ne štima, pa to ti je...

videste li vi to?

  • prepoznao sam glumu

  • nisam prepoznao glumu/nije bilo glume

  • nisam prisustvovao ž. orgazmu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
iskusni smo ljudi tj forumaši...
nagledali smo se svega i svačega, što bi se reklo, a tek što smo se naslušali...
al nešto mi se tu ne uklapa, ali nikako..
svi su ebači.. teški i preteški. svima devojke svršavaju na keca.
poštujem.
svi znaju da postoje devojke koje glume orgazme.
poštujem.
al sad dolazimo do jedne male logičke zavrzlame
svi tvrde da se to "prepozna" i da "nema šanse da ne provališ da devojka glumi"
a opet niko nikada nije bio sa devojkom koja glumi što je već gore opisano..

ajd sad. kako onda znate da se to baš vama nije desilo, a prosto i jednostavno niste prepoznali? kako?


i mojne da mi se briše tema, nije ista ko ova pored, hoću reći, ima i anketu =D)
 
iskusni smo ljudi tj forumaši...
nagledali smo se svega i svačega, što bi se reklo, a tek što smo se naslušali...
al nešto mi se tu ne uklapa, ali nikako..
svi su ebači.. teški i preteški. svima devojke svršavaju na keca.
poštujem.
svi znaju da postoje devojke koje glume orgazme.
poštujem.
al sad dolazimo do jedne male logičke zavrzlame
svi tvrde da se to "prepozna" i da "nema šanse da ne provališ da devojka glumi"
a opet niko nikada nije bio sa devojkom koja glumi što je već gore opisano..

ajd sad. kako onda znate da se to baš vama nije desilo, a prosto i jednostavno niste prepoznali? kako?


i mojne da mi se briše tema, nije ista ko ova pored, hoću reći, ima i anketu =D)
...paaa, ne bi' ja generalizovao stvari...:rumenko:
 
iskusni smo ljudi tj forumaši...
nagledali smo se svega i svačega, što bi se reklo, a tek što smo se naslušali...
al nešto mi se tu ne uklapa, ali nikako..
svi su ebači.. teški i preteški. svima devojke svršavaju na keca.
poštujem.
svi znaju da postoje devojke koje glume orgazme.
poštujem.
al sad dolazimo do jedne male logičke zavrzlame
svi tvrde da se to "prepozna" i da "nema šanse da ne provališ da devojka glumi"
a opet niko nikada nije bio sa devojkom koja glumi što je već gore opisano..

ajd sad. kako onda znate da se to baš vama nije desilo, a prosto i jednostavno niste prepoznali? kako?


i mojne da mi se briše tema, nije ista ko ova pored, hoću reći, ima i anketu =D)
Sta je planiras da foliras nekoga? :lol: Nemoj gloopo je samo se opusti i uzivaj pa ako ti dodje dodje... ;)
Vidi se po njoj... po disanju... po pokretima... 95% ne foliraju... ;) A i koja folira.. mene tako zabole sto folira... ja moje odradim... ;)
 
e briga me, mogu da pričam sama sa sobom na sopstvenoj temi..
al stvarno mi nije jasno..
svako to radi drugačije.. i čak i svaki put ne mora da bude isto kod istog čoveka.. nekad se slabo zadišeš i odmah posle skačeš da odeš po piće il nešto,
nekad se oduzmeš i ne možeš da mrdneš 5 minuta..

ako samu sebe ne mogu ne mogu da prepoznam svaki put, kako će neko drugi?
naročito ako me prvi put.. vidi..
 
ne bre.
rekla sam samo to što sam rekla:
da dužina trajanja nije jedini uslov
i da će (ne zajebavajte me, videla sam na tv-u) mnoge žene baš zato o odglumiti O
zato što im je više dosadno, a tip uporan da ne završi pre njih..
mislim, lepo je to od tipa, al ne vredi akd ne vredi..
 
Ni jedan moj ljubavnik nije rekao da je bio sa zenom koja glumi orgazme, ali ni jedan, takodje, nije rekao da su mu sve uvijek svrsavale......
Mozda oni nisu zapazali glumu, a mozda nekim ljubavnicima zene i nemaju potrebu da glume.......ja mislim da ako se muskarac dovoljno trudi i ako se postavi na pravi nacin prema zeni, da ce ona prije izabrati da, ako joj ne ide taj svrs, da ne svrsi nego da isfolira.....
Ma, nije mi jasno i zasto te ribe, uopste, foliraju:roll: drugarica mi je rekla da to radi, ali ne i zasto.....
Foliraju li muskarci? Hm...
 
ma za goldfish sam mislio da glumi da je neka machka pa sam je izbegavao stavise prijalo mi je u pocetku dok nije otvorila temu sve sam mislio da je neozbiljna nisam ni znao za google
a za ovu drugu ...e nije ni njoj kako to da objasnim ..pretpostavljenima velika birokratija u kuci moglo bi se reci,a to kvari dozivljaj bar do lazarevca smo se mogli iskombinovati onako tajno ali ona nista ,ima lep hotel kraj zenba
 
iskusni smo ljudi tj forumaši...
nagledali smo se svega i svačega, što bi se reklo, a tek što smo se naslušali...
al nešto mi se tu ne uklapa, ali nikako..
svi su ebači.. teški i preteški. svima devojke svršavaju na keca.
poštujem.
svi znaju da postoje devojke koje glume orgazme.
poštujem.
al sad dolazimo do jedne male logičke zavrzlame
svi tvrde da se to "prepozna" i da "nema šanse da ne provališ da devojka glumi"
a opet niko nikada nije bio sa devojkom koja glumi što je već gore opisano..

ajd sad. kako onda znate da se to baš vama nije desilo, a prosto i jednostavno niste prepoznali? kako?


i mojne da mi se briše tema, nije ista ko ova pored, hoću reći, ima i anketu =D)

ako je bilo glume nisam obraćao pažnju na to,uvek je bilo ili doživi orgazam ili sama kaže da ne može.Ali sam imao "sreću "da pratim uživo anketu o lažima ženskog orgazma,gde su žene i udate žene, same pričale koliko često odglume orgazam,i zašto.Najzanimljivije je bilo kada su one same rekle kako muškarac može da "vidi" ili "oseti"dali je stvarno doživela orgazam ili je folirala.
 
prvo ovo
ali je rekla da su muskarci toliko glupi da nema sanse da provale, a i kada bi provalili da im sujeta ne bi dozvolila da reaguju:lol:
pa ovo..
Najzanimljivije je bilo kada su one same rekle kako muškarac može da "vidi" ili "oseti"dali je stvarno doživela orgazam ili je folirala.
ajd sad..
a što to onda rade ako tvrde da muškarci osete?
 

Back
Top