagrade su do 100.000 dinara.

Cilj-uzeti sto vise para ili ukrasti na lak nacin... Ako 30% ide na nagrade? Kao na lotou.. Mozete izracunati koliko dobijaju poziva u tih 60 min... Ako je 50 din poziv... Kako li je narod naivan:)

Ako neko nije gledao, ovu pljacku, ima je na TV Pinku u 8:15... Videcete kako se navlace dede i babe da zovu.. Laka pitanja, jos laksi odgovori... Svi zovu a nikoga ne ukljucuju... Ranije je bila fora, kao "prekinula se veza". Zatim su toli daleko otisli. Svi zovu u zadnjih dva minuta... Pa pustaju skoro svakih desetak minuta da otkucava sat na dva min... A riba (koja vodi kviz) govori da je zadnja minuta... I na kraju, kao ne moze da veruje da niko ne zove... I kao ako necete da zovete, idem ja. Pa idi, ko ti brani :)
I na samom kraju ukljucuju nekog lika, koji je verovatno sa njima i uzme sve pare...

Samo ukljucivanje kosta 50 din... Svaki minut je 30 din... Ovaj zadnji deo ide sitnim slovima dole, da jedva moze da se vidi... I + porez.. Mozete sami da izracunate koliko je to...

Ako namestaju ovaj kviz, sto ne bi i druge... Loto? Koliko je tu narod tek naivan...
Skoro sam ubedjen da je i Frikom nagradna igra, bila namesten, na izvlacenju...
Sve sto je na Pinku, a da se tice nagradnih igara na srecu, je namesteno..

I za kraj, sto drzava ne preduzima nessto? Spava li u to vreme ili radi? Sto niko ne pokrece pitanje? Zar ne postoji zakon, koji bi osujetio, ovakav vid kradje? Ko je nadlezan za kontrolu kvizova?? Znate li :)

Ma,kviz je zakon!!!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Jos 1 sekunda do ukljucenja u kviz !
darkoPanovic.jpg
 
Ako neko zna, voleo bih da mi kaze...

U pitanju je kviz
Voditelj: Dragana Macut
Trajanje: 60 min

Broj telefona na koji gledaoci mogu da se javljaju da bi učestvovali u ovoj interaktivnoj igri je 0900 510 510 . Nagrade su do 100.000 dinara.

Cilj-uzeti sto vise para ili ukrasti na lak nacin... Ako 30% ide na nagrade? Kao na lotou.. Mozete izracunati koliko dobijaju poziva u tih 60 min... Ako je 50 din poziv... Kako li je narod naivan:)

Ako neko nije gledao, ovu pljacku, ima je na TV Pinku u 8:15... Videcete kako se navlace dede i babe da zovu.. Laka pitanja, jos laksi odgovori... Svi zovu a nikoga ne ukljucuju... Ranije je bila fora, kao "prekinula se veza". Zatim su toli daleko otisli. Svi zovu u zadnjih dva minuta... Pa pustaju skoro svakih desetak minuta da otkucava sat na dva min... A riba (koja vodi kviz) govori da je zadnja minuta... I na kraju, kao ne moze da veruje da niko ne zove... I kao ako necete da zovete, idem ja. Pa idi, ko ti brani :)
I na samom kraju ukljucuju nekog lika, koji je verovatno sa njima i uzme sve pare...

Samo ukljucivanje kosta 50 din... Svaki minut je 30 din... Ovaj zadnji deo ide sitnim slovima dole, da jedva moze da se vidi... I + porez.. Mozete sami da izracunate koliko je to...

Ako namestaju ovaj kviz, sto ne bi i druge... Loto? Koliko je tu narod tek naivan...
Skoro sam ubedjen da je i Frikom nagradna igra, bila namesten, na izvlacenju...
Sve sto je na Pinku, a da se tice nagradnih igara na srecu, je namesteno..

I za kraj, sto drzava ne preduzima nessto? Spava li u to vreme ili radi? Sto niko ne pokrece pitanje? Zar ne postoji zakon, koji bi osujetio, ovakav vid kradje? Ko je nadlezan za kontrolu kvizova?? Znate li :)

A najjaci su sa onim jajarskim kvizovima koji vredjaju svakog prosecno intiligentnog coveka,kao trazi se ime zivotinje na slovo napr. K,a oni daju 10 mogucih imena na K i naravno pogodite ko uvek pogodi:mrgreen:pa poslednji koji se ukljuci...:thumbdown:
impulsi ovo ono
 
Nije samo na RTV PINK prevara u kvizu! i na SOS isto! neke kao zgodne ribice vode kvizove i drze po sat vremena nekad i tek onda na kraju ukljuce nekog!

a ja sam te zgodne ribe sa SOS-avidjao oko marakani dok sam trenirao,jadnice kao sve nesto izvestavaju pa posle peru kola 3 sata,a u stvari klosarke oce da upecaju koje fubalera....znaci one poslednje sarke.....:thumbdown:
 
Ipak su mi prebacili temu na B92 u drustvo... Mada ne vidim kakve to ima veze sa drustvom.. Samo na prvom pogledu...
U pitanju je kradja i ako zakon ne reaguje, onda je umesan neko od politicara...
 
Poslednja izmena:
A najjaci su sa onim jajarskim kvizovima koji vredjaju svakog prosecno intiligentnog coveka,kao trazi se ime zivotinje na slovo napr. K,a oni daju 10 mogucih imena na K i naravno pogodite ko uvek pogodi:mrgreen:pa poslednji koji se ukljuci...:thumbdown:
impulsi ovo ono

E vidis to sam izostavio da napisem, bilo je i toga... Daju ti 10 opcija i nije ni jedna do kraja. I na kraju ne ukljucuju nikoga do kraja kviza...

A taj poslednji nije ni zvao, vec su njega zvali...:hahaha::hahaha:
Ne moze da te ostavi ravnodusnog, dok gledas sve to...
 

Back
Top