Зашто???

gost 94023

Ističe se
Poruka
2.527
Pokušao sam napraviti rimejk nekadašnje teme Why??? kako ne bih ponovo dizao temu iz mrtvih.
Recimo:

Osoba X- E ovako moje 2 drugarice i ja smo u Rock fazonu!!
Znaci tako se oblacimo i ponasamo.Uvek kad prodjemo pored nekih muskaraca,oni dobacuju:"VIDI OVE NARKOMANKE",ili"VIDI OVE SEKTASICE"!!!
Ne razumem zbog cega muskarci ne vole Rockerke???

Osoba Y- aha....sad je nesto postalo mnogo moderno biti "veliki hriscanin"...secam se u petom razredu kad smo isli na ekskurziju ja sam bila skoro jedina koja se prekrstila kad je usla u crkvu...a sad, svi su nesto kao Bog bla bla...crkva bla bla...mislim drago je meni sto su oni "pronasli Hrista", ali...

Osoba Z- Nisam u turbofolk fazonu,slušam u potpunosti drugačiju,ozbiljniju muziku.Ne trošim mnogo novca,oblačim se sasvim obično i zbog toga nisam IN...

Koji sistem vrednosti u ovoj zemlji vlada? Da li ste se osetili neki put da ste u manjini,ispljuvani samo zato što pripadate suprotnom mišljenju,muzičkom pravcu,drugačem vaspitanju i vrednostima?
 
Koji sistem vrednosti u ovoj zemlji vlada? Da li ste se osetili neki put da ste u manjini,ispljuvani samo zato što pripadate suprotnom mišljenju,muzičkom pravcu,drugačem vaspitanju i vrednostima?
Samo jednom mi se desilo da sam bio "ismejan" zbog mog muzičkog ukusa. Jedan seljak me je bio pitao, da ako ja slušam muziku 80ih, da li će onda i na svadbi da mi sviraju tu muziku.
Drugari me često nešto zezaju na račun toga što se bavim kolima. To me tako zabole. Za razliku od njih, ja se bavim nečim (i to poprilično ozbiljnim) i nisam u fazonu da prespavam prvu polovinu dana, drugu polovinu provedem blejući u TV, da bih oko 10 uveče izašao napolje i vratio se mrtav pijan/nadrogiran u 6 ujutru.
Što se tiče vaspitanja, tu nemam problema jer se krećem u društvu ljudi koji su vaspitani kao ja, tj normalno.
Kad je neko seljak - yebiga, ne mogu mu pomoći.
Inače, obožavam da budem ona kontra-statistika, onaj mali procenat drugačijih i neobičnijih ljudi. U svemu.
 
e da ste mene videli kako ja znam da se obucem,boli me uvo sto misle da sam narkoman i td.
onda shvatim da s tom osobom bolje da nemam posla

evo ja jedva cekam da odem odavde,i otici cu
rodjena sam u prelepoj zemlji kojom vlada blesav narod

a koliko znam jedino su osobe sa stavom uspevale u zivotu
 
Xm.
To.
Sto se mene tice, oblacim se ili klos, ili malo extreme. Zabole me ona stvar da li cu da ispadnem narkoman ili ne...
Uglavnom ispadnem, ali kao sto rekoh. To, da li je in ili ne, savrseno me zabole zadnjica. Ja nikog ne molim da me voli, niti da me obozava.
Za vaspitanje je sasvim oke, ne bih ni ja rekla da sam sad nesto prosta, ono... sasvim fine...

Xm, let's say like this.
Je*e mi se za sve. Neka misle sta hoce, imaju pravo na to. Samo mene ne interesooje
 
Koji sistem vrednosti u ovoj zemlji vlada? Da li ste se osetili neki put da ste u manjini,ispljuvani samo zato što pripadate suprotnom mišljenju,muzičkom pravcu,drugačem vaspitanju i vrednostima?

Sto se tice muzickog pravca,tu sam zaista ,zaista u manjini,i uzasno mi je krivo zbog toga.Ali pokusavala sam da otvorim ljudima oci,no dzabe to.

Svi ljudi s kojima se druzim su vaspitani,jer ne podnosim drugacije,tj.proste.

Ako sam se ranije nrevirala zbog toga sto nekom smeta moj nacin oblacenja,vise to ne radim. I nikad se nikome ne smejem zbog toga kako je obucen,to je njegova stvar.

@Stefan K. Sta te briga sto te ismevaju?Pronasao si ono sto te zaista zanima i tim se bavis,radi sebe.Tu je kraj price.

A sta tacno mislite pod tim "seljaci"?
 
Poslednja izmena:
.
@Stefan K. Sta te briga sto te ismevaju?Pronasao si ono sto te zaista zanima i tim se bavis,radi sebe.Tu je kraj price.

A sta tacno mislite pod tim "seljaci"?
To čime se ja bavim je najnormalnija stvar na zapadu. No, šta zna (domaća) svinja šta je dinja.
Ovo za "seljake" :think: - to se najbolje da objasniti ako pogledaš neku epizodu one serije "Seljaci" koja se bila davala (ne znam da li još uvek) na Pinku. Mislim da nema boljeg primera.
 
Pokušao sam napraviti rimejk nekadašnje teme Why??? kako ne bih ponovo dizao temu iz mrtvih.
Recimo:

Osoba X- E ovako moje 2 drugarice i ja smo u Rock fazonu!!
Znaci tako se oblacimo i ponasamo.Uvek kad prodjemo pored nekih muskaraca,oni dobacuju:"VIDI OVE NARKOMANKE",ili"VIDI OVE SEKTASICE"!!!
Ne razumem zbog cega muskarci ne vole Rockerke???

Osoba Y- aha....sad je nesto postalo mnogo moderno biti "veliki hriscanin"...secam se u petom razredu kad smo isli na ekskurziju ja sam bila skoro jedina koja se prekrstila kad je usla u crkvu...a sad, svi su nesto kao Bog bla bla...crkva bla bla...mislim drago je meni sto su oni "pronasli Hrista", ali...

Osoba Z- Nisam u turbofolk fazonu,slušam u potpunosti drugačiju,ozbiljniju muziku.Ne trošim mnogo novca,oblačim se sasvim obično i zbog toga nisam IN...

Koji sistem vrednosti u ovoj zemlji vlada? Da li ste se osetili neki put da ste u manjini,ispljuvani samo zato što pripadate suprotnom mišljenju,muzičkom pravcu,drugačem vaspitanju i vrednostima?

******,,,,,zivot je surov!pokusaj da mu se prilagodis!;)
 
Da li ste se osetili neki put da ste u manjini,ispljuvani samo zato što pripadate suprotnom mišljenju,muzičkom pravcu,drugačem vaspitanju i vrednostima?

Мени се то стално дешава.
Јесам мањина,можда и индивидуалац у овој неурбаној средини где су народне масе учмале.
Елем...уопште ме не чуди када ме баба/деда који су од своје 5. године на њиви и који се плаше рачунара (јер то су "ђавоља посла") гледају испод наочари или да се окрећу за мном,што се редовно дешава.
Чуди ме да млади људи,који живе у,донекле, другачијој и модернизованијој заједници од њихових очева раде то исто.
Многи од њих су чак склони да ми се крајње арогантно насмеју у лице и,ако иду са још неким истомишљеником,прошапћу нешто о мени "крајње неприметно".
Елем...докле год могу да живим са тим,нећу да се мењам.
Једна од ретких особа која подржава мој начин живота је мој ћалац. :)

Живео,матори!
 
Ja sam sve tri osobe...
Ali sam se navikla...
(cisto da naglasim osoba y zato sto sam nekada bila vernik,
bla bla,
sve radila na "pravi nacin",
dok nisam skontala neke stvari...
Dakle iz licnog iskustva sam sigurna da nisam dzabe bacila preko dve godine
na citanje biblije, molitve, postove, itd...
bar sada znam u sta ne mogu da verujem...)
 
Ja sam sve tri osobe...
Ali sam se navikla...
(cisto da naglasim osoba y zato sto sam nekada bila vernik,
bla bla,
sve radila na "pravi nacin",
dok nisam skontala neke stvari...
Dakle iz licnog iskustva sam sigurna da nisam dzabe bacila preko dve godine
na citanje biblije, molitve, postove, itd...
bar sada znam u sta ne mogu da verujem...)
A da i tebi izgovor neverstva u Boga nije kao i drugim metalcima:"Šta ja da verujem u njega?Ljudi mu se mole i klanjaju a on njima ništa!Još pogotovo mafijaši nose onako krstove samo da im šljašte!"Ajde reci mi keve ti pošto vidim da imaš iskustva sa verom.
 
Hm
Ja sam uvek bila drugačija i pripadala manjini.
Ali uvek.
I ne znam, baš i nisam bila ispljuvana zbog toga, ljudi oko mene znaju ko sam i šta sam i poštuju to (bar ja mislim da poštuju). E sad što ima par budala... Ja se uopšte ne vređam...
Tako da, navikla sam
Definitivno se ne uklapam u prototip, i sviđa mi se to
 
A da i tebi izgovor neverstva u Boga nije kao i drugim metalcima:"Šta ja da verujem u njega?Ljudi mu se mole i klanjaju a on njima ništa!Još pogotovo mafijaši nose onako krstove samo da im šljašte!"Ajde reci mi keve ti pošto vidim da imaš iskustva sa verom.

"Klece mrsave glave, mole,
pred likom gospoda boga svoga,
no tamo samo cuti raspeti Bog..."
(Alexa Santic-Vece na skolju...)
Prvo ne znas u kakvoj sam porodici odrasla,
dakle ne vredi da ti obljasnjavam,
iznad svega dovoljno je da znas da sam nekada bila izuzetno religijozna,
(vec sam rekla sve po pravoslavnim propisima...
Pocev od citanja bilblije, casova veronauke, postova itd...)
pa sada bar znam u sta ne verujem,
za razliku od drugih koji veruju,
a nemaju pojma u sta veruju...
Nije ni vreme ni mestu za tu temu,
i ja sam ovo sada napisala,
i necu nikada vise verovatno...
 
A da i tebi izgovor neverstva u Boga nije kao i drugim metalcima:"Šta ja da verujem u njega?Ljudi mu se mole i klanjaju a on njima ništa!Još pogotovo mafijaši nose onako krstove samo da im šljašte!"Ajde reci mi keve ti pošto vidim da imaš iskustva sa verom.
Zato što nema leba ni od bilo koje religije. Čisto laprdanje u prazno, bla-bla, truć-truć.
 
Pokušao sam napraviti rimejk nekadašnje teme Why??? kako ne bih ponovo dizao temu iz mrtvih.
Recimo:

Osoba X- E ovako moje 2 drugarice i ja smo u Rock fazonu!!
Znaci tako se oblacimo i ponasamo.Uvek kad prodjemo pored nekih muskaraca,oni dobacuju:"VIDI OVE NARKOMANKE",ili"VIDI OVE SEKTASICE"!!!
Ne razumem zbog cega muskarci ne vole Rockerke???

Osoba Y- aha....sad je nesto postalo mnogo moderno biti "veliki hriscanin"...secam se u petom razredu kad smo isli na ekskurziju ja sam bila skoro jedina koja se prekrstila kad je usla u crkvu...a sad, svi su nesto kao Bog bla bla...crkva bla bla...mislim drago je meni sto su oni "pronasli Hrista", ali...

Osoba Z- Nisam u turbofolk fazonu,slušam u potpunosti drugačiju,ozbiljniju muziku.Ne trošim mnogo novca,oblačim se sasvim obično i zbog toga nisam IN...

Koji sistem vrednosti u ovoj zemlji vlada? Da li ste se osetili neki put da ste u manjini,ispljuvani samo zato što pripadate suprotnom mišljenju,muzičkom pravcu,drugačem vaspitanju i vrednostima?

Definitivno osoba Z.
 

Back
Top